• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    J4C0B1MHeroes Charge
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    WOLFBANE: všiml jsem si, začal jsem loni v létě a mezitím přibylo dost věcí. booty cave, challange, pak nějaký daily jdou dělat raidem... ani změny v grafice se mi moc nelíbily
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    PALEONTOLOG: mno lvlovani bylo do nedavna jeste pomalejsi :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    dingnul jsem tlvl80, ale v arene uz jsem byl pod skore 900. a vip lvl4, aby to jako nebylo o prachách. rozdíly mezi P2 a P3 nebo P4 jsou teda obrovský a přitom je to jen pár levelů.
    ačkoliv mám z výsledků radost, začíná mě srát, jak se ten progres začíná zpomalovat a výsledky vyrovnávat a to mě trochu štve :o)
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    WOLFBANE: ty jsem nezkousel ale ani je nemam buhvi jak silny. mozna max purple 4. dik zkusim
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    ZABAKA: ch15 staci mit silencera a cloud walkera, pak to jde vklidu
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    WOLFBANE: ja stojim na ch.15/2 uz 2 mesice :D
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    zacina mne ta hra pekne stvat. sem zaseklej na ch16/5. koukam na navody, kde mam vyssi lvl a kolikrat i lepsi hrdiny, ale to co borci ustojej tak mne to pochcipa na 2 rany :(
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    ok dik
    WOLFBANE
    WOLFBANE --- ---
    ZABAKA: Bear Warrior, Commander, Cloud Walker, Shadow Leaf, Ninja Assassin , swordmaster
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    mam trochu problem s fenixem v outlandu. koho jmenovite asi nejlip na nej?
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    taky vam to po vetsinu dnesniho dne neslo spustit?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    každopádně jsme ve finále turnaje a to se u nás bojuje mezi serverem 38,39 a 40 a my jsme 40. server, takže o pár dní/tejden,dva (netušim jak na začátku přibejvaly servery rychle) mladší než než oni :D ale přechcali jsem je dobře
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    prave ze oboum a mnoha dalsim chybeji ty klobouky. tak zvazuju co je lepsi
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: succubu nasbíráš líp jak sq, succu má L quest....sq je lepší v GA
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    je lepsi dat na orange 0 succubus nebo scorpion queen?
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    uz to mam diky
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZABAKA: no guild >guild tournament >enter battlefield > formations
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    nevi nekdo jak se pridavaj tymy do toho guild turnaje. furt nekdo pise a vyhrozuje kdyz je tam nedam tam me vyhodej :D
    ZAFOT
    ZAFOT --- ---
    Super, děkuji, není to teda moc jednoduché, ale to je dobře
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ZAFOT: musíš splnit "chain quest" kterej má 3 části, v 1. musíš vždycky nafarmit části itemu (itemy se podle hrdinů liší), pak 2. část, kde musíš odchodit určitej počet trialů/time riftů/outland portalů s oním hrdinou v grupě na úroveň 5+ včetně a 3. část kde jdeš jen 1 mapku v Elite kampani a musíš tam něco udělat (nikdo nesmí chcípnout, musíš udělat xy dmg, atd..)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam