• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
    SM3
    SM3 --- ---
    DIVA: To musí být naprosto šílený pro ty rodiče, já bych toho člověka z tohodle nechtěl vidět / dostávat, ani kdybych ho neznal, natož aby to bylo moje dítě :/
    DIVA
    DIVA --- ---
    SM3: doufam ze se ridici nic nestalo..

    (meli jsme tenhle typ smrtaku letos na firme, klukovi bylo tricet, rodice ho museli jet identifikovat)
    SM3
    SM3 --- ---
    Občas se objeví inzeráty, že by se jeden posral :D :D

    „Ahoj, hledáme od ledna řidiče, na plachtovou dodávku.. 10 ti paletu...jezdíme ve dvojce, Portugalsko, dvakrát týdně... Více info do sz... Plat ca.30 tisíc měsíčně“

    A když kouknete na profil toho člověka, tak tam má mj.
    SM3
    SM3 --- ---
    Jestli chces tak pod na vexl, vlek te naucim a mas klid dobry prachy v okoli Prahy do Nemec ;)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: nicmene od zítra Praha woe, tak to můžem dohnat, a kdyby se někdo chtěl přidat....
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: jezdíš Jirny?
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    prej mě aspoň. čeká bedna,takže sbohem kurty,lanka, boky, střecha!:)
    ale zas mě čeká nakládka, vykládka
    .. občas...hlavně že bedna bez agregátu;)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: hajzle, bych tě z toho po třech dnech vyndal, vidět tě tam:)))
    jistě že ne, ale ty nervy, snad mi to proplatej....určo...dal jsem jim nůž níž bez pod krk!)
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Amazony a DHL obcas jezdim s vlekem, ale tam jedu minuty, uz jsem parkrat predjel plne parkoviste, kdybys videl ty pohledy :D Ja z 99% necekam vic nez 10min ;)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    ten vlak klepe, že ano psát nemůžu, takže psst. všichni kolama na zemi příští rok!:)))
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    COCOBRYCE: ne nehezdim, trpím pro d dachrsem, už 2 měsíce kolem komína, nemám ani sil to vyprávět....;))))
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: ti přeju Amazon ve winsenu, Hamburg, tejden jsem tam strávil, nrzvto že mě skopali.....proč to vyprávim?:DDD
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Copak uz nejezdis UK? Pyco zazil jsem Lidl omylem pred par tydny s chlazenym na zaskoku s chladekem a radsi budu mesic v Kyrkystanu a to jsem tam jeste nebyl :D
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: spolu ne, ale já jedu ze školení, kdo se přidá...-S
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Co to znamena? :D
    Me tak napada, ze sme se dlouho neozrali ;))
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: bejval muj sen, východ, humanitárka a tak...nska radši už jen kolem komína a furt doma:)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: to jen chrochrltak:)))
    SM3
    SM3 --- ---
    Jezdil jste nekdo vychod (Turecko a dal) nejake tipy na schopne firmy?
    SM3
    SM3 --- ---
    V lednu si planuji dodelat posledni tridu (7) do ADR u MKonzultu v Praze (skoleni jde i jinde po CR). Jsme jiz dva (zaklad+1 a 7+2 cisterna), pokud se chcete nekdo pridat, tak asi ukecam dalsi slevu za pocet lidi, min. cena bez dph je jasna. Skoleni je vetsinou pa-ne, v NE je opakovani a testy. V pripade ze mas zaklad, tak jen sobota skoleni a NE testy.
    SM3
    SM3 --- ---
    Víza - Turecko | ČESMAD BOHEMIA
    http://info.odoprave.cz/viza-turecko
    Občané ČR, kteří cestují do Turecké republiky za účelem výkonu práce, musí mít k cestám do Turecké republiky vízum. Toto platí i pro řidiče autobusové a nákladní dopravy.

    Konzulární oddělení velvyslanectví Turecké republiky v ČR vydává pro řidiče mezinárodní silniční dopravy vícevstupní vízum do Turecka s platností na 1 rok - jedná se o vízum na neomezený počet vstupů, přičemž při jakémkoliv vstupu je omezena délka pobytu na tureckém území na 30 dnů. Víza jsou poskytována bez konzulárního poplatku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam