• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
    - Rady a zkušenosti řidičů z povolání
    - Práce v ČR a zahraničí
    - Platy a chování zaměstnavatelů
    - Vychytávky na cestu, jak si krátíte pauzy, ...
    - Tipy na parkování kde ve městech a na cestách zastavit
    - Pracujete na stálo nebo vás uživí nárazové kšefty?
    - Zkušenosti s využitím vytěžovacích programů
    - Nabídky práce
    - Zkušenosti s celní a policejní kontrolou
    - Aktuální dopravní situace, čemu se kde vyhnout, kudy to objet
    - Kdo čím jezdíte?
    - ...
    rozbalit záhlaví
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Když k tomu svýmu napočítám co jsem najezdil bokem mimo práci, tak věřím že těch 130 je průměr, měl jsem totiž občas volno a né vždy se ten aetr vytíží, takže těch 150-160 by se v křeči dalo :D
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    COCOBRYCE: nska jsem zjistil, ze 130tis km je prumer, takze se nemam moc cim chlubit:)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    PANPOSPA: tak to bych zkusil velky spedice, napr. DHL, Schenker - v Rudny myslim bo Hopi - Jazlovice a nebo normo prolezt inzose, personalky - manpower a truck forum, - volna mista, ale tam bude spis unie
    a nska berou bez praxe skoro vsude, navic kdyz budes mit papiry...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    MARTENX: pekna palka za nic


    JAFMAN: ty we na kolik te ve finale prijde km po slovaci?:D
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    Zdravim všechny, mám C a do konce února bych měl mít hotový CE a profesák. Rád bych někde získal praxi, ale nechci jezdit s kamionem po Evropě, spíš ČR nebo Praha, depo nejlépe někde Praha 5, Praha-Západ a okolí, ale to už bych chtěl asi moc. Kdyby ste někdo věděl o nějaký práci, nebo znáte dopravce, kterej bere bez praxe, tak mi napište. Dík ;)
    MARTENX
    MARTENX --- ---
    jojo poslat to nejde nebo jen nějak speciálně. Musí se to vrátit na čáře. Nás to jen vloni stálo 500EUR. Je to přímo pohádkové..
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JAFMAN: tak ji musis vratit osobne na odberovem miste, napr. na care, poslat se to prej neda, takze gud lak:)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JAFMAN: myslim, ze se da poslat, ale je potreba v origo obalu, vypokusim se povyzjistim:)
    JAFMAN
    JAFMAN --- ---
    COCOBRYCE: a da se to odevzdat nekde na pobocce v Pze, nebo se to musi nekam posilat /sorry, sem linej to hledat :))
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JAFMAN: sk fasos, co bys cekal:)
    nam to prej neposlali ale chytli kolegu v cobolove a bylo to
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: budika na kazdou hodku a kdyztak i
    otocit klickem :)
    JAFMAN
    JAFMAN --- ---
    SM3: si z toho delam prdel prave.. 250e za nevraceni.. taky zmrdi pekne drahy ://
    SM3
    SM3 --- ---
    Musel jste nekdo kdekoli s fizlama resit, ze jste u sebe meli treba kofein/guaranu apod. a delali kvuli tomu blbosti, ze to jsou drogy? :) Samozrejme se to nakonec vysvetli, ale vozim sebou ampule s kofeinem, bezproblemu to jde naplnit cimkoli jinym a ten kofein sam o sobe vypada, jak vypada... Driv jsem mel extrakt guarany v klasickym zatahovacim pytliku, na pohled to taky vypada podezrele... :)

    COCOBRYCE: S tou rakouskou krabickou to mam z doslechu, vracel jsem to hned pri ceste zpet a byl jsem liny cist ty papiry...

    JAFMAN: Bys mluvil jinak kdyby te to nechali zaplatit ;)

    Jinak dnes noc u Brna, hlasi ze ma byt az -20, si tak rikam, ze by se mohl v noci vysrat bufik a rano me budou oddelavat letlampou :)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JAFMAN: jsem byl rano krapet rozespalej a pani na pumpe tak mila, ze jsem si to neoveril, ale vypada to relne
    JAFMAN
    JAFMAN --- ---
    MARTENX: jenom? :)
    MARTENX
    MARTENX --- ---
    JAFMAN: no ona ti hlavně v zásadě přijde pokuta cca 250EUR za nevrácení..
    JAFMAN
    JAFMAN --- ---
    COCOBRYCE: nejezdim prave.. pouzil sem ji, kdyz sem jel z Turecka a ani tam uz nepojedu, tkz je mi krabice k nicemu v zasade
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JAFMAN: a jezdis tam?:)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: o rakousku pichybuju,maj ji pres 2roky, a tim ze tam jezdim a nebyl zadnej trabl...sk jdu ted dobit,tak dam presny info,treba to ten nas dispecer zmatlal
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Usnadnovat praci neni v zajmu narizeni a lidi co o tom rozhodujou, naopak musi mit nejaky moznosti, jak z nas tahat prachy. Ten stat nema slouzit lidem, ale lidi statu, to ze je ideal jinde, muze byt pekna teorie, ale s tou praxi to moc nehraje...

    JAFMAN: Budu brzo dobijet tak se ti tam muzu zeptat, ale urcite se to da najit kolik budou chtit ;)
    Jinak Rakousko ma 3 tydny, ne?
    JAFMAN
    JAFMAN --- ---
    COCOBRYCE: cože? tu jejich skříň vozim v autě už asi 1,5 roku :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam