• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    J4C0B1MHeroes Charge
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    PALEONTOLOG: želvák jedině, já ale hraju Čerta (DB) s Nagou Sirenou (DV)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    J4C0B1M: ja s nim zatim pod 70lvl mam docela uspech, ale zajima me, kdo je v pokrocilym stejne dovrej tank ? Bo ve statistikach ma celkej nizkej dmg. Planoval jsem s nim jit co to pude
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: vim že se párkrát objevil, když byl novej, ale pak od něj lidi upustili, protože jeho ulti dává fyzický poškození a můžeš ho vydodgovat nebo missnout
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: jako dwarf warrior?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ZABAKA: aha tak ja mam lvl 67.vip4. Ted mam rating pod 2k, tal to jw tim
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    PALEONTOLOG: aha prislo mi ze v arenach posledni dobou dost a pomerne vysoky levly.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ZABAKA: moc lidí ho nejede, já mám na něm teda 4*, dobře tankuje, ale dmg nic moc
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    dwarf se docela jede taky v arenach zejo. pred casem jsem ho trochu vypustil
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    ZABAKA: treba kdyz odejdu tak je to donuti jit taky. protoze pak uz nebudou schopny splnit jedinej temple :/
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    J4C0B1M: ja mam ted 87lvl vip 5. rikal jsem klukum ze by pro nas vsechny bylo lepsi se cely presunout do aktivnejsi guildy. nikomu se nechce. jsme ceska guilda proto me to tam nejak drzi ale asi odejdu protoze chci hrat a ne se divat ja hrajou ostatni ;)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: okamžitě odejdi, takhle děláte raid 30 let, začni okamžitě buď spamovat world forum se svym lvlem a kolik uděláš průměrně staminy za den, max je 600 - to dáš snad jen z vip karty bonusu a booty caves, plus teda gemy za arenu, daily bonusy v 12,18,21. hodině, já jako vip mám 2x administration, 1) takle se efektivně expí, 1 stamina spotřebovaná = 1 xp na lvl, 2) co spotřebuješ se načte do guildy "sýpky" a čim víc lidí dělá 600/den v guilde = tim víc raidů jseš schopnej resetovat, takže kdybyd tohle začal dávat, tak tě vemou do ňáký dobrý guildy a to ikdyž budeš o pár lvl níž....kolik jsi lvl a kolik je max na serveru?
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    J4C0B1M: trochu jsem si to myslel. ale tak nikdo znas zatim nema ani lvl 90 takze ho zatim kluci chvalej. ok kaslu na nej. nakonec jsem zustal v ty nasi cesky guilde ale hraje nas uz jen 5 :/
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: hooooodně špatně, ale dostal teď legendary quest, ale i tak špatně :)

    spíš Želváka
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    jak je na tom stormlord?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: je
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    je manipulatorka arenova?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    WOLFBANE: hmm, na power možná půjdeš dolu, ale imho by to mělo lehce boostnout
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    vyplati se upgradovat z O+1 full enchant gear na O+2, kde budu mit 1-2 itemy ?
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    J4C0B1M: na poslednim lvl a byly tam 1 modra, 2 fialovy a oranz
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam