• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
    SM3
    SM3 --- ---
    Polaci po treti, uz mi asi fakt mrdne :/
    Prijedeme s navesem oznacenym cedulema vybusnina - frajeri zacnou vyndavat po krabicich, ikdyz to je na paletach, pak si vzpomenou, ze si muzou pujcit traktror na ktery jdou vidle, zacnou to vykladat s cigarama v drzce (my mame prisny zakaz kourit i pri jizde v tahaci, je za to v Nemecku az 50k eur) Prvni 3palety mu spadnou protoze na tom sedi snad po poprve v zivote, kdyz mu rikam ze je magor, jestli vi co vyklada, tak pokrci rameny! Po 2h maji venku 6 palet a od 17h je zakaz :/



    SM3
    SM3 --- ---
    Se z tech polaku jednou poseru, druha preprava za poslednich 1/4roku, kde jsou v tom polaci, prvni nakl. na vystave mi posunul o 12h pak me nechal cuknout 10m a pak jsem cekal dalsi 4h nez me zacli nakladat... Kdyz jsem zacal picovat, ze mi utika dalsi kseft, tak mi dal bonus + prachy a bonus od majitele auta :)
    Ted preprava z A do PL, stihame z Madarska dojet o par hodin driv a povedlo se ukecat A firmu, ze nas nalozi a zustaneme pod kamerama pres noc pred firmou se zamcenym navesem (novy naves s cidly pohybu a teploty, gps apod. - ma bezpecnostni certifikat na prevoz vseho), tak volame vcera v 15h ze jsme nalozeni, pry ok, musite pockat na doprovod, vyrazi ted z PL a ma to 720km, tak rikame, at nas v noci klidne vzbudi a muzeme vyrazit. V noci klid, vstavame v 7, ze pred 8 tam jsou a jedem, hovada prijeli po 9 (to ten osobak museli tlacit!!!), ujedeme hodinu a volaji, ze musi natankovat, rikam ze jedeme a stridame se az pred Vidni, pry tak vy jedte a my vas dojedeme :D By se divili kdyby nas mezitim zastavili fizlove, jeste 500km s temahle koumaka, tak snad se nekde nevysekaji nebo tak neco a od polaku budu mit snad na par mesicu klid :D
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    COCOBRYCE: teda jemu jsem dal ty Plzně, já jich měl snad 10 a ňáký cidery, máj je tu za 1,2e:D
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: a přesně, to poznáš, tu důvěru, za "pár" km

    no jinak už ji zase mám:D
    hraju na tel mariáš a tour de France, ale moc to neutíká, včera jsem tu aspoň "kecal" ( rukama nohama a všema jazykama co neumím ) s jedním Portugalcem, jsem si dal dvě Plzně a on uvařil, pohoda jak má bejt, nska je tu akorát Polák, Maďar a Srb, všichni zatahlí
    aspoň, že už není hyc, ale zato fouká, takže nemůžu vařit, návěs narvanej až po vrata a papírového kryt na hořák, jsem někde promrdal a v kabině stejky nedělám
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: za to ti pokutu dát nemůžou, ale napařej ti ji za něco jinýho, aspoň se to povídá, já na to většinou taky prdim a zatím dobrý, byť jsem ve Francii měl jen jednu kontrolu:)
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: jj, o tom jsme se přesně bavili, když jsme jeli tu Francii, 3h jsou naprosto v klidu, pak přichází občas únava, ono i frantíci chtějí, aby se střídalo po 3h, ale kašlali jsme na to, pochybuju, že by mi za to mohli dát pokutu...
    Toho se bojim nejvíc, že pojede jak prase, naštěstí zatím vždy klidná pohodová jízda, ono poznáš rychle, jestli je to kokot nebo ne, do Fr byl týpek o 23let starší a jezdí 20let, tak jsem si říkal, že to bude v klidu, ta obava byla vzájemná, ale při střídání už zalézal na postel :)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3:jj, když se nespěchá a má to štábní kulturu....:) je fakt, že když tomu druhému věříš, tak můžeš v klidu chrápat, jinak ideál je dle mě střídání cca po 3 hodinách
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Těch 18h je občas hodně, ale když se moc nepospíchá, tak po cestě v klidu káva/jídlo a když je ten člověk normální tak je pohoda, do Belgie jsme se střídali jak se nám chtělo cca po 2h a vylezl jsem z toho po 3dnech a mohl jsem klidně sednout do dalšího auta a jet, nebyl jsem vůbec unavený. Minulý týden jsme hnali nad Brest a střídali jsme se po 4,5, rychle záchod, káva až v autě a když jsem za to sedal v půl 1 a hnal to do rána, tak jsem měl už co dělat...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: jj, včera se mi to povedlo, nska na tom makám zas:)))
    ty we, že tě to v tý 2ce baví, já to úplně nesnáším, hrozná dřina!
    tak ať to máš na pohodu!;)
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Za trest! Se pořádně ožrat a vzbudit se v neděli :)
    Mě v pondělí čeká nový řidič do dvojky na týden na Rakousko-Polsko 2x, je to třetí řidič za poslední měsíc a předchozí dva naprosto v pohodě, tak snad to vyjde i do třetice a bude klidný týden.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    tak mě zas jednou odstavila 90ka, a páč jsem si toho všimnul pozdě a na blbým místě, tak tvrdnu na dálnici na pumpě směr Košice, bez sprchy, kde ani nevařej...to budou prima tři dny....grrr:/
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    PANPOSPA: jako každej jsme se to museli naučit, ale občas přijde talent...:D
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    KROJC: a ty nervy, ty nervy...:)))
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    KROJC: :D
    KROJC
    KROJC --- ---
    PANPOSPA: Moc mluví.Lepí se na prdel.Poslouchá blbý radia.Brzdí až když se rozsvítí brzdovky u posledního auta.Nenacouvá na rampu na popátý.Jezdí pangejtem.Jezdí prostředkem.Má strach.
    Trefuje chodníky návěsem.Zrcátkem značky. Dioptrické brýle.Hygiena.A hlavně když je nepoučitelný.
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    co vas nejvic sere na takovejch novaccich na zacvik?
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: o tom žádná, ňáký klidný parkoviště nebo zapadlá industriální, to aby měl čas přemýšlet:)))
    tak jako já ho málem nechal až v Anglii, ale žel zželelo se mi ho:D
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Ikdyz pokud se bude chovat jak debil a bude drzej, tak takovy Kassel, Aachen je slusny trest :D
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: jj, Rozvadov je zlomovej, to tak budu taky dělat, já to tehdy s tím novym dotáh na rozvaděč, do hospy, aby mladej pochitil ňáký ty historky, a pak si za to sed on...a vysazovat ho až v Němcích mi uz přišlo blbý:)
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Ted mi to vypravel jeho kolega co jsem s nim byl na tocce do Fr, hodne jsem se nasmal. Typkovi je 53 a jezdi 20let to co vypravel, ze obcas dostal za debili na zacvik, jsem nechapal. Pry je pravidelne vysazoval na Rozvadove, jezdil z pardubicka do Spanelska, ten nahradni/novy ridic z pravidla ridil jako prvni z Pardubic, Rozvadov s nim pry prekrocilo jen par lidi :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam