• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHEESHTETUJU / TETUJEŠ / TETUJEME aneb ukaž co umíš - pro tetující, potetované a nerozhodné
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    Technická: jak byste zabezpečili tetování na nártu, v případě že je treba s tím normálně fungovat v tomto pocasi. Tzn chodit venku, konkrétně "vesnický podklad".
    Měl jsem v plánu vytvořit si z vysokych kanad něco jako sandály, s tím že uříznu všechno co bude zasahovat do tetování a pouziju možnost vysokého zavázání.
    Nebo to neřešit nosit něco jako holinky?
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    BURYAN1
    BURYAN1 --- ---
    BURYAN1
    BURYAN1 --- ---
    BOBS23: to je hrozné
    KABIS
    KABIS --- ---
    Kamaradka umelkyne chce zacit tetovat a resi tetovaci strojek, prej idealne aby se vesla do 10k (i se zdrojem) a asi radsi rotacni nez civkac (hlavne neni vubec technickej typ, takze nejlip neco u ceho nemusi nic moc resit, jenom zapne a maximalne prenastavi napeti podle toho jestli jede linky/barvy), nemate nejaky tipy?

    Pripadne nazory na tenhle: https://www.pirat-machines.com/cz/rotacni-strojky/63-grinder-rotary.html ?

    Ja mam kdyztak slusnej zdroj co bych ji mohla pujcit/dat (Workhouse, 3A, 0-20V).
    BOBS23
    BOBS23 --- ---
    FůCK 3sTattoo :O)

    BURYAN1
    BURYAN1 --- ---
    Neměl by někdo zájem ?

    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    MODRAPUSINKA: Šroub i rychlost jsem zkoušel a buď jsem nešika nebo už má svoje léta za sebou. Strojek i zdroj jsou staříci, takže možná bude načase pořídit náhradu.
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    SALAMAN: řekla bych, že to máš blbě nastavený. nejsem profík, ale dělá mi to občas taky. pomůže poladit takový ten šroub nahoře (kdyžtak pošlu foto) a rychlost.
    BRANDON_WALSH
    BRANDON_WALSH --- ---
    BRANDON_WALSH
    BRANDON_WALSH --- ---
    BRANDON_WALSH
    BRANDON_WALSH --- ---
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Cívkáč se mi začal zasekávat v kůži. Je nějaký trik, jak to poladit? Může to být zdrojem?
    SHEESH
    SHEESH --- ---
    VYTVARNICE: neni zac. btw. jak das prvni souvislou a cistou linku kolem celeho pomerance, tak bych se pustil na svoje stehno treba.
    VYTVARNICE
    VYTVARNICE --- ---
    SHEESH: Díky za vyčerpávající odpověď, taky máš pravdu. Hold, každý nějak začíná. Nakoupím pomeranče. :) A až zamávám klepáním rukou, tak dám vědět :-D
    SHEESH
    SHEESH --- ---
    VYTVARNICE: Strojek je přecejenom trochu jiný nářadí než tužka a štětec. Mně dost pomáhalo uvolnit si zápěstí na pomerančích. Jsou kulatý a nemaj rovnou plochu, jako lidský tělo.Takže rychle pochopíš, jak se strojkem zacházet. Dobrý na trému je potetovat sebe. S klepáním rukou to zamává. ;)
    VYTVARNICE
    VYTVARNICE --- ---
    WOJTYLA: Máš pravdu, přítel to tak chtěl, tak jsem se do toho pustila. Vím, že je to celkem risk, potom jsem dělala jen malý věci. Asi to není nic pro mě, štve mě, že jsem u toho vždycky pěkně rozklepaná, pak nevím jak zklidnit ruce. Nechci to pokazit, když je to na pořád. Jak jsi to na začátku řešil ty?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    VYTVARNICE: si jen řikám esli na první pokus pálit hned celý lejtko... esli neni lepší začít menšíma věcma... jen nápad...
    ASURA
    ASURA --- ---
    První z třech symbolů rodiny - stick and poke

    ASURA
    ASURA --- ---
    Sváteční předěl/zlom/hranice/život - stick and poke

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam