• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    J4C0B1MHeroes Charge
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    J4C0B1M: myslel jsem ze to bude chtit trochu trpelivosti
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: jo je, 1&2 obtížnost stála za prd, ale musí ji člověk dodělat (všech 35 skupin) jinak se mu neotevřou další, já jsem teď na Tier 30, diff 4 a měl jsem tu k výběru 2 fialový itemy - Silver Lance a Raven´s Beak a minule tam bylo Srdce
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: Queena je super, právě ji dělám na full O2, protože má schopnost že prohodí někoho v enemy týmu, takže najedou je IE v areně vpředu a hnedu mře + ten heal dává za 35k+ a dává ho nejslabšímu a ne random
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    J4C0B1M: grand challenge
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: grand cha?
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    je ten grand cha. vubec k necemu?
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    ja zatim problem nemam. hodne rychle me to zasypalo kamenama Queen of course. hraje nekde?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    WOLFBANE: až teď :Dhlásilo mi to neustále update
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    taky vam to poslednim updatu nejede ?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: Želvák i HN se hrajou v top100 arenách docela dost na 95+lvl, želvák i s třema hvězdama tankuje dobře a HN má šílenou hlavní abilitu

    Meta Analysis - November
    http://forum.ucool.com/showthread.php?37477-Meta-Analysis-November

    na Spirita jsi se měl vysral asi :-/ neviděl jsem ho nikde, ani v arenách ani v raidech, možná se ale hodí do kampaně
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    dosbiral jsem kameny ice spirita. co ta zelva je dobra? nebo mam rosbiranou hidden.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: ne, furt je to nejlepší arena hrdina, sice ho lidi countrujou IEčkem, ale je to furt 50-50
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    ZABAKA: pujde :D, ale furt se hodi na trial, par raidu.
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    ninja trochu polevil mam ho 84lvl purple 3. nepujde to snim pozdeji z kopce?
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    ZABAKA: dobra akorat na outland draka, pac ve hre je snad jenom 6 flyeru
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    jak to vypada pozdeji s master mage ted ji mam 73 purple +1, a team level 83 je dobry ji dal zlepsovat? nebo uz ti sni pak nema cenu
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    to bude ono diky
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: jo jasně, rozklikni menu vpravo > inventory > stones > uvidíš hrdiny > na stony od hrdinu co máš na 5* klini > exchange > max > exchange
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    no hrdinu na 5* mam a mam i nejaky souly navic ale v shopu mam porad nulu
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: musíš mi hrdinu na 5* a pak je můžeš prodávat ty co už nepotřebuješ...klidně 1 nebo nechápu moc na co se ptáš
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam