• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
    MARTENX
    MARTENX --- ---
    WAMP_ELF: tak to je především za nějakou pokutku..
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    SM3: no... je trochu proslej.
    SM3
    SM3 --- ---
    WAMP_ELF: RP ti snad vemou az kdyz ti daji novy, jestli dobre pamatuji (?)
    Jak je to s vyzvednutim RP daji to i na plnou moc nekomu jinemu? Otocim se v cr a udelal bych si T, ale nebudu mit cas na to cekat...
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    Zdar, určitě budete někdo vědět jestli při výměně řp dávají nějakou potvrzenku na kterou můžu řídit než mi přijde novej, že jo, že to tak je...?
    SM3
    SM3 --- ---
    Nekdo 15-18.7. z Londyna do Danska nejlepe Aarhus/Kodan. Pripadne Holandsko/Belgie/Polsko... Mam CE/ADR(3) muzu vystridat v rizeni.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    COCOBRYCE: a jedna se mi ale hlavne o risi,pac nekde se prej muze a nekde ne,ale chtel bych tyto parkovistni infa overit

    mi dispeceri nejak zaspali bo co:(
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    Tak kdo se po truckari a vytahne aktualni omezeni jizd kamionu pres prazdniny? Pls cele evropy,predem diky:)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    Tak kdo se po truckari a vytahne aktualni omezeni jizd kamionu pres prazdniny? Pls cele evropy,predem diky:)
    SM3
    SM3 --- ---
    Nebudete mit nekdo cestu kolem techto datumu: - 15 - 16. 7. Bristol - Londyn
    - 19. 7. Londyn - Dublin - pripadne Aarhus/Kodan
    - 23. - 24. 7. Dublin - Aarhus/Kodan

    Jsem sam s velkou krosnou, mam CE/ADR(3)/Pojistku - muzu vystridat v rizeni ;)
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Verim ze se to vyplati... Jezdit ven tak to poridim, snad casem, ted mizim a za posledni mesic jsem jel jednou a uz me svrbi ruce :D

    COCOBRYCE: Tak je to otazka casu, kdy to bude jezdit samo, nase deti uz asi ridit jen tak nebudou, ale momentalne mi breci frajeri na tel casto ze nemaji ridice, bavi me to a bude hur :) Ono nez pusti nejak samochod na silnici jeste bude par let trvat a pak to bude stejne stat takovy prachy, ze si to jen tak nekdo neporidi... ;)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    Vznikla první elektrodálnice. Ve Švédsku kamiony napojili na troleje - iDNES.cz
    http://ekonomika.idnes.cz/...i-elektrodalnice-1je-/eko-doprava.aspx?c=A160623_144505_eko-doprava_ozr
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: dobre ty, letos uz nam na jihu fr uspali a vykradli dva sofery, aspon ze berou jen prachy, notasy atd., doklady vzdycky nechali
    SM3
    SM3 --- ---
    Narazil jsme na tohle, třeba by to někoho zajímalo...
    Detektor narkotizačních plynů (12/24V)
    http://www.detektor-shop.cz/detektory-plynu/65-detektor-narkotizacnich-plynu-12-24v.html

    CESNEK: Mluvil jsem o tom s týpkem z autoškoly kde jsem dělal CE/Profesák/ADR a říkal, že je to samozřejmě kravina, ale že se nedá nic dělat, prý jsem to měl říct, když jsem dělal papíry, že by se to nějak spojilo, takhle mi prý může za věrnost, nabídnout max litr slevu, ale s tím kolečkem jízdy/zkoušky se nic udělat nedá :/ Takže na to kašlu a případná práce za kopečkama se snad ukecá :D
    CESNEK
    CESNEK --- ---
    SM3: Máš pravdu, zatim jsem v autoškole neviděl nic jinýho než Zetory..:) Asi je to tak, jak řikaj - autoškoly potřebujou vydělat jiný vsvětlení proto moc nemám..:(
    SM3
    SM3 --- ---
    CESNEK: No pokud by k tom nedávali to Ačko, tak by mi to asi ani nepřišlo divné, přece jen ta motorka/skůtr je něco dost jiného než auto... Stejně chápu, že mi k CE s profesákem nedají třeba malé D, ikdyž je to taky trochu blbost (nemoc řídit i dodávku s více sedadli). Ale ten traktor mi přijde fakt postavený na hlavu, chápu že pak můžu jet třeba s kombajnem a nějakyma spec. strojema, ale ta autoškola se stejně dělá na nějakym Zetoru, pochybuju, že mě budou honit v kombajnu po poli :D A ta nebezpečnost traktoru/kombajnu a naloženýho kamionu na silnici mi přijde nesrovnatelná.
    CESNEK
    CESNEK --- ---
    SM3: jj presne k tomuhle zaveru jsme s majitelem ty autoskoly dosli... ja mel 12 tunovy eurocargo dlouhy asi 10 metru se kterym jezdim na silnici a beznej traktor neni vic nebezpecnej nez tohle navic kdyz mam velky Ccko se kterym se da jezdit s jakkoliv tezkym autem... asi to bude podobny jak jednu dobu k Bcku nedavali fichtla...
    Ja teda mam jen Ccko bez E a bez profesaku ale to by na to Tcko asi mit vliv nemelo...
    SM3
    SM3 --- ---
    CESNEK: V tom nic jineho neni je to picovina, aby kdyz muzu jet se 40t soupravou po silnici, abych nemohl jet s 5t traktorem po poli :D
    CESNEK
    CESNEK --- ---
    SM3: Já taky čekal, že mi nadělej i Tčko, ale bohužel se tak nestalo no..:( podle mě to trochu popírá logiku, ale jak sme se nakonec usnesli, tak jde o to, aby si autoškoly vydělali...
    SM3
    SM3 --- ---
    CESNEK: Hm to si me nepotesil. Zitra zavolam typkovi do autoskoly, predstava ze pujdu delat papiry na traktor mi prijde docela vtipna :)
    SM3
    SM3 --- ---
    Nekdo zajem jet v pondeli do stredy na otocku do Parize s novym Manem 12t (solo), pry to bude dobre zaplacene, skocil bych do toho, ale pred cestou pryc nemam cas. Moznost dlouhodobe spoluprace. Vyjezd z Prahy. V poste kontakt.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam