• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
    SM3
    SM3 --- ---
    Tip na online plánovač trasy kde jdou nastavit rozměry vozidla a je podle toho zohledněna vypočtená trasa?
    Mam takovou navigaci i v tabletu něco staženého do zálohy, ale jestli víte o něčem online?
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    10/km je zholej nesmysl, najezdim v prumeru 12,5 tis. km za mesic, prumer je cca 1,5-3 za km a je to odstupnovany, napr. 10tis=1,5kc, 10-12=2 atd.
    na AETR tlacit muzou jak chtej:) nastesti se to u nas nedeje
    a parking nez mi v Sterboholech pod mostem - u Cechofrachtu vybrali 600l nafty, byl bajecnej, ted budu muset stat Jirny n. Jazlovice=2h z 45 v piconi
    mycku jsme ted resili po skoleni, jinak samo ruco vapkou na place, kozel je na klid, ale naves mas na cely dopoledne
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    TF pro me neni moc verohodnej, ale to je jina:)
    40? zalezi kde jses a jak jses placenej, diety se vetsinou uctujou se statem, myslim ze to zadny kvanta soferu neberou
    hlavne aby nas posunuli v platovym zarazeni a budem mit na pasce skoro vsechno co berem
    se zmrdovinou nemuzu nesouhlasit
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: „na hodinu to prepocitavat nemuzes“ ... jedna věc je kolik mi to dá na km, ale zároven kolik to vychází na hodinu, pokud bych měl mít 10kč/km, ale mělo by mě to vycházet, že v konečnym stadiu dělam za 40kč/hod, tak to nemá smysl :)
    Když to počítám třeba za posledních cca 14dní tak mi to vychází po CZ 5,10-6,50/km a cca 125-166/hod
    a SK 2,66-4,1/km a cca 82-89/hod (včetně pauz).
    Od ledna to prý uvidím na papíře, tak jsem zvědavý co na něm bude napsané, prý si o tom ještě promluvíme :)
    Netlačí mě přes AETR a dohodnul jsem si parkování 10min od bytu, takže si nestěžuji :)

    Jinak jsem se konečně dovolal na myčku ve Zdibech a cena za plachtový náklaďák, pokud to není zadělané ze stavby, tak je 500kč.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    COCOBRYCE: nevím přesně, jak to bývá, ale co čtu na TF, tak píšou okolo 40k za tři týdny v eu, což máš 80 na hodinu a když odectes diety, tak zjistis, že ten člověk dělá skoro zadarmo, takže za mě největší zmrdovina..
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    POHODAVOLE: to sic uplne nejde, nicmene ty vostatni to behem par let stacili slusne zkurvit, prachy za to nejsou maly, ale kotle taky ne a na hodinu to prepocitavat nemuzes:)
    vetsi problem je, co je na pasce, hypo nehrozi ke schvaleni a marodit mesic si taky nemuzes dovolit:(((
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    COCOBRYCE: ono ale dle mě nejde primárně o cz / sk dopravce, ale spíš o dopravce dál na východ, kde jsou schopny nechat řidiče 14 dní na parkovišti kvůli importu. Samo je nesmysl někomu diktovat, kolik má platit v cizí zemi, ale zas na druhou strana definovat minimální hodinovku u MKD by bylo dle mě docela fér. Kolikrát si lidi myslej, kolik nevydelaj, ale když spocitas hodiny, tak je to almuzna..
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    Německá minimální mzda se týká i českých dopravců, Česmad žádá ochranu - E15.cz / zprávy
    http://zpravy.e15.cz/...emecka-minimalni-mzda-se-tyka-i-ceskych-dopravcu-cesmad-zada-ochranu-1147639

    no pekne prosim a to nam k tomu uz na firme od 1.1 zvedli zaklad i kilometrovny, to bude skvary:)))

    no jinak dobra hovadina od skopcaka, koukam, ze uz nikdo na Z od nas nevi, jak to tem cz a sk dopravcum komplikovat, asponze D ustoupil a Fr zmrazila zakaz vikendovani=45hp v aute, ale na hotelu


    JAFMAN: 1100? si tam musel projet kazdou moznou ulickou ne?:) se natocis, ale hlavne se kdyztak otocit, ja to mel jen tak tak, couvat se nedalo a od skaly ke srazu nikde nebylo vic jak 15m, a sirka prede mnou tak 3, a posledni flek na utek pred pruserem, jsem se na petniku musel stocit do 1, no hruza, este ze jsem byl lehkej a nezul gumy z kol:)

    tady je ten flek: 42°39'14.8"N 9°24'44.9"E
    KROJC
    KROJC --- ---
    To ti udelaj foliaci. A jakoukoliv chces dle teho navrhu a na pockani.
    SM3:
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Samolepek prodávají hromady, ale samé kraviny :) Psal jsem do jednoho truckshopu, případně nechám udělat...
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    FATALLUBA: ruce nohy zorelamat,narozeni zakazat
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: ta o gps byva v krabicce,jinak zkus truckshopy,mozna besip,automotoklub a nebo nechat udelat
    SM3
    SM3 --- ---
    Kde bych koupil nálepky typu: Toto vozidlo je chráněno GPS, Ve vozidle nejsou žádné cenné věci apod.?
    S161
    S161 --- ---
    SM3: kamiony mi tam myjou za 800 nebo 900, ale nevím, jestli se řidiči neobjednavaj nějaký lepší režimy :)
    SM3
    SM3 --- ---
    4PTO: Snažím se tam celý den dovolat, ale marně, na benzínce mi to zvedli, ale prý ceny nemají a myčka je samostatně :) Tam v úterý zajedu a snad se do 500kč ;)
    4PTO
    4PTO --- ---
    SM3: Zitra se ti zeptam, jedu tam
    SM3
    SM3 --- ---
    Tušíte cenu za myčku náklaďáku ve Zdibech u Hrubýho? Asi jsem slepý, ale nikde to nemůžu najít.
    Případně něco na trase Letňany, Kralupy, Kněževes, Loděnice?
    SM3
    SM3 --- ---
    Přemýšlím co by se dělo, kdybych ztratil kartu řidiče, nahlásím na fízli nebo čestné prohlášení a zažádám o novou, měla by být vydána do 5ti pracovních dní.
    Je možné tu dobu jezdit na výtisky z dig. tachografu nebo ruční záznam na kolečku? Přijde mi blbost, abych nemohl kvůli tomu 5dní za volant. Dovolenou bych si tím pádem vypsal od poslední dovolené, protože nejsem schopný prokázat poslední jízdu, která by byla na ztracené kartě...
    Řešil jste to někdo?
    SM3
    SM3 --- ---
    Prodám rozdvojku autozapalovače a transmitter s dálkovým ovládáním, obě pouze 12V.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam