• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Poměrně běžně takhle potkávám kamiony z východu (BG, RO, H), který si to ženou ke kilu určitě, někteří i víc...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    proc se ty spanelacky truckeri musej po predjizdeni zaradiz zpatky do pruhu tak, ze mi malem sundaj sterace? a kua kolik jim to vsem jezdi? si to sinu svejch 9petek a vsichni me tam vopiskuvavaj jako bych stal na brzdach:)))
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    SM3: jo ozyvali ale jezdil sem hodne zadanou cestu v oblibenou dobu a tak sem si udelal reference a s tema to jde taky lip.. to zkousej dal a treba se nekdo ozve.. ja diky tomu pak jezdil temer zadarmo
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: jo, tak:)...no ja uz to moc nikam nedavam, pac odezva byla temer nulova...jsem tam nakej "lajk":)))
    jo a stopari asi vymreli;(
    SM3
    SM3 --- ---
    PANPOSPA: A lidi se ozývali? Já tam dávám trasy zatím jen cca 14 dní, ale nikdo to ani neshlédl, tak jestli to má vůbec smysl a ceny nastavuji nižší než mi sami doporučují....
    Píšu trasy na nyx a mezi známé na fb a sem tam se mnou někdo jede nebo někomu něco odvezu, alespon to občas rychleji uteče, když už potkat stopaře na silnici je téměř zázrak...
    COCOBRYCE: Nabízíš volná místa/trasy a samo ti to ukazuje doporučené částky za cestu. V podstatě je to česká spolujizda.cz, resp. Spolujizda šla pod evropský Blablacar... https://www.blablacar.cz
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: blabla vidam na plakatech v dojci na hajzlech...poucte me, k cemu vsemu to slouzi? :)
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    SM3: já sem používal blablacar hodně často, když sem loňskou zimu jezdil Praha - Mnichov
    SM3
    SM3 --- ---
    Používáte někdo Waze a Blablacar?
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    COCOBRYCE: jde o pul rok od posledniho projeti mytnou branou...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    takze asi takhle s tim vracenim:)))
    Vrátenie palubnej jednotky - Toll
    https://www.emyto.sk/web/guest/vratenie
    S161
    S161 --- ---
    COCOBRYCE: poslat se to da nekam do Bratislavy, posilal jsem i DHL i poštou a oboji ok...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    POHODAVOLE: verim tomu:)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    COCOBRYCE: mrkni, probira se tam hafo firem a tuhle si pamatuju, protoze tam nadava skoro kazdej..
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    POHODAVOLE: tak s tim skladnikem to bude na vkd asi vsude podobny,ale ten Aetr...at jdou nekam
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    COCOBRYCE: hopi urcite ne, to je dle TF hrozny peklo. Nutej pry pres AETR a clovek dela kolikrat i skladnika..
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: to je jasny, v podstate je to za necelejch 11mesicu, bych to podle kalendare moh rozpocitat na dny, myslim tim ty vodjezdeni....ale kdo se stim bude pocita, se pak u 293.seknu a statistika bude ta tam:)
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Když k tomu svýmu napočítám co jsem najezdil bokem mimo práci, tak věřím že těch 130 je průměr, měl jsem totiž občas volno a né vždy se ten aetr vytíží, takže těch 150-160 by se v křeči dalo :D
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    COCOBRYCE: nska jsem zjistil, ze 130tis km je prumer, takze se nemam moc cim chlubit:)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    PANPOSPA: tak to bych zkusil velky spedice, napr. DHL, Schenker - v Rudny myslim bo Hopi - Jazlovice a nebo normo prolezt inzose, personalky - manpower a truck forum, - volna mista, ale tam bude spis unie
    a nska berou bez praxe skoro vsude, navic kdyz budes mit papiry...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    MARTENX: pekna palka za nic


    JAFMAN: ty we na kolik te ve finale prijde km po slovaci?:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam