• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    J4C0B1MHeroes Charge
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZAFOT: tak to obchodu se hodí skrz Eventy

    Events>Anniversary Shop> GO
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZAFOT: Imho tam ještě neni nebo jsem si nevšiml
    ZAFOT
    ZAFOT --- ---
    Nevíte někdo co je výroční obchod a kde ho najdu?
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    PALEONTOLOG: vis kontakt?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ZABAKA: nevim ale zkus kontaktovat adminy.
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    Vymazal jsem továrnu nastavení telefonu. V telefonu přihlásil dvůr Google účet ale rozehrání hru už tam nemám. Da se nějak vrátit z pět do hry?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    WOLFBANE: Fencer je přesílená sračka, má dmg, control a energy drain, takže do arény hnus, protože countuje tak populární Manipulatorku a Commanderku - 2 nejpopulárnější ženský postavy (a ostatní jako třeba Death Propetku, která na R1 dobrá)

    Omni je v dotě, nemůžu ted přijít na jméno, má palici a léčí a účko má skupinovej shield
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    J4C0B1M: tve zelvu uz nemuzu ani videt, je vsude a neskutene mne stve. fencer mi prisel divnej, tak sem ho vubec nelevlil, to abych zacal. omni je co ?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    WOLFBANE: jo v obraně v areně, jede se teď hodně Želva, Dwarf, Rose Fencer (mega OP), Omni a snad Soulhunter
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    J4C0B1M: ty uz mas tak 100lvl ne?
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    WOLFBANE: u nas byl dost vyuzivanej v arene nekde mezi 86-90 levlem pak to opadlo a jestly j4c0b1m rika ze i ted tak to se odmlcel jen o kousek
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    J4C0B1M: a da se nekde vyuzit? ja trpose potkavam tak max v crusade a tam neudela vubec nic
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Tak trpaslík, po té co dostal L, je šílenej tank :)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: ted dostal legendary, nikde jsem ho nikdy nevidel hrat, tezko rict kolik dává na R+1
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    je nekam dobrej tusket storm?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    J4C0B1M: digging davam na 10h a mam 2 zaraz. sad story. monthly by snad slo. alejsem v guilde s malajcema a bez nejake druzby se mi moc nechce do toho investovat.

    u me ta hra byla sfetovana zabava na stavbe a vymkla kontrole :D proto bez dalsich drog do toho sypat nebudu :D


    btw co ten dopeking?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    PALEONTOLOG: jasný no, já nevim jaký máš odměny za areny, ale když máš monthly card + točíš booty cavy(nevim ani kolik jich můžeš normálně, já můžu 4) tak se to docela dá
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    J4C0B1M: to je 400cryst denne. to teda nemam. ale kdybych si zaplatil, tak by to asi slo.
    ve farmeni hrdinu me ted limituje jen tlvl.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    + v Guild tounamentu se guildě vyplatí (pokud to jde) v osmifinále nebo co to je (první po skupinách) vsadit na soupeře a nedat tam žádný týmy a prohrát, ale musíte tam mít aspoň kurz 10+ :D nejlepší guilda od nás co to vyhrála měla v tom kole třeba 24, 4800 bodů je snad lepší než pár posranejch reelů
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    WOLFBANE: hele ne, já ho měl trojkovýho a nestojí za to sbírat ho 1000 let, spíš farmi body na red itemy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam