• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NGANASANPlastikové modelářství - slintací obrázky z internetu
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---

    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    NGANASAN: koukám, že ty vlny jsou ještě před zaschnutím.... Mno nějakou hezkou kanoi s Joe Crockerem a jinými lovci kožešnin a je to nádherný kus nábytku do domu :D
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    KEIKIN: Tak Garandy koupíš k figurkám, Joachim si vyrábí figurky sám, ale která sériová se mu hodí, tu si logicky koupí (třeba sniper v okně je tuším od Tamiye) a k tomu máš kvéry. Já když jsem dělal vylodění v Normandii, tak jsem kombinoval, kombinoval, kupoval extra sety s kvérama, pak přišly sady druhé generace, že jsem nemusel provrtávat hlaveň, ale především jsem měl možnost otevřeného či zavřeného závěru a mám hromadu těhle doplňků doteď, relativně často se mi hodí....
    Odlejvání věcí je v dnešní době ohromná výhoda, stačí si vyhrát s jedním oknem a pak můžeš odlít hned deset stejně pěkných, což třeba před deseti lety nebylo možné.... A tak je to se vším, hlavičky, ručičky, okna, dveře, zrcadla, nábytek....
    Joachimova žena? Určitě je tolerantní, když spodní patro baráku zabírá hobby manžela a ona ho podporuje a jezdí s ním na soutěže a exhibice, pomáhá mu rýsovat a vybírat stavebnice - občas si říkám, jestli sama někdy nezačne, když to vidí u manžela.....
    PRAWITZ
    PRAWITZ --- ---
    NGANASAN: jop, presne:)
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---


    PRAWITZ
    PRAWITZ --- ---
    NGANASAN: no prostředí je třeba v tomto konkrétním případě super, ale ten tank je prostě rozebranej na prvočinitele, kdyby měl aspoň všechno na svým místě...klidně nepojízdnej, ale v celku - zkrátka mě hrozně dráždí ta "nedokonalost", jestli víš co tím zhruba myslím
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    PRAWITZ: Já jsem zas milovník patiny i takovýchto starých opuštěných zákoutí. Přemýšlím, že taky nějakej vrak udělám..
    PRAWITZ
    PRAWITZ --- ---
    NGANASAN: k tomuhle žánru mám dost ambivalentní vztah - na jednu stranu obdivuju zpracování, ale na druhou stranu mě hrozně deprimují modely ztvárňující opuštěnou a takhle příšerně vybrakovanou techniku - a vůbec vraky obecně, raději mám prostě "ready to fight"
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---


    NGANASAN
    NGANASAN --- ---





    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    NGANASAN: Nesmi to bejt obrazek z FB - mrkni se jak vypada jeho URL (az do konce).
    To co jsi dal do zahlavi muzes nalinkovat treba odsud:
    http://www.puttyandpaint.com/images/uploads/artistworks/4807/resize_of_dscn5376__sized.jpg
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    No jo, ale jak dám obrázek do záhlaví?
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    Dneska jsem dostal dárek z východu. Musím před panem modelářem smeknout, protože ty podložky jsou prostě vymazlený :)

    JAYME
    JAYME --- ---
    ono zas spoustu veci muze koupit hotovejch, nebo si je vyrobit, a pak odlejvanim nakopirovat do libovolnyho mnozstvi
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    DRABICZ: Jen vyrobit zmenšenou napodobeninu zbraně (M1 GARAND ?) by trvalo normálnímu člověku několik dnů. Zajímalo by mně jak hlavně jak to všechno dělá v tom měřítku.
    Tohle není modelářství ale šílenství, jeho žena musí být tolerantní. :-)
    JAYME
    JAYME --- ---
    DRABICZ: problem vsech tehle dlouhejch projektu podle me je, ze clovek se paradoxne nechtene postupne zlepsuje, a tim ta prace co odvedl na zacatku uz neodpovida jeho standardum, zacne ho to srat, a nejradsi by zacal zase odznovu.
    PRAWITZ
    PRAWITZ --- ---
    asi tak - na tak komplexní záležitost by se mi sice líbilo jiné období než WW2, ale je to masakr
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam