• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    J4C0B1MHeroes Charge
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
























    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    jo aha, ten vůbec :D
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: oni ji nerfli,už je to docela dlouho, jinak dávala nesmysly, ale i teď ji v GA užiješ, a Dungeona myslíš koho?
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    na jaky urovni zacnou bejt dobry dungeon a scorpion queen? mam treba zatim queenu 89 purple 4 ale neprijde mi dobra
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    WOLFBANE: no byla, ale zas 1. usefull item byl většinou až na tieru 20; 1-15 byl shit
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    v dobe kdy nejvissi level byl 92-93 tak jsem tam taky potkaval vsechny rudy s levlem 98. asi nizsi servery
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    J4C0B1M: ja potkal celej red tym o 3 lvl vys a navic s zabakem, to neslo. zase to byla neskutecna farma na itemy, tak asi proto.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    WOLFBANE: vypadá to tak, jako nezabili mi nikoho, ale boj trval dýl, už to nebyli takový papíráci
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    oni neco udali s grand chalenge? doted sem daval relativne vklidu t4 a dneska mne pokazdy vyklepnou, az sem musel snizit tier.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: radši savage, je na raidy
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    savage one nebo swallow keeper?
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    ma nekdo naky poznatky ohledne ty migrace servrama?
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    J4C0B1M: to ja sem rad ze sem konecne dotah nejaky na t6 :D. se ted trapim s campani, zaboha se nmuzu hnout v ch16 a elite ch15 dostavam strasnej vyklep, mam lvl 93 a vetsinu herousu o+1-2
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    WOLFBANE: FD už prostě přešel metu, třeba se zas vrátí :), trialy/time rifty mám všechny na 8. a ***, takže hodně vesele raiduju, Outland raidovat je taky pohoda, jen draka mám na 7. a *, jinak vše full

    ale pěkně mě sere ten želvák...z top50 v arénách jede každej IEčko a TF....každej
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    FD se mi zda nejak nerfnuty. ale moznost raidovat trial je supr
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Tak co poslední patche? :D co na to říkáte?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    jo běžtě, fakt to nemá smysl, my jsem měli cz guildy o 25 cz hráčích/25 cizincích a postupem nás tam zůstalo as 5 nebo 6, teď jsem všichni v top3 guildě s v pohodě lidma
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    taky premyslim ze bych sel nekam do cesky guildy na jinej server. ta nase jedina ceska se rozpadla. ted hraju ve druhy nejlepsi na serveru... jako jede to ale chybeji mi trochu ty cesi :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    tak ja ted zvazuju, kam prestoupim. nase guilda uz jede raidy ve 3 lidech, spousta lidi se na to vysralo, byt je g. plna. rad nekam prestoupim, abych si zahral s cechama. nebo nekym soudnym s kym to frci. nespecham na to, ted 69 t.lvl
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    koukal jsem ze uz jde ta migrace servrama
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam