• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    DRED: nula. pokud vím, tys zapomněl 8 metráků železa... já jenom kabinet
    SM3
    SM3 --- ---
    COCOBRYCE: Ale jo, Polák - to je v mnoha případech diagnóza.
    DRED
    DRED --- ---
    SELECTOR_IX: to je ale i s budgetem na ubytování. Kolik lidí si tenhle týden malém přejel a kolik materiálu zničil nebo zapomněl na skladě ? Kolik jeřábů na tebe za stovky eur muselo čekat?
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    DRED: tys mi to psal. to jsi taky kecal?
    DRED
    DRED --- ---
    SELECTOR_IX: to si vzal kde ze mam tolik? Kazdopadne ty se z toho nastupaku asi nedostanes kdyz si zatim nedal tejden bez neakyho pruseru nebo skody zeo
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    SM3: Jasny
    SM3
    SM3 --- ---
    BIGHEAD: Jj, tam. Zítra to domluvim a ozvu se! Díky!!!
    PANPOSPA: Díky!!!
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    SM3: Kdy??? Naberu 9t, z hostivic tam pod dalnici???
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    SM3: ID BIGHEAD
    SM3
    SM3 --- ---
    Máte někdo nějakou sklápěcí Avii cokoli na hlínu? Potřebuju cca 10t hlíny z Prahy Hostivic do Bránika P4. Nákladka nakladacem, vykládka sklopit na silnici a rychle odjet :D Vemu lidi ať mi to nahází rychle na zahradu. Fakturu nepotřebuji...
    SM3
    SM3 --- ---
    RYBE: Beru na vědomí, zajdeme na to pivo, až to bude vycházet ,)
    RYBE
    RYBE --- ---
    SM3: profesak prodloužen..
    SM3
    SM3 --- ---
    Celkem pokuta 42 024kč!
    SM3
    SM3 --- ---
    SM3:
    KROJC: Tak dnes přišel mail, že vše pojišťovna proplati, z D se mi povedlo dostat faktura na celou částku, včetně pokuty od fizlů, takže pohoda :))
    Čekal jsem že těch 410e zaplatím z další jízdy, místo toho mi zítra posílají částku sníženou jen o spoluúčast :))
    SM3
    SM3 --- ---
    Můžete někdo odjet CE čtvrtek-sobota?
    Vyjíždí se z H. Počernic ve čtvrtek ráno/dopoledne do Liberce a jede se buď Rotterdam nebo Amsterdam, tam se složí (oni vykládají i nakládají - chladák se nepouští). Zpět se nakládá zelenina/ovoce na cca 2-3 místech po NL, občas i na 1, někdy je to potřeba naložit, ale klidná pohodová práce, v sobotu vykládka (zajišťují sami) kolem Prahy, konec většinou kolem 15-18h.
    SM3
    SM3 --- ---
    Kdyby někdo chtěl brigádu na celý příští týden CE z okolí Prahy, Kaufland/Tesco po ČR.
    Kontakt v poště.
    SM3
    SM3 --- ---
    Pokud by měl někdo zájem, tak pošta.

    "Shanim ridice na 12t celková, musí mít C a profesak. Každý den doma, vikendy volne. Je to auto s korbou a rukou, zavazet bagriky a stavebni material.
    Jezdí se hlavně okolí Prahy a 2x týdne na jih Čech."
    35 000Kč
    SM3
    SM3 --- ---
    Jen upozornění, pokud máte pojistku vůči zaměstnavateli a vykonávat zároveň činnost pro někoho jineho na DPP/DPČ, tak se pojistka u ČP standardně na tuto činnost nevztahuje, viz Pojistné podmínky:

    2. Pojištění odpovědnosti zaměstnance při výkonu povolání se nevztahuje, pokud tak není ujednáno v pojistné smlouvě, na povinnost pojištěného nahradit újmu vzniklou:
    a) při činnosti konané na základě dohody o provedení práce nebo dohody o pracovní činnosti;
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam