• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: úplně cajk, to nech běžet;)
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Lednice zatim jede :) pres den 28,3 a ted 24,9, tak jsem radsi vypnul lednici a menic, rano snad nastartuju :D
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: napětí je cajk, Magnum chytal i na 22,5:))) a nejdřív by ti kdyžtak měla vypnout lednička a tak..;)
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Startoval jsem dnes jednou na hodinu a baterky od zacatku ukazuji stejne napeti, jako kdyz cely den jedu, tak snad pohoda ;)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: 1-2× denně hodinu bude dostačující;)
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    SM3: Nechci delat chytrolina ale kdyz se tak ptas... :))) jo nastartuj to aspon 2x denne, vzheledem ke kilometrazi to auto jezdi 2-3 roky. Rozhodne bych to kontroloval. Me se to povedlo nekde na fjordu. Cekal jsem 4 hodiny nez si me vsiml dobrak z bosny a vskrisil me. Mel jsem napichlej jen telefon 2dny. :))
    SM3
    SM3 --- ---
    Jak casto startovat auto kvuli baterkam? Stojim druhy den a jeste 2 stat budu, baterky jsou jinak v pohode, pocitac je ukazuje furt stejne a beru z nich jen telefon a tablet pres 600W menic. Treba hod nastartovat denne je dostacujici? Obecne tomu pc uz moc neverim, bylo meneno nekolik veci na aute a nejsou ty hlaseni ruseny v Manu. Nemam kabely, tak se radsi ptam :) Bezne jsem startoval vzdy na hod, ale ted stojim dyl, tak to nechat bezet radsi dele? Je to Man 12.250 ma 410 000km a baterky jsou puvodni...
    SM3
    SM3 --- ---
    Pokud byste chtel jit nekdo na tyden na konci cervna na zaskok - naves s namornima kontejnerama, tak posta. Auto je v Brandyse nad Labem, jezdi se z Metransu v Praze a Melnika vetsinou Praha a blizke okoli, je to prace bez prace, zakaznik si vse vylozi/nalozi, ani nesmite do kontejneru! Takze jen rizeni/cekani, jedine co je potreba tak zajistit kontejner na aute otocenim 2 sroubu a 2 pacek. Moznost zaskakovat urcite vicekrat. Kdyztak posta a poslu kontakt, kde se domluvite. Je to pro velice slusny lidi za ktery dam ruku do ohne, takze je potreba slusne jednani a premysleni!
    SM3
    SM3 --- ---
    Typek me navede na parkovisti na misto a pry at pak prijdu do kanclu, rikam ze zustanu 11h mozna dele, tady mi dej 28£ a nebo 34€ a neni problem :D Asi si otevru parkoviste a pneuservis - za prohozeni pneu na diskach v Cestlicich 1930kc za 20min prace :D
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: to jim dlouho nevydrželo:)
    SM3
    SM3 --- ---
    Na jižní Moravě havarovalo policejní BMW i8, policista za volantem během jízdy zkolaboval | Týdeník Policie
    http://tydenikpolicie.cz/...avarovalo-policejni-bmw-i8-policista-za-volantem-behem-jizdy-zkolaboval/
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    Nehod kvůli špatně uloženému nákladu prudce přibývá. Škody jdou do milionů | E15.cz
    https://zpravy.e15.cz/...kvuli-spatne-ulozenemu-nakladu-prudce-pribyva-skody-jdou-do-milionu-1332688
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    Spěte v hotelu, ne v kabině kamionu, žádá Německo. Tah proti konkurenci, myslí si český dopravce | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/...-kabine-kamionu-zada-nemecko-tah-proti-konkurenci-mysli-si_1705281516_jra
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    MARTENX: čím jste jeli?
    MARTENX
    MARTENX --- ---
    PANPOSPA: pracovní smlouvy po nás ještě (naštěstí) nikdo nikde nechtěl. Jinak koncese + cmr a doklady k nákladu to je klasika.
    MARTENX
    MARTENX --- ---
    PANPOSPA: ...pred asi hodkou nas v Nemecku zastavili policajti v civilu (obehli nas na trojkovym bmw)
    ...no takovou peclivou kontrolu, co delam u Tebe, jsem jeste nezazil
    ...skontrolovali uplne všechno (prehradky v aute : presustrovali nase osobni veci / dokonce Honzovi M. skontrolovali, v cigarach ma len tabak- a nic jineho napr. travu)
    ...museli jsme "prevratit kapsy u kalhot, a este jsme museli ukazat obsah penezenek a pouzdra dokladu - uplne kazdou prehradku
    ...kontrolovali pod UV lampou, ci nase doklady su OK, ci mame noze (kdyz videli nase, tak pochopili, ze to mame, ako naradi)
    ...no proste mazec
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam