• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    ten vlak klepe, že ano psát nemůžu, takže psst. všichni kolama na zemi příští rok!:)))
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    COCOBRYCE: ne nehezdim, trpím pro d dachrsem, už 2 měsíce kolem komína, nemám ani sil to vyprávět....;))))
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: ti přeju Amazon ve winsenu, Hamburg, tejden jsem tam strávil, nrzvto že mě skopali.....proč to vyprávim?:DDD
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Copak uz nejezdis UK? Pyco zazil jsem Lidl omylem pred par tydny s chlazenym na zaskoku s chladekem a radsi budu mesic v Kyrkystanu a to jsem tam jeste nebyl :D
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: spolu ne, ale já jedu ze školení, kdo se přidá...-S
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Co to znamena? :D
    Me tak napada, ze sme se dlouho neozrali ;))
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: bejval muj sen, východ, humanitárka a tak...nska radši už jen kolem komína a furt doma:)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: to jen chrochrltak:)))
    SM3
    SM3 --- ---
    Jezdil jste nekdo vychod (Turecko a dal) nejake tipy na schopne firmy?
    SM3
    SM3 --- ---
    V lednu si planuji dodelat posledni tridu (7) do ADR u MKonzultu v Praze (skoleni jde i jinde po CR). Jsme jiz dva (zaklad+1 a 7+2 cisterna), pokud se chcete nekdo pridat, tak asi ukecam dalsi slevu za pocet lidi, min. cena bez dph je jasna. Skoleni je vetsinou pa-ne, v NE je opakovani a testy. V pripade ze mas zaklad, tak jen sobota skoleni a NE testy.
    SM3
    SM3 --- ---
    Víza - Turecko | ČESMAD BOHEMIA
    http://info.odoprave.cz/viza-turecko
    Občané ČR, kteří cestují do Turecké republiky za účelem výkonu práce, musí mít k cestám do Turecké republiky vízum. Toto platí i pro řidiče autobusové a nákladní dopravy.

    Konzulární oddělení velvyslanectví Turecké republiky v ČR vydává pro řidiče mezinárodní silniční dopravy vícevstupní vízum do Turecka s platností na 1 rok - jedná se o vízum na neomezený počet vstupů, přičemž při jakémkoliv vstupu je omezena délka pobytu na tureckém území na 30 dnů. Víza jsou poskytována bez konzulárního poplatku.
    SM3
    SM3 --- ---
    Jinak si dneska týpek, co byl se mnou přebírat auto na Stodůlkách v MB stěžoval, že jeho známý má ve firmě samá Volva a zvou ho každý rok na nějaké akce, pošlou mu dárek k narozeninám, dostal od nich jednou i dovolenou v zahraničí. A týpek dnes dostal při 4. Mercedesu láhev vína, tak za 1 500kč a to je u nich v tom za rok lehce přes 10mega :D
    Večer mi psal, že poslal poptávku do Volva za kolik umí tahač v EX III :))
    SM3
    SM3 --- ---
    DIVA: Nevim jak na to kouka nemecky zakon , ale nejednou u me v Nemecku i Belgii stali skladnici a cekal nez to zakurtuju, kdyz se mu to nezdalo, tak pry kurtu navic apod. Netvrdim, ze si to D firma nedovoli podstrelit, ale melo by to jit za ni, ona snad ruci za vypsany cmr. Jezdit pri kazde nakladce, ze sve iniciativy, na vahu je nerealne :))

    Jinak dnes pohodova prace, zajet do MB pro nove auto, na technickou a do Pardubic nechat namontovat adr a majaky. Proti Scanii jak kdyby to ten retarder ani nemelo, jinak vcelku pohodlne, ale bez navesu je to takovy divny :)) Jak to neni zatizeny, tak je to strasne uskakany, jak mrzne a ma to docela silu, tak ikdyz jdu pomalu na plyn, tak to pomalu skace na miste, nez se rozjede :))



    MARTENX
    MARTENX --- ---
    DIVA: nebo švýcarské? :)
    DIVA
    DIVA --- ---
    SM3: vidi to stejne i nemecke pravo? .) jinak podbite vahy v camraku (klidne nekolikanasobne), denni realita, aspon na malych autech
    SM3
    SM3 --- ---
    Zákon č. 13/1997 Sb., §43: (5) S výjimkou překročení největších povolených rozměrů vozidel a jízdních souprav není řidič vozidla odpovědný za přestupek podle § 42a odst. 4 písm. c) a e), pokud prokáže, že odesílatel nebo provozovatel vozidla mu vydal k přepravované zásilce doklad, v němž uvedl nižší hmotnost zásilky, než je její skutečná hmotnost, a při převzetí zásilky nemohl provést kontrolu hmotnosti zásilky.
    SM3
    SM3 --- ---
    ČEŠTÍ ŘIDIČI: Když v autě poučujeme ostatní, jsme nebezpeční, říká expert - iDNES.cz
    https://zpravy.idnes.cz/...-hudecek-dopravni-psycholog-gzq-/domaci.aspx?c=A171204_161624_domaci_hell
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    my těch pokut na firmě máme, zatím to vždy byla jen symbolická pokuta
    SM3
    SM3 --- ---
    DIVA: Oznámil jsem to majitelovi firmy pro kterou jsem to jel, když něco přijde, tak se ozve. Prý občas němci chtějí iniciály řidiče, aby se k tomu mohl vyjádřit... Ale vzhledem k tomu, že to bude bez bodů, tak to půjde snad zaplatit rovnou, bez toho aby mě udal.
    DIVA
    DIVA --- ---
    SM3: a firma to za nas plati a neudava, naposled dve pokuty z Fr nekdy 2 mesice zpatky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam