• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    jsem vez nejhorsi naklad ve sve historii, vlakovy prazce napusteny asfaltem, zivy jak svin to bylo, kurtovat jsem moh jak jsem chtel a stejne se to furt hejbalo, vubec se s tim neda jet, horsi jak na ledu a to nemluvim o tom smradu, chudak muj naves novej
    jinak k tomu navesu, Krone ok, fakt je mam rad a jak na nem de vse hladce, s nicim nezapasis, ale tenhle novej....pusobi lacine, aususove, ty bocni pricky, mas strach se o ne pritahnout, natoz jim duverovat, ze neco udrzej, aspon ma ale dobry vobuti
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Právě, párkrát jsem to zahlédl, jsem si říkal, že svázaný zrcátka tím mít nebudou :D
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: jsem si rikal co to ty vesty na zrcadlech znamenaj:)

    SM3
    SM3 --- ---
    Solidaritu řidičům z povolání! « VOICE OF ANARCHOPACIFISM
    https://voiceofanarchopacifism.noblogs.org/post/2015/02/28/solidaritu-ridicum-z-povolani/
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    Ukradeno z truck fora, de o formulare na dolozeni dovolene atd.:
    To, že končí formuláře o činnostech je mylná informace. Formuláře zůstavají v platnosti, a tak jak doposud budou používány pro nemoc, dovolenou nebo v případě, že řídič neumí doplnit veškeré činnosti.
    2. března vstupuje v platnost NR č.165/2014 čl. 34 odst.3b), který pouze upřesňuje i pro méně chápavé kontrolory rozhodnutí komise č. 2009/959/ES a to takto:
    Členské státy neuloží řidičům povinnost předkládat formuláře dokládající jejich činnost za dobu, kdy se od vozidla vzdálily.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    Jsem si konecne vsim,ze na nastence v ankete chybi este nadmer,ziva zvirata a modry majaky;-)

    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    SM3: Cestny prohlaseni v aj. spolecne s fakturou na me jako koncaka je uz asi argument. Pravda celnici to budou vedet nejlip. Dik ;-)
    SM3
    SM3 --- ---
    FATALLUBA: Čestné prohlášení? :) a faktura na tvoje jméno od prodejce. Zkus napsat na celní úřad a uvidíš co ti napíšou ;)
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    SM3: no jo. A jak jim to prokazu, ze to vykalim sam :-)
    SM3
    SM3 --- ---
    FATALLUBA:

    Jestliže cestujete z jedné země EU do jiné, můžete si s sebou vzít tabákové a alkoholové výrobky určené k osobní spotřebě, nikoliv však k dalšímu prodeji.

    Podle práva EU nemusíte prokazovat, že určité zboží máte k osobní spotřebě, jestliže převážíte méně než:

    800 cigaret
    400 doutníčků
    200 doutníků
    1 kg tabáku
    10 litrů destilátů
    20 litrů alkoholizovaného vína
    90 litrů vína (včetně max. 60 litrů šumivého vína)
    110 litrů piva.
    EU – Co se smí nebo nesmí převážet: Alkohol, tabák, peníze v hotovosti – Vaše Evropa
    http://europa.eu/youreurope/citizens/travel/carry/alcohol-tobacco-cash/index_cs.htm
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    Cus soferi. Jedem delat mejdan do Holandska a potrebujeme tam dopravit 10 sudu a kartony s tvrdym. Mate prehled jak to tam legalne dopravit? Jaka jsou pravidla pro prujezd Nemeckem?
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    no a ted jsem dostal ten novej naves Krone, dle me jedena z nejlepsich znacek, takze vypadam nasledovne, bliz baraku uz asi nezaparkuju:)

    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    pak jsem se vratil na svyho Laudu, kterej kdyz jsem ho dostal, tak mel 1100km najeto, takze funglovka a to jsem v ty firme byl mesic a dva mel papiry, hehe, se toho nebali a hodili me rovnou do vody a plav na 4 tejdny mezi D a Esp:)

    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    takze, timhle jsem jezdil

    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    jo a je u nas poptavka po soferech, klidne i bez praxe, vychovame, vic info kdyztak v poste, pripadny kontakt pres me
    Kamionová doprava - vnitrostátní i mezinárodní autodoprava - Autodoprava Věchet
    http://www.vechet.eu/
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    vyuzivate deleny vikendovy pauzy? jaky s tim mate zk? a hlavne odskud, hadam, ze se v tom, jako skoro ve vsem, bude projevovat geograficky rozdil v uvazovani a vychtivani od cajtu
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    LELI: pletes pojmy s dojmy, sry:) vykon pretahovat vazne nemuzes, pac pak behem cyklu 24h neudelas danou pauzu, teda pokud pri 13hv nezkracujes ddo,na 9hp ddo, ale to muzes jen 3krat tydne, pokud nemas vycerpany 15hv, ale to urcite vsichni vime:)
    a navic 24h vykonu bo vic? kam na to chodis? to max ve 2 soferech, ale to je zas uplne jinak
    SM3: pozor uz i v cz vjeli do firmy a napr. v Esp bo D to tak neobvykly neni, ale tam jim vetsinou jde o to, jestli na rampe-nakladce kroutis pauzu bo mas na fer pusteny kladivka bo kdo sedi za volantem a ci karta je v 1tacho
    a zazil jsem i takovouhle staru v Rumunsku v kauflandu
    clovek proste nikdy nevi, kdy, kde a na koho narazi
    a kdyz mas novyho kozla s keramickym cidlem a plastovym krytem, tak si i dva magnety proti sobe muzes rovnou vis co:)
    LELI
    LELI --- ---
    Uplne si nepamatuju kolik, jestli 24h nebo vic ale je mozny myslim jednou tejdne mit o hodinu navic na vykonu a pak bezprostredne natocit vetsi nez obvyklou velkou pauzu.
    SM3
    SM3 --- ---
    POHODAVOLE: Tak do areálu firmy asi jen tak nevjedou, ale když tě tam uvidí popojíždět a počkají si za bránou, navíc když tě uvidí jak lezeš pod auto... :)
    Ale tam bych se to nebál použít, ale pro tenhle případ to nevyužiji...
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: jj, tohle mi říkal i jeden starý kamionak, i kámoše zastavili, když jel domů už přetáhlou téměř hodinu s tím, že v autě neměl spaní a ukecal to, že někde díky koloně popojížděl... To já měl ten dojezd domů, hnal jsem to z Ostravy na otočku a vše v pohodě a zasekl jsem se na 6.km před Prahou a popojíždělo to pomalu až k lanovýmu mostu na spojku, jen protože se ty kreténi tam cpali a zipový řazení jim nic neříká, nikde žádná nehoda nic, jen tohle :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam