• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
    - Rady a zkušenosti řidičů z povolání
    - Práce v ČR a zahraničí
    - Platy a chování zaměstnavatelů
    - Vychytávky na cestu, jak si krátíte pauzy, ...
    - Tipy na parkování kde ve městech a na cestách zastavit
    - Pracujete na stálo nebo vás uživí nárazové kšefty?
    - Zkušenosti s využitím vytěžovacích programů
    - Nabídky práce
    - Zkušenosti s celní a policejní kontrolou
    - Aktuální dopravní situace, čemu se kde vyhnout, kudy to objet
    - Kdo čím jezdíte?
    - ...
    rozbalit záhlaví
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JAFMAN: tak ji musis vratit osobne na odberovem miste, napr. na care, poslat se to prej neda, takze gud lak:)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JAFMAN: myslim, ze se da poslat, ale je potreba v origo obalu, vypokusim se povyzjistim:)
    JAFMAN
    JAFMAN --- ---
    COCOBRYCE: a da se to odevzdat nekde na pobocce v Pze, nebo se to musi nekam posilat /sorry, sem linej to hledat :))
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JAFMAN: sk fasos, co bys cekal:)
    nam to prej neposlali ale chytli kolegu v cobolove a bylo to
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: budika na kazdou hodku a kdyztak i
    otocit klickem :)
    JAFMAN
    JAFMAN --- ---
    SM3: si z toho delam prdel prave.. 250e za nevraceni.. taky zmrdi pekne drahy ://
    SM3
    SM3 --- ---
    Musel jste nekdo kdekoli s fizlama resit, ze jste u sebe meli treba kofein/guaranu apod. a delali kvuli tomu blbosti, ze to jsou drogy? :) Samozrejme se to nakonec vysvetli, ale vozim sebou ampule s kofeinem, bezproblemu to jde naplnit cimkoli jinym a ten kofein sam o sobe vypada, jak vypada... Driv jsem mel extrakt guarany v klasickym zatahovacim pytliku, na pohled to taky vypada podezrele... :)

    COCOBRYCE: S tou rakouskou krabickou to mam z doslechu, vracel jsem to hned pri ceste zpet a byl jsem liny cist ty papiry...

    JAFMAN: Bys mluvil jinak kdyby te to nechali zaplatit ;)

    Jinak dnes noc u Brna, hlasi ze ma byt az -20, si tak rikam, ze by se mohl v noci vysrat bufik a rano me budou oddelavat letlampou :)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JAFMAN: jsem byl rano krapet rozespalej a pani na pumpe tak mila, ze jsem si to neoveril, ale vypada to relne
    JAFMAN
    JAFMAN --- ---
    MARTENX: jenom? :)
    MARTENX
    MARTENX --- ---
    JAFMAN: no ona ti hlavně v zásadě přijde pokuta cca 250EUR za nevrácení..
    JAFMAN
    JAFMAN --- ---
    COCOBRYCE: nejezdim prave.. pouzil sem ji, kdyz sem jel z Turecka a ani tam uz nepojedu, tkz je mi krabice k nicemu v zasade
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JAFMAN: a jezdis tam?:)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: o rakousku pichybuju,maj ji pres 2roky, a tim ze tam jezdim a nebyl zadnej trabl...sk jdu ted dobit,tak dam presny info,treba to ten nas dispecer zmatlal
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Usnadnovat praci neni v zajmu narizeni a lidi co o tom rozhodujou, naopak musi mit nejaky moznosti, jak z nas tahat prachy. Ten stat nema slouzit lidem, ale lidi statu, to ze je ideal jinde, muze byt pekna teorie, ale s tou praxi to moc nehraje...

    JAFMAN: Budu brzo dobijet tak se ti tam muzu zeptat, ale urcite se to da najit kolik budou chtit ;)
    Jinak Rakousko ma 3 tydny, ne?
    JAFMAN
    JAFMAN --- ---
    COCOBRYCE: cože? tu jejich skříň vozim v autě už asi 1,5 roku :)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: taky slusna porce:)

    muze mi nekdo rict, kteryho vyndanyho cobola napadlo, ze se ta jejich dalnicni "tv" jednodka musi pod pokutou po pul roce vratit? mi hlava nebere...se tesim, az jednou nekdo neco vymysli,a privede do realu, co nam tu praci nebude komplikovat
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Z toho co mam záznamy z práce tak 102 823KM, nejsou do toho počítaný přivýdělky pro někoho jiného např. do Dánska a po Německu...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    ste snad prestali jezdit bo co?:)

    tak se zkusme pochlubit, kdo kolik za lonsko nadrandil...

    zacinam: 2015 - 137.202 KM :)
    KROJC
    KROJC --- ---
    Tak ať nám to jezdí pičusové.Jo a matka vzkazuje že si máme najít normální práci.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    toto nabira obratky, ale ze ani v hotelu nebudes moc kempit se mi snad sen
    Konec spaní v kamionu? Belgie už nocleh řidičů v kabině pokutuje - iDNES.cz
    http://ekonomika.idnes.cz/...pani-v-kamionech-d5x-/eko-doprava.aspx?c=A151223_180000_eko-doprava_suj
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    a to tu nejsme z mezinarodky vsichni a uz se nevlezem, takze kdyz prijel na plac 24.12. v deset rano, tak jsem si tam moh za odmenu nacouvat, zel fotky zdruhy starny nemam, ale jednoduchy to neni:)

    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: no dalsi voser, takze kdyz jsem ty rampy konecne po roce dockal, tak to ji mam pred stk jako sundat nebo ji premaluju na bilo?:)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam