• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
    SM3
    SM3 --- ---
    Řidiči kamionů mají při cestách do zahraničí dostat víc peněz. Firmy jim je ale nedávají | Hospodářské noviny
    http://m.ihned.cz/...amionu-maji-pri-cestach-do-zahranici-dostat-vic-penez-firmy-jim-je-ale-nedavaji
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: by bylo fajn
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: To Dansko je interni... Weby co jsem inzeroval muzu do ctvrtka nalinkovat, pokud bude zajem...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: wouw, tak to držím palce a těším na report;) hele a kde si to hledal?
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: jj, trochu bohuzel, furt me laka ta mezinarodka, pro cizince, ale treba se tam nekam za cas probojuju nebo se nekam posunu :) Dal jsem par inzeratu po Evrope a i s anglictinou (B1) par nabidek prislo, ridici nechybi jen v cr a snad bude pro ne jen hur :D
    Tohle je pry na cca 4-5h denne na dva ostrovy (2 vykladky) a zpet, kdyz budu chtit makat vic muzu po odjeti jit do skladu na par hodin, takze pohoda, ze to bude ruznorode.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: a do Dánska po Dánsku?
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Jel jsem jen zaskok, tak to nemuzu nikde ukazat, navic v patek mizim jezdit do Danska na delsi dobu...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: ze predu krapet daf, dvere volvo, bocnice z mercedesu?)
    ale tady na tech fotkach to nevypada az tak zle, chci ti videt na zivo
    SM3
    SM3 --- ---
    Narazil jsem na tyhle fotky nové Scanie, měl jsem možnost se s tím projet cca 1200km a jízda super, pěkný pohodlný auto, klidně bych to bral na stálo :)
    luckynurban500 | Scania S 500 - New Generation – rajce.net
    http://luckynurban500.rajce.idnes.cz/Scania_S_500_-_New_Generation/
    KROJC
    KROJC --- ---
    SM3: To ale není blbej nápad.Akorát bych se bál větru.
    SM3
    SM3 --- ---
    Tušíte jak je to s pravidelným ročním školením pokud nebudu v ČR (doložím to pracovní smlouvou apod.), dodělám ho zpětně? Aby se kvůli tomu jezdilo do ČR mi přijde na palici...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: ted daj chvili pokoj, je po prazdninach, serou se s vyhodnocovanim, max se tak snazej honit imigranty, takze pokud nejedes bilou dodavkou...:)
    SM3
    SM3 --- ---
    Tohle je nejšílenější automobilový transport, co jste kdy viděli | Autoforum.cz
    http://www.autoforum.cz/fascinace/tohle-je-nejsilenejsi-automobilovy-transport-co-jste-kdy-videli/
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Tak já se potřeboval dostat z vykládky z areálu a nešlo zastavit dřív než jsem zastavil, ale spíš vidim průser, že jsem to zapomněl vypnout. Každopádně kartu vozim u sebe, ale opět se mi rýsuje nějaký záskok ven, tak si říkám, jestli nebude lepší přibrzdit někde u českých, at mi dají 500 :D než aby mě třeba Němci/Francouzi sežrali... ale asi budu spíš doufat, že mě nezastaví nikde :)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: super mitfara:D
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: no to sis slusne nalozil
    s tim outkem si krapet zahravas, na to se max cuka v arelu na vykl./nakl. bo v servisu
    a nemit sebou kartu je si myslim horsi, nez ji mit rozstrelenou a sebou s vytiskama a pribehem
    KROJC
    KROJC --- ---
    SM3: Chápu.Já sem odmítl jezdit se součástkama mezi továrnama po Německu.Pro polskou špedici.Od neděle večer do pátka.Pěkný auto,vyložej tě ale musíš tam být pintlich přesně.Pouze peněz sem si myslele že za to bude víc.
    Nebo s lešením po Lipsku.Ale na to sem už starej a línej kokot.
    SM3
    SM3 --- ---
    KROJC: No ja uz trochu sedivym :D
    Hledam praci pres zimu nekde venku, aby se vydelalo na cestovani/obyt. nakladak, mam nabidku od typka, ze mi veme novou Scanii a dohodi mi za provizi stabilni ksefty venku a vse pujde pres nej, auto by mi pak zustalo. Ale spis to vidim litat pres zimu venku u cizincu, pak cestovat a neco stabilniho za rok/dva.
    Prace je hodne, nabidek v cr jeste vic a bude snad jen lepe (pro nas), ale nechce se mi kroutit za par korun.
    A do dodavky uz asi ne :) koupit a nekoho tam posadit jedine, ale uz jsem asi zpohodlnel a zvyknul si na postel a odpocinky, obcas to stve, ale clovek ma relativne klid a pohodu. Doby kdy jsem lital vkuse otocky Praha-Le Havre-Pariz-Praha uz nechci nikdy zazit :D
    KROJC
    KROJC --- ---
    Není na čase líznout u Mercedesu vlastní auto.A jezdit na sebe.Sprinter vyjde na měsíc kolem 12-13 litru.Kámoš jezdí Litvu a Švícara.Z hlídání času a koleček bych zešedivěl.Jo a kapitola spolujezdec...tve.Vražda,smrt,zabití.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam