• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NGANASANPlastikové modelářství - slintací obrázky z internetu
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    JAYME: podle mne je to do nějaký expozice o válce v Pacifiku a jsou tam vobrazený různý důležitý události.
    JAYME
    JAYME --- ---
    NGANASAN: nerozumim, dole je napsany jen "view of the diorama...atd.", ale z toho nejak nechapu myslenku
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    JAYME: je to napsaný dole. Detaily dost slabý, ale nápad se cení.
    JAYME
    JAYME --- ---
    NGANASAN: co to ma bejt? prvni co me napadlo byly atomovy pokusy, hladina zvedla vybuchem
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---

    NGANASAN
    NGANASAN --- ---

    NGANASAN
    NGANASAN --- ---

    NGANASAN
    NGANASAN --- ---

    NGANASAN
    NGANASAN --- ---

    NGANASAN
    NGANASAN --- ---

    PICHPE
    PICHPE --- ---
    DRABICZ: Ty africke znam, ale ty typicky barakove me zaujaly, nikdy jsem nevidel zadnou fotku a ani popis. Knizku jiz mam zarezervovanou v knihovne :-)
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    PICHPE: Sorry, to jsme se asi špatně pochopili :D :D :D Co se tý německý kamufláže ála domek týče, bylo to pořízeno kdesi u Pas-de-Calais, PZ. IV a bočnice jako plážový hrázděný domek a koukal z toho lauf a maskovačku měl červenou jako stříšku, opravdu roztomilý. Pak byly ty klasický schovávačky že bunkr natřeli na domek a šoupli do toho pak 40. Obojí jsem tuším viděl v knížce D-Day operace Overlord s předmluvou od Churchilla, dle netu ISBN 80-206-0723-4 Pak byly samozdřejmě kamufláže v Severní Africe kdy obě strany (DAK i 8. Army) maskovaly tanky jako náklaďáky a vůbec nejhezčí jsou maltské kamufláže :)
    PICHPE
    PICHPE --- ---
    DRABICZ: Safra, asi jsem se měl lépe vyjádřit, jde mi o to baráčkové kamo, Myšáka samozřejmě znám:-)
    PICHPE
    PICHPE --- ---
    DRABICZ: A nemas nejaky odkaz? Nebo i odkaz na knihu :-) Uz pul hodiny to googluju a asi jsem spatnej googlator :-)
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    PRAWITZ: Ano a v docela rozkošný kamufláži.... Tyhle kama jsem viděl u Pz. IV a Pz. III v Normandii či Itálii, ale na Myšce jsem to nepotkal, vzhledem k tomu, že se jich vyrobilo tuším 6?
    PRAWITZ
    PRAWITZ --- ---
    NGANASAN: to je myš, ne?
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---



    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    PICHPE: takový maskovačky byly, ale u tohoto typu si myslím, že fantasie modeláře
    PICHPE
    PICHPE --- ---
    NGANASAN: Nemate nekdo zdroj k takovemu maskovani? Vychazi to z reality, nebo to je jen "vyplod" kitera (rika se to jeste takhle? :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam