• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
    - Rady a zkušenosti řidičů z povolání
    - Práce v ČR a zahraničí
    - Platy a chování zaměstnavatelů
    - Vychytávky na cestu, jak si krátíte pauzy, ...
    - Tipy na parkování kde ve městech a na cestách zastavit
    - Pracujete na stálo nebo vás uživí nárazové kšefty?
    - Zkušenosti s využitím vytěžovacích programů
    - Nabídky práce
    - Zkušenosti s celní a policejní kontrolou
    - Aktuální dopravní situace, čemu se kde vyhnout, kudy to objet
    - Kdo čím jezdíte?
    - ...
    rozbalit záhlaví
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: resim to samy, se v tom moc nevyznam, jen vim, ze musi bejt min 1000w kvuli konvici a radsi bych ho nechal normalne natahnout,nez do zapalovace....a prej jsou dulezity i ampery, ale ty we co ja vim o el.:(((
    SM3
    SM3 --- ---
    Jaký měnič napětí 24/230 používáte?
    SM3
    SM3 --- ---
    SM3: Tak jsem na nástěnku začal vypisovat pár věcí, každý by měl mít možnost to upravovat, jak budou místa přibývat tak bych to třídil podle abecedy, zemí aj.
    Uvítám nápady na jednotný vzhled, aby to bylo přehledné - co tam ne/psat apod.

    Měla by tam asi jít naimportovat tabulka z doc.google, ale tam musí každý mít pro úpravu účet u google tuším, tak jestli by to postačovalo takto? Nápady? Je to pro nás, tak se snažte! ;)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: jj,spravne...a mista na koupani atd....
    SM3
    SM3 --- ---
    Napadlo mě udělat tabulku kam by každý mohl psát ověřené tipy na pauzy - restaurace, pivo, stání apod.
    Má to smysl/vypíšete to?
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JAFMAN: tak vono plnej z kopecka...i 127 jsem tam jednou videl....i fin? tam muzou max 80 a dodrzujouto, hm?:)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: no to sic jo, ale v pomeru ke spanelu naprosto zanedbatelny, tak to maj snad vsichni, tak vono to neni nic moc slozityho, aby to psalo 90kmh a jelo klido 94kmh

    taky u nekterejch znacek, treba u manu, kdyz das sutr, tak to odpoji omezovac...a magnum se sutrem se prepne do nouzovyho rezimu, takze nejede...ale tak mne uz sutr stejne nejde, ani dva silny proti sobe, pise sice postylku, ale tachograf taky cislo chyby snimace na prevodovce, holt keramika v plastu:)
    nastesti jsem to ani nikdy nemusel pouzivat, krom trech pripadu na vykladce v rumunskym kauflandu, to proste nevychazelo a tri dny na novy vokno by tam nikdo necekal:)
    JAFMAN
    JAFMAN --- ---
    SM3: Fin me ted v Nemecku bral tak 110kou :) no tak mel to jeste daleko no :))
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Poměrně běžně takhle potkávám kamiony z východu (BG, RO, H), který si to ženou ke kilu určitě, někteří i víc...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    proc se ty spanelacky truckeri musej po predjizdeni zaradiz zpatky do pruhu tak, ze mi malem sundaj sterace? a kua kolik jim to vsem jezdi? si to sinu svejch 9petek a vsichni me tam vopiskuvavaj jako bych stal na brzdach:)))
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    SM3: jo ozyvali ale jezdil sem hodne zadanou cestu v oblibenou dobu a tak sem si udelal reference a s tema to jde taky lip.. to zkousej dal a treba se nekdo ozve.. ja diky tomu pak jezdil temer zadarmo
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: jo, tak:)...no ja uz to moc nikam nedavam, pac odezva byla temer nulova...jsem tam nakej "lajk":)))
    jo a stopari asi vymreli;(
    SM3
    SM3 --- ---
    PANPOSPA: A lidi se ozývali? Já tam dávám trasy zatím jen cca 14 dní, ale nikdo to ani neshlédl, tak jestli to má vůbec smysl a ceny nastavuji nižší než mi sami doporučují....
    Píšu trasy na nyx a mezi známé na fb a sem tam se mnou někdo jede nebo někomu něco odvezu, alespon to občas rychleji uteče, když už potkat stopaře na silnici je téměř zázrak...
    COCOBRYCE: Nabízíš volná místa/trasy a samo ti to ukazuje doporučené částky za cestu. V podstatě je to česká spolujizda.cz, resp. Spolujizda šla pod evropský Blablacar... https://www.blablacar.cz
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: blabla vidam na plakatech v dojci na hajzlech...poucte me, k cemu vsemu to slouzi? :)
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    SM3: já sem používal blablacar hodně často, když sem loňskou zimu jezdil Praha - Mnichov
    SM3
    SM3 --- ---
    Používáte někdo Waze a Blablacar?
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    COCOBRYCE: jde o pul rok od posledniho projeti mytnou branou...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    takze asi takhle s tim vracenim:)))
    Vrátenie palubnej jednotky - Toll
    https://www.emyto.sk/web/guest/vratenie
    S161
    S161 --- ---
    COCOBRYCE: poslat se to da nekam do Bratislavy, posilal jsem i DHL i poštou a oboji ok...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    POHODAVOLE: verim tomu:)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    COCOBRYCE: mrkni, probira se tam hafo firem a tuhle si pamatuju, protoze tam nadava skoro kazdej..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam