• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    J4C0B1MHeroes Charge
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: náhoda, někdy to chodí no
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    kdyz jsem hral crusade na normal tak to sypalo soulstony treba po 50 ted jsem hral uz jen na hard a nic. dneska jsem dal opet normal a uz ta zas davalo po hodne. dava to takhle jen na normal nebo je to nahoda? diky?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: když si dáš crusade na hard, tak pak můžeš timhle snížit na easy
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    co znamena v crusaderu "demontion" ? dik
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: určitě ne, protože stejně potřebuješ Master mage na 5* + orange na 6. úroveň Draka z Portalu
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    WOLFBANE: aha myslel jsem ze ten petihvezdak to jen otevre a pak muzu menit jak za koho chci
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    ZABAKA: soulstony jdou delat pouze kdyz mas toho hrdinu na 5 hvezdach
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    mam master mage na trech hvezdach podle me nic moc. ted mi prislo k ni 100 soulstonu. premyslel jsem ze si je necham az se mi otevre ten soulstone shop nebo jak se to jmenuje. nebo narvat ty kameny do ni?
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    ok ;)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    legendary quest, můžou to jen někteří hrdinové a musej bejt orange, já třeba mám teď problem, že nemám nikho na orange co to může, páč mám ostatní už hotový
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    l guest je co prosimte?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    phenix se někde hraje v areně, ale zřídka, WM jen na L quest
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    lvl.70 budou hratelny phenix a wind master i pozdeji?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    WOLFBANE: podle ranku, jestli ale dostáváte takhle "málo" tak jste někde na 1000+? a tam jsou asi takovýhle rozdíly

    Klikni na Arenu> vedle ranku vpravo na Rules a tam vidíš něco jako HOLD CURRENT RANK (THE FIRST 101 TO 200) to claim: a tvá odměna, takže tam vidíš kam se musíš posunout pro zvýšení, což u mě je to bejt min 100
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    tusite podle ceho se pocita odmena za areny, hrajem s lamosem na ruznejch serverech, mame podobnej rank, ale ja dostavam treba 300 on jenom 260 ?
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    J4C0B1M: ok ;)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: zase na 91lvl je top hero, může být legendary
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    dnes mi lod dala imperial executionera. moc lidi jsem snim hrat nevidel. hrajete snim nekdo?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: Admiralka, má nejvíc statů na vysokym lvl moje má teď přes 10000 power, ale do 70 byl hodně dobrej Kostlivec, a do 90 Panda
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    hral jsem do ted na "frontu" s piratkou samozrejme uz nestaci. kdo je podle vas dobrej (obecne) na tuhle pozici? dik
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam