• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
    - Rady a zkušenosti řidičů z povolání
    - Práce v ČR a zahraničí
    - Platy a chování zaměstnavatelů
    - Vychytávky na cestu, jak si krátíte pauzy, ...
    - Tipy na parkování kde ve městech a na cestách zastavit
    - Pracujete na stálo nebo vás uživí nárazové kšefty?
    - Zkušenosti s využitím vytěžovacích programů
    - Nabídky práce
    - Zkušenosti s celní a policejní kontrolou
    - Aktuální dopravní situace, čemu se kde vyhnout, kudy to objet
    - Kdo čím jezdíte?
    - ...
    rozbalit záhlaví
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: jenze ja nemluvim o zkracenym, ale delenym!!!?:)
    nicmene, to tak asi stejne bude
    JAFMAN: nejhrubsiho kalibru, jsem to delal navic prvne, a na to ze typek tvrdil, ze jzdil dva roky s 18ti T rozvoz kol komina a na dodavce ma 1,5 mega km a po 3 tejdnech se me zepta, jestli R je dopredu bo dozadu?!!! rozjezdy bez vzduchu, utopeni v bahne, atd. atd....
    ale nahustil jsem do nej co slo, pro me dobry, aspon jsem se naucil reprodukovat a vysvetlovat co jsem se naucil ja, tak snad si z toho neco vezme a nebude mi delat ostudu:)

    a zase budu celej tejden tahat pres noc...
    JAFMAN
    JAFMAN --- ---
    COCOBRYCE: :DD vočistec
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    mit nekoho nepolibenyho na 3 tejdny v aute na zacvik...dekuju, chvili ne:)
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Tak jsem se ti na to dneska ptal zkusenych na skoleni a pry pokud jeden vikend zkratis a i v tom tydnu nahradis, tak nasledujici vikend musis mit 45 vcelku!!!
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: jj, aby se ti uznalo tech 16min jako delena pauza,musis pred tim min odridit 1min,ale mne to bez toho tacho ani nenacte
    ten zkraceny tydeni odpocinek a jeho nahrazeni je jasny, mne se ale jedna ne o zkraceny, ale deleny TDO, tudiz v tydnu udelam 24hp a do tri dnu a konce tydne udelam dalsich 24hp, tudiz mam hotovou TDO branou jako klasickou 45hp, ale pak dalsi vikend musim delat celou 45hp nebo muzu delat zkracenou TDO, ha?:)
    SM3
    SM3 --- ---
    JAFMAN: Občas potkam FIN / S návěs, ale táhne ho čech/bulhar apod. a kolikrát se nestačim divit v kolika mě předjíždějí... :)
    SM3: Teď na to koukám na pc a je to tam tak napsané... Pokud mě čapnou na kontrolu tak se na to optam, případně jdu o víkendu na ADR, ale tam se tohle asi řešit nebude.
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Na telefonu mi to nejde otevrit, ale mam za to ze dole je malym pismem napsano ze muze 45/24/66 treti tyden musis nahradit tu zkracenou - viz aetr. V podstate jsem to vyuzil jen jednou a do konce tretiho jsem na to zapomnel, kontrola neprobehla, tak ani nevim jestli jsem to nahradil :)
    Jinak mozna je to jasny, ale pokud date kartu a ta vam nacte 16min a nebudete tam mit pred tim aspon minut jizdy, tak pry se tech 16min nepocita, ale tachograf vam to po pul hodine zapocte jako delenou pauzu, ale u kontroly by to pry neproslo, kdyztak me vyvedte z omylu...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: jako vzdycky mi vyhrabnes peknej odkaz, ale zel tady o delene tydenni pauze nic nevidim bo jsem slepej?:)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    zas nikde nemuzu vycmuchat, jestli po zkraceny vikendovy pauze, muze nasledovat vikendova delena 24plus24? pac nasledovat musi 45hp
    SM3
    SM3 --- ---
    Měnič napětí - Úvod | Deramax.cz s.r.o.
    http://www.deramax.cz/uvod-k-menicum-napeti-1-dil-ze-serialu-clanku
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Tady nabízejí poláci 2000W za docela pěkný prachy, mají tam i 1000W za litr http://aukro.cz/listing/listing.php?string=m%C4%9Bni%C4%8D+nap%C4%9Bt%C3%AD+24+2000w&search_scope=
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: by se mi libilo 2kw, ale za ty prachy....
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    zewlim na rozvadeci a kousu se nudou...nekdo nahodou kolem, co?:)
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: To jsme na tom stejne, kamos mel 600W a pry na ntb/navigaci/kameru bezproblemu na konvici teda asi silnejsi 1000+ urcite nic nezkazis, taky koupim neco takoveho, radsi vic nez min, at to funguje poradne :)
    Z baterek to bude asi jistejsi nez ze zapalovace :)
    Me to v patek prestalo zas cely fungovat a menic 24 jsem dneska nesehnal, takze jsem udelal naposled tu stejnou blbost s rozbocovacem na zapalovac a usb, pri ty zivotnosti mam tak 2 mesice na nakup menice :)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: resim to samy, se v tom moc nevyznam, jen vim, ze musi bejt min 1000w kvuli konvici a radsi bych ho nechal normalne natahnout,nez do zapalovace....a prej jsou dulezity i ampery, ale ty we co ja vim o el.:(((
    SM3
    SM3 --- ---
    Jaký měnič napětí 24/230 používáte?
    SM3
    SM3 --- ---
    SM3: Tak jsem na nástěnku začal vypisovat pár věcí, každý by měl mít možnost to upravovat, jak budou místa přibývat tak bych to třídil podle abecedy, zemí aj.
    Uvítám nápady na jednotný vzhled, aby to bylo přehledné - co tam ne/psat apod.

    Měla by tam asi jít naimportovat tabulka z doc.google, ale tam musí každý mít pro úpravu účet u google tuším, tak jestli by to postačovalo takto? Nápady? Je to pro nás, tak se snažte! ;)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: jj,spravne...a mista na koupani atd....
    SM3
    SM3 --- ---
    Napadlo mě udělat tabulku kam by každý mohl psát ověřené tipy na pauzy - restaurace, pivo, stání apod.
    Má to smysl/vypíšete to?
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JAFMAN: tak vono plnej z kopecka...i 127 jsem tam jednou videl....i fin? tam muzou max 80 a dodrzujouto, hm?:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam