• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
    - Rady a zkušenosti řidičů z povolání
    - Práce v ČR a zahraničí
    - Platy a chování zaměstnavatelů
    - Vychytávky na cestu, jak si krátíte pauzy, ...
    - Tipy na parkování kde ve městech a na cestách zastavit
    - Pracujete na stálo nebo vás uživí nárazové kšefty?
    - Zkušenosti s využitím vytěžovacích programů
    - Nabídky práce
    - Zkušenosti s celní a policejní kontrolou
    - Aktuální dopravní situace, čemu se kde vyhnout, kudy to objet
    - Kdo čím jezdíte?
    - ...
    rozbalit záhlaví
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SUMPTN: a já v Kéglu dostal kafe z automatu a obloženou hnusnou housku;)
    SM3
    SM3 --- ---
    SUMPTN: Tak to ma byt ;)
    V Manu v Cestlicich mi dali kavu, vodu a na stul krabici teplych kolacu, cekali jsme tam dva, tak jsme se slusne prezrali :)
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    Tak me dnes ve Wörthu nazyvali kundou, ale musi se nechat ze se o me pekne starali :)))

    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: jj, já s tebou souhlas, ale někomu to prostě nevysvětlíš :)))
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Tak ono co mas delat, kdyz nikde neni ani sjezd, taky jsem takhle stal v D a cekal, ze prijedou, nastesti nic, ale lepsi nez mit 5,5h cukani :(
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    COCOBRYCE: a pokračování je i na A5, takže za 5,5h z toho 4:16 jízda a 203km za mnou a pauza na dálnici na blikačkách, snad to bude bez flastu, na A6 si nska účtovali za takovéto stání na nájezdu/výjezdu z parkoviště 110-190e
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    nska je německá a 6 obzvláště výživná, 95km skáču 2,5h...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: úplně cajk, to nech běžet;)
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Lednice zatim jede :) pres den 28,3 a ted 24,9, tak jsem radsi vypnul lednici a menic, rano snad nastartuju :D
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: napětí je cajk, Magnum chytal i na 22,5:))) a nejdřív by ti kdyžtak měla vypnout lednička a tak..;)
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Startoval jsem dnes jednou na hodinu a baterky od zacatku ukazuji stejne napeti, jako kdyz cely den jedu, tak snad pohoda ;)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: 1-2× denně hodinu bude dostačující;)
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    SM3: Nechci delat chytrolina ale kdyz se tak ptas... :))) jo nastartuj to aspon 2x denne, vzheledem ke kilometrazi to auto jezdi 2-3 roky. Rozhodne bych to kontroloval. Me se to povedlo nekde na fjordu. Cekal jsem 4 hodiny nez si me vsiml dobrak z bosny a vskrisil me. Mel jsem napichlej jen telefon 2dny. :))
    SM3
    SM3 --- ---
    Jak casto startovat auto kvuli baterkam? Stojim druhy den a jeste 2 stat budu, baterky jsou jinak v pohode, pocitac je ukazuje furt stejne a beru z nich jen telefon a tablet pres 600W menic. Treba hod nastartovat denne je dostacujici? Obecne tomu pc uz moc neverim, bylo meneno nekolik veci na aute a nejsou ty hlaseni ruseny v Manu. Nemam kabely, tak se radsi ptam :) Bezne jsem startoval vzdy na hod, ale ted stojim dyl, tak to nechat bezet radsi dele? Je to Man 12.250 ma 410 000km a baterky jsou puvodni...
    SM3
    SM3 --- ---
    Pokud byste chtel jit nekdo na tyden na konci cervna na zaskok - naves s namornima kontejnerama, tak posta. Auto je v Brandyse nad Labem, jezdi se z Metransu v Praze a Melnika vetsinou Praha a blizke okoli, je to prace bez prace, zakaznik si vse vylozi/nalozi, ani nesmite do kontejneru! Takze jen rizeni/cekani, jedine co je potreba tak zajistit kontejner na aute otocenim 2 sroubu a 2 pacek. Moznost zaskakovat urcite vicekrat. Kdyztak posta a poslu kontakt, kde se domluvite. Je to pro velice slusny lidi za ktery dam ruku do ohne, takze je potreba slusne jednani a premysleni!
    SM3
    SM3 --- ---
    Typek me navede na parkovisti na misto a pry at pak prijdu do kanclu, rikam ze zustanu 11h mozna dele, tady mi dej 28£ a nebo 34€ a neni problem :D Asi si otevru parkoviste a pneuservis - za prohozeni pneu na diskach v Cestlicich 1930kc za 20min prace :D
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: to jim dlouho nevydrželo:)
    SM3
    SM3 --- ---
    Na jižní Moravě havarovalo policejní BMW i8, policista za volantem během jízdy zkolaboval | Týdeník Policie
    http://tydenikpolicie.cz/...avarovalo-policejni-bmw-i8-policista-za-volantem-behem-jizdy-zkolaboval/
    SM3
    SM3 --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam