• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
    SM3
    SM3 --- ---
    DRED: Aspon bude sranda, akorat jedem z Kodane a nekdo nam asi rozbil zadni levy z casti, ale furt sviti, jen ten dest do toho asi nic moc :D V predu uz sviti jen prava mlhovka, zarovky jsou asi problem :D Zacatkem tydne se mam potkat s typkem, co jezdi novym Volvem sever, tak by bylo fajn, aby to klaplo aspon za 40kdkk cisteho :D
    DRED
    DRED --- ---
    SM3: Hele predtim sme toho Mana startovali sroubovakem to bylo nakonec vymlety tak ze to pomalu ani neslo jako to co se do nej naklada taky nechapu dycky predni kola skoro ve vzduchu a nez to rozjedes tak zesedivis ...ale az bouchnou mechy dej vedet to bude mit Trobian radost :)))
    KROJC
    KROJC --- ---
    SM3: To jako i pokuty za radary?
    SM3
    SM3 --- ---
    Začíná platit česko-německá dohoda o policejní spolupráci - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/...a-dohoda-o-spolupraci-policie-f1u-/domaci.aspx?c=A161001_071201_domaci_pku
    SM3
    SM3 --- ---
    SM3: btw. cekam ze zvedavosti na info na tu Italii, to resi nejaka jeji kolegyne, az se ozve, dam info.
    SM3
    SM3 --- ---
    Poslali mi nabidku z Belgie, pokud by to nekoho zajimalo, je tam i nabidka jen po Belgii Semi-trailer/Bulk. Pripadne bych jeste nasel nabidku s kontaktem z NL.
    Psala mi: Joanna.Krasowska@Impact.be
    https://maintec.net/international-vacancies-for-technicians/vacancy/driver-c-e-belgium~9908
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: dobrá škola:)))
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Uvidim na co se tady casem dostanu, zatim jezdim se starym Manem 12tunkou ve vraku, dela to takovy srandy jako ze ho nastartujes obcas az na poctvrte, pri jizde se ti vyfoukne jedna strana mechu, za chvili se dofoukne apod. aspon se clovek nenudi...
    Zase teda tomu autu davaji zabrat ma nosnost 5t a vcera do toho 4 palety cibule po 1500kg a dalsich 5 palet a auto se naklonilo na stranu, kdyz rikam ze je to na hovno, tak pry v pohoda, slovak do toho skocil a jel, jen jsem se smal a cekal kdy to prevrati... Cekam kdy ty mechy bouchnout, jeste tu bude sranda, snad do te doby budu pryc ]
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: právě rejpu do šéfa, že je čas to rozlousknout a právě, už po 2., mi ho příslibil, takže snad zbejvá ho nakonfigurovat, objednat a vydržet něž přijde, se těším už půl roku...to bude jaro. A jedéém:))) jo a budu mu říkat Olson nebo spíš Osloň:) hlavně psst před Každou, aby se na mě nenaštval, přeci jen máme spolu něco za sebou:)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: Volvo chci nejvíc!!!:)))
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Vzhledem k tomu ze jsme tam jeli dva a jeste puvodni ridic tam mel svoje veci, tzn. veci pro 3 lidi, tak tam bylo trochu tesno, navic ten debil co se mnou jel tak mel takovych kramu a nejaky kosik na zradlo co zabiral pulku auta, ale to je jina kapitola, uz jsem si tady stezovat... jinak by se dva vesli v pohode, jelo se s tim pekne, nenapada me ted na co si stezovat. Bral bych ji jako auto na stalo...
    Casto tady v Dansku vidim nova Volva, vypadaji pekne, chtel bych se s tim projet...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: jo kontejnerovej návěs beru taky, na hučení si zvykneš, všechny co s tím jezděj, pak budí, když to nevrčí:) 40 je cool. Jinak viděl jsem v Belgii naživo tu Scanču a nevypadá to zle, působí "nasvaleně-bytelně", ale zdála se mi malá, jak to v ní bylo s místem, kaslíky a úložneý prostory, mám dostat nový auto, zpracováváme šéfa na Volvo, ale možná ukecat ho na Scanču by bylo snazší, jinak mě čeká p... T-éčko a to nechci, jako mám Magnuma a nedám na něj dopustit, ale i když to Té všichni chválej, prostě ho nechci, Švéd je Švéd!!! Ale prej tu Scanču udělali s Manem a ten patří Wv co vím, takže další koncern:/
    SM3
    SM3 --- ---
    SM3: u ty adr zalezi na tridach, ja platil tusim neco pres 7ku za zaklad a cisterny 3 tridu.
    SM3
    SM3 --- ---
    Adrka se da pripadne udelat kolem 8ky tusim, pripadne dohodim kontakt, kdyby bylo potreba.
    Uvidim jak to tu pujde, pripadne budu referovat. S tim jazykem, on tu kazdy mluvi anglicky, takze neni problem, jen ti daji nejspis mensi prachy, ale jak jsem psal kdyby kolegove meli 50 a ja jen 40, tak bych se tolik nezlobil...
    Jsem rikal, ze frigo nechci aby mi to hucelo za palici a kolem plachty zas litani, nejradsi kontejnery nebo cisternu, to je temer bez prace.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: a toho jazyků bych se nebál, když vezmu v potaz, kde všude jezděj Rumuni a podobná svoloč
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: no fíha, tak kdybys na něco narazil v tý mezinárodce, tak dej echo, já jsem krapet línej něco hledat, navíc kde jsem to mám rád, ale kdyby mě někdo komu věřím někam popostrčil...:) ale adr nemám, chci plachtu, max bych se sžil s frigem, byť jsem ho nikdy netahal
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Tak urite, ale rodinna firma bude chtit danstinu v ktere si alespon zatim vubec neskrtam. Za barakem mam DSV, rafinerku a v okoli je nekolik vetsich firem.
    Vzdycky jsem rikal, ze bych do velke firmy nesel, ale rikam si ze za ty prachy tady bych to asi na chvili skousnul... Chci se zkusit dostat na ADR, kdyz uz jsem si ji udelal...
    Kazdopadne me ceka jeste minimalne mesic na zelenine kolem komina, nez se vyridi vsechny papiry apod. treba ho zatlacim na lepsi prachy, zatim jsme na 20k dkk, ale pry se da na kamionu 50 az 60k dkk, coz kdyby se povedlo, alespon 40k dkk, tak jsem vysmatej.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: opisování jsem taky zkoušel, celkem gud metoda, DSV je prej vcelku v pohodě, ale radši bych koukal po menší rodinný firmě, myslím, že lepší je bejt Marty než 3598:)
    KROJC
    KROJC --- ---
    Kdo přijede po 9 na Bad Berneck tak je zase zavřeno.Objížďka je vopruz.Doporučuji Aš nebo až směr Plzeň po Karolíně.
    SM3
    SM3 --- ---
    Pokud byste mel nekdo zajem s C a profesakem jit jezdit na delsi dobu do Danska kousek od Kodane dejte vedet a muzu se zeptat... Denne 2-3x nakladka a jezdi se kolem komina + obcas vypomoc ve skladu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam