• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
    - Rady a zkušenosti řidičů z povolání
    - Práce v ČR a zahraničí
    - Platy a chování zaměstnavatelů
    - Vychytávky na cestu, jak si krátíte pauzy, ...
    - Tipy na parkování kde ve městech a na cestách zastavit
    - Pracujete na stálo nebo vás uživí nárazové kšefty?
    - Zkušenosti s využitím vytěžovacích programů
    - Nabídky práce
    - Zkušenosti s celní a policejní kontrolou
    - Aktuální dopravní situace, čemu se kde vyhnout, kudy to objet
    - Kdo čím jezdíte?
    - ...
    rozbalit záhlaví
    SM3
    SM3 --- ---
    CESNEK: V tom nic jineho neni je to picovina, aby kdyz muzu jet se 40t soupravou po silnici, abych nemohl jet s 5t traktorem po poli :D
    CESNEK
    CESNEK --- ---
    SM3: Já taky čekal, že mi nadělej i Tčko, ale bohužel se tak nestalo no..:( podle mě to trochu popírá logiku, ale jak sme se nakonec usnesli, tak jde o to, aby si autoškoly vydělali...
    SM3
    SM3 --- ---
    CESNEK: Hm to si me nepotesil. Zitra zavolam typkovi do autoskoly, predstava ze pujdu delat papiry na traktor mi prijde docela vtipna :)
    SM3
    SM3 --- ---
    Nekdo zajem jet v pondeli do stredy na otocku do Parize s novym Manem 12t (solo), pry to bude dobre zaplacene, skocil bych do toho, ale pred cestou pryc nemam cas. Moznost dlouhodobe spoluprace. Vyjezd z Prahy. V poste kontakt.
    CESNEK
    CESNEK --- ---
    SM3: Já na konci loňskýho roku dělal Cčko a do řidičáku mi Tčko nezapsali..:( když sem se na to ptal v autoškole, tak mi řekli, že se to prej už nějakej pátek nezapisuje..:(
    SM3
    SM3 --- ---
    Potrebuji byt nejdele 28. 6. na jihu od Bristolu nejlepe v Glastonbury, ale beru i Londyn apod. Nabizim stridani v rizeni, mam CE/ADR/Praxi, reference poslu. Pokud byste o nekom vedeli ;)
    SM3
    SM3 --- ---
    Tusite nekdo jak je to aktualne se zapsani skupiny T do RP, pokud mam CE? Driv to pry zapisovali automaticky, ale kdyz jsem si to nechal vystavit tak meli zrovna nejake obdobi kdy to bylo pozastavene... To T se mi bude mozna i hodit v pripade cest, tak bych to chtel mit zapsane...jit delat klasicky T mi prijde jako picovina :D
    KROJC
    KROJC --- ---
    Mapa uzavírek a oprav.
    Silniční a dálniční síť ČR - PLÁNOVANÉ UZAVÍRKY 2016 (stav uzavírek k 19.5.2016)
    http://geoportal.jsdi.cz/flexviewers/Silnicni_a_dalnicni_sit_CR_uzavirky/
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: to taky nedavam a ani snad nechci,vzdycky kdyz ty machry s tim vidim couvat,nejlepe pod kontrjnery,kde to maj na centak...nechapu a smekam:)
    SM3
    SM3 --- ---
    VIDEO: Klíček, brzda, plyn. Správná kombinace ošálila tachograf kamionu - iDNES.cz
    http://plzen.idnes.cz/...f-podvod-dalnice-d5-fgc-/plzen-zpravy.aspx?c=A160608_150502_plzen-zpravy_pp
    SM3
    SM3 --- ---
    4PTO: Točnou myslim to, že ten vlek má říditelnou nápravu a při couvání se ti to láme jak v čubě, tak se ti kroutí ta náprava...
    4PTO
    4PTO --- ---
    SM3: čemu se říká točná?

    btw, kámoš z fb:
    Hledám kolegu řidiče na mkd. do firmy autodoprava Křížek. Trasy většinou Německo - spanelsko. Turnusy 14 dní a pak 5-7 dní doma. Nástup v půlce září.
    SM3
    SM3 --- ---
    SM3: Teď koukám na truck forum ohledně točny „Je to všude, jen né tam kde to má bejt“ to je po mé dnešní první zkušenosti dost přesný :D
    SM3
    SM3 --- ---
    Jestli někdo jezdíte s vlekem s točnou, tak před vámi smekám, jsem vzal dneska jeden krátký kšeft a když jsem byl vrátit auto, tak tam stála souprava s točnou a že si s tím teda párkrát zacouvám a dostanu to do ruky :D
    Zacouvám bez větších problémů s návěsem, tandemem, ale s točnou jsem měl první půl hodiny pocit, že to popírá základní zákony fyziky :D Pak jsem to nějak natlačil na rampu, že by tam teda šla dát rampa, ale než s tím někam vyrazím, tak si nechám dát školu od chlápka co v tom sedí 36. rokem a sám mi před pár týdny říkal, že i on po těch letech se do toho občas zamotá tak, že neví kde je... A to mi pár týdnů zpět říkal týpek jestli s tim neodjedu kšeft, když jsem mu říkal, že bych si to radši nejdřív zkusil na place, že jsem s tím nikdy nejel... po dnešku vidím, že je dobře, že jsem s tím tehdy nevyrazil, by to bylo jak v těch pohádkách ...a pokud nezacouval, tak tam couvá do dnes :D
    KROJC
    KROJC --- ---
    Bad Berneck je zavřenej v obou směrech.Voser objížďka přes Fichteberg.
    SM3
    SM3 --- ---
    Kontrola rychlosti na D1: Pozor, tady vás změří! | auto.cz
    http://www.auto.cz/kontrola-rychlosti-na-d1-pozor-tady-vas-zmeri-95515
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    ODS chce zakázat předjíždění kamionů. Podle Ťoka stačí značka — ČT24 — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/.../1799543-ods-chce-zakazat-predjizdeni-kamionu-podle-toka-staci-znacka
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: a 21 jedna vyskolenejch flojdu na kamiony, no to je mocna kavalerie, to stoji v nemecku na jedny kontrole:)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: konocne maj klice k vyhodnoceni tacho?:) vzdyt to je sna d uz i v Rumunsku, jak to jako do ted delali???:DDD
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    kdyz se 24 plus 24hp v jednom tydnu do tri dnu po sobe, bere jako 45, takze nemam co nastavovat, bere se tak i v tom, ze to muzu delat kazdej tejden, ale hlavni je, jestli ten dalsi vikend muzu delat jen 24hp =zkracenay nebo ne
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: No já to chápu, že dělená=zkrácená a opačně, prostě si neudělal 45h v kuse. Nebo v čem vidíš rozdíl?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam