• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    SM3: to si ze mě děláš prdel, ne? :D tenhle a spoustu dalších podobnejch článků sem samozřejmě četl... ptám se jak je to s vlastníkem auta, když máš s.r.o.
    SM3
    SM3 --- ---
    Začít podnikat v autodopravě je až na výjimky jednoduché - Podnikatel.cz
    http://m.podnikatel.cz//clanky/podnikat-v-autodoprave-casto-jednoduche/
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    máte někdo zkušnost s podnikáním v autodopravě?
    modelová situace: s.r.o. silniční doprava do 3.5t, dvě dodávky, na koho musí bát napsané? stačí, že jsou na vlastníka společnosti? nebo se musí přespat na firmu, aby se s nima mohlo podnikat? co z toho pak plyne, silniční daň?
    SM3
    SM3 --- ---
    Konec spaní v kamionu? Belgie už nocleh řidičů v kabině pokutuje - iDNES.cz
    http://ekonomika.idnes.cz/...pani-v-kamionech-d5x-/eko-doprava.aspx?c=A151223_180000_eko-doprava_suj
    SM3
    SM3 --- ---
    JAFMAN: Tak uz je na case, ne?
    Treba je to konecne dozene, ze zacnou platit aspon trochu srovnatelne penize a ne ze pak nekdo chce abysme za 30 000kc z toho pomalu nevylezli. K cemu by to,mohlo vest? Naklad se tam dovest musi, az to zacnou vymahat i v D, B, NL apod., coz je otazka casu, tak ty platy proste srovnaji nebo skonci.
    Hold se ta doprava o neco zdrazi, ono kdyz to pak nemuze odvest levneji ani Polak, Bulhar apod. tak nic jineho nezbyde... A nebo pak uz budeme jezdit jen do Ruska :D

    Jinak mate nekdo zkusenosti s rozvozy kolem komina, jde o aetr. Typek mi tu tvrdi, ze vozim pouze jeho zbozi a aetr moc resit nemusim, kdyz rikam ze je to picovina, tak pry do 50km v okoli je to v pohode, mam zato ze tohle plati jen pro mhd a verejny sluzby. Dopisuju si aspon kolecka do pauz, to ze mi ma vytisknout dovolenou nechape a pry zbytecnost :D
    Kolega, co ma pribehy jakoze 20let s avii, jak mu na care do odstavneho bouchlo kolo kvuli tem ''vroubkum'', jak se v Dansku naucil pit vodu apod. srandy :D si ze me dela prdel, ze to moc resim, typek zatim dostal na czk pokutu kolem 280 000 :D
    Cinnosti neprepina a ma celou dobu kladiva a pry ze tam ma pauzy dost za ten den, to ze jsem mu vyndaval kolecko po 17h je pry taky v pohode :)
    Jinak nevim co je teda na tom pravdy, ale pry vam za telefon v ruce tady nastrihnou ridicak a na podruhe uz cau. Je fakt, ze tu fizla nepotkam, ale kdyz jo, tak to asi stoji za to :D Sviti jen predni prava mlhovka, dalkovy do nebe, zadni levy z pulky rosekany, prava zadni sviti z pulky, zarovky asi nedostatkovy zbozi :D
    JAFMAN
    JAFMAN --- ---
    Uz se někdo s timto ve Fr. setkal?

    Český řidič kamionu dostal ve Francii pokutu. Měl příliš nízkou mzdu - iDNES.cz
    http://ekonomika.idnes.cz/...-nizka-mzda-pokuta-dwr-/eko-doprava.aspx?c=A161010_212359_ekonomika_ane
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    díky za postřehy, máte pravdu... nemít přítelkyni, tak neváhám a jezdim celou zimu po Evropě, ale takhle zkusim toho Ptáčka a uvidim
    SM3
    SM3 --- ---
    PANPOSPA: Ja bych bral, pokud jsou tam vyrazne lepsi prachy, to Rakousko/Polsko, pokud kolega nebude debil. Kousnout se pres zimu a nadelat prachy a na jare mit nejakou dobu volno nebo na cesty ;) Jinak teda urcite Ptacka, nez 100 adres na rozvoz.
    Myslim, ze je lepsi se kousnout na nejakou dobu, slevit z pohodli a natriskat prachy a pak mit klid, nez jezdit kazdy den, aby bylo na chleba...
    JAFMAN
    JAFMAN --- ---
    PANPOSPA: urcite ptáček, ale zelezii na podminkach, ale GW bude honka vetsi to je jasny
    8Z4S
    8Z4S --- ---
    PANPOSPA: za mne určitě ptáček,GW bude klasický rozvoz/svoz ala PPL,takže mraky adres,před vánoci šílenost
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    Rád bych se nechal na zimu zaměstnat a mám u baráku dvě možnosti: buď jezdit pro Gebrüder Weiss, nebo koupelny Ptáček. Obojí 7,5t po ČR, každej den doma. Co myslíte, že bude menší oser? Nějaký zkušenosti? Pak mám ještě možnost jezdit pro ML logistik MKD ve dvojici Polsko, Rakousko, ale to bych byl doma jenom na víkendy, to nechci...
    DRED
    DRED --- ---
    SM3: drzim palce. ten man je furt rozsekanej :)
    SM3
    SM3 --- ---
    DRED: Aspon bude sranda, akorat jedem z Kodane a nekdo nam asi rozbil zadni levy z casti, ale furt sviti, jen ten dest do toho asi nic moc :D V predu uz sviti jen prava mlhovka, zarovky jsou asi problem :D Zacatkem tydne se mam potkat s typkem, co jezdi novym Volvem sever, tak by bylo fajn, aby to klaplo aspon za 40kdkk cisteho :D
    DRED
    DRED --- ---
    SM3: Hele predtim sme toho Mana startovali sroubovakem to bylo nakonec vymlety tak ze to pomalu ani neslo jako to co se do nej naklada taky nechapu dycky predni kola skoro ve vzduchu a nez to rozjedes tak zesedivis ...ale az bouchnou mechy dej vedet to bude mit Trobian radost :)))
    KROJC
    KROJC --- ---
    SM3: To jako i pokuty za radary?
    SM3
    SM3 --- ---
    Začíná platit česko-německá dohoda o policejní spolupráci - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/...a-dohoda-o-spolupraci-policie-f1u-/domaci.aspx?c=A161001_071201_domaci_pku
    SM3
    SM3 --- ---
    SM3: btw. cekam ze zvedavosti na info na tu Italii, to resi nejaka jeji kolegyne, az se ozve, dam info.
    SM3
    SM3 --- ---
    Poslali mi nabidku z Belgie, pokud by to nekoho zajimalo, je tam i nabidka jen po Belgii Semi-trailer/Bulk. Pripadne bych jeste nasel nabidku s kontaktem z NL.
    Psala mi: Joanna.Krasowska@Impact.be
    https://maintec.net/international-vacancies-for-technicians/vacancy/driver-c-e-belgium~9908
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: dobrá škola:)))
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Uvidim na co se tady casem dostanu, zatim jezdim se starym Manem 12tunkou ve vraku, dela to takovy srandy jako ze ho nastartujes obcas az na poctvrte, pri jizde se ti vyfoukne jedna strana mechu, za chvili se dofoukne apod. aspon se clovek nenudi...
    Zase teda tomu autu davaji zabrat ma nosnost 5t a vcera do toho 4 palety cibule po 1500kg a dalsich 5 palet a auto se naklonilo na stranu, kdyz rikam ze je to na hovno, tak pry v pohoda, slovak do toho skocil a jel, jen jsem se smal a cekal kdy to prevrati... Cekam kdy ty mechy bouchnout, jeste tu bude sranda, snad do te doby budu pryc ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam