• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
    SM3
    SM3 --- ---
    Apokalypsa, líčí svědci kolaps mostu. Jak se to mohlo stát? ptá se Itálie - iDNES.cz
    https://zpravy.idnes.cz/...ceni-vypovedi-svedku-d6b-/zahranicni.aspx?c=A180814_153201_zahranicni_aha
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Problem byl s certifikaty a tridou ohnostroju. Do Nemecka nesmi "to co se v cr prodava detem na trhu"... Zabavili to, s tim ze mi nedaji zadny papir, ani o zabaveni, ani z vyslechu, ani o kopirovani telefonu apod. Bylo to v Nemecku, nechali me odjet bez kauce/pokuty, figuruji v tom jako svedek. Mam v D doklad a provereni na prevoz ADR 1, nemit to, tak tohle ted nejspis nepisu... Jsem zvedavy jak to dopadne, ale mam byt v klidu, pry vse vyresi pravnici a pro me pruser nehrozi...
    Ve chvili kdy mi vzali telefon a zavreli do te mistnosti, tak jsem si rekl, ze to je v pici a asi jen tak neodjedu, ale uz jsem si zastavil pred druhou vykladkou, toho co nechali, na peknym klidnym miste v lesich, dam pivko, film a zapomenu na to :D
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: co ste vezli? a proč to zabavili? vás pak nechali jet bez flastru, kauce? a kde to vlastně bylo?
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Vtipalku za to bych do auta nevlezl ;)

    No jinak z kontroly bylo nakonec 19h na celnici z toho 4h mistnost bez oken, jen zidle, odebrany telefon a nasledne 2h vyslechu a pak sup na hodku si jeste posedet do mistnosti :/ Zabavena cast nakladu, zkopirovany telefon a firma me nechala hledat daskou, protoze jsem 7h nebral telefon a majitel uz chtel vyjizdet k autu, dle gps...
    Vse uz maji pravnici, ja a dopravce bysme meli byt v klidu, tak se uvidi co prijde od soudu...
    Tuhle zkusenost jsem si mohl teda nechat ujit :D Tak snad mam timhle fizli a celniky vybrany alespon na 3 roky dopredu :)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: a jseš aspoň placenej od km?:D
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    SM3: To fakt chces :D
    SM3
    SM3 --- ---
    Takovy to, kdyz se prace zacne vymrdavat jeste nez zacne :D
    Vola typek ze me auto vyzvedne v pul 8 doma, prijel v 11. Prejedu hranice a sup Zoll a uz si me tahnou par km na zakladnu, kde po projeti skenerem vylozime namatkou 20 krabic, vse se otevre a 3h overuji certifikaci a kde co, do toho prijizdi nejaky technik v civilu. Kdyz prisli, ze to muzeme vse zabalit a zaplachtovat auto, tak si rikam, ze pohoda 4h neni tak strasny a konecne jedu.
    Objedte budovu, odstavte naves a jedte spat pred vrata :( Rano nova smena a pry to muze trvat hodinu a nebo taky cely den, jeste bude zabava, pekne mi zacina nekolika tydenni zaskok na ADR :/

    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SUMPTN: slušný! když já to nikdy kvůli prachům nedělal, navíc ten pocit bejt po letech každej den doma ... k nezaplacení ... navíc teď když zachrápu , tak nikoho nesešrotuju ;)
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    COCOBRYCE: Haha :D hale to bych radsi uz nocni za volantem. Treba zajimava pracicka je ve spanelsku firma marcotrans, uz prvni mesic plati 3000€ a po pulroce 3200€. Jezdis E-RUS a v cesku doma jednou za 14 dni. To je dobra motivacka ne
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    tak nevím co je horší, noční za volantem nebo za kompem?:)
    SM3
    SM3 --- ---
    Revoluce v kufru auta. Ministerstvo chystá změny v povinné výbavě - iDNES.cz
    https://zpravy.idnes.cz/...inisterstvo-dopravy-vyhlaska-p7x-/domaci.aspx?c=A180808_204507_domaci_pmk
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SM3: jj, jde to za nima;)
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Me by z tohodle asi mrdlo :)
    Staci mi co mi vypravi dopravci, co jim obcas prijde na zaskok... Typek co pry jezdi cely zivot, ale neujede 2h v kuse, vzteka se ze musi lezt na naves, aby prehodil plachtu (sklapecka), dojde mu pomalu nafta a zustane stat ve meste kde je 22-06 zakaz, takze ho v noci vzbudili fizlove a typek ze bude pres den delat dalsi 11ku apod. :D Bych ho zabil a nedal mu ani korunu, byt to me ksefty!
    COCOBRYCE: Nechal bych jim ten najezd zaplatit, aby si to pamatovali :)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    COCOBRYCE: navíc mi Janov jezdíme málo, Ženevu furt, tak se prostě sekli
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    DIVA: ne asi!!!
    DIVA
    DIVA --- ---
    COCOBRYCE: od toho tam je ten kod, kdyz se treba nazvy mest nelisi vubec .) zazila jsem i adresu, ktera byla duplicitni vcetne nazvu ulice, nekde v holandu ,)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    DIVA: genova a geneve:))) to jsou starý zkušený mazáci, ale holt i mistr tesař se někdy utne:D
    DIVA
    DIVA --- ---
    COCOBRYCE: a borec veme smerovacku, nasazi do navigace a jede jinam .) mile
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    DIVA: jistěže s PSČ a bez GPS, pokud to není prdel světa kde eště nikdo nebyl
    DIVA
    DIVA --- ---
    COCOBRYCE: zadavate mesta jen nazvem bez gps a bez smerovaciho kodu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam