• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NGANASANPlastikové modelářství - slintací obrázky z internetu
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    NGANASAN: jsem jedinej, kdo si mysli, ze za timhle stoji neskutecny mnozstvi titerny prace, ktera vysla uplne vnivec, protoze je zabita skutecnosti, ze veskery ty vzory etc neodpovidaj nametu a jsou tam vlastne jen pro efekt? pusobi to na mne uplne stejne jako ten rytir, co tu byl pred casem, kterej mel postroj kone zdobenej kycovitejma fantasy motivama ala valejo - proste luxusni provedeni, ale kdyby se autor byt jen trochu snazil o autenticitu, udelal by imho mnohem lip
    SWT
    SWT --- ---
    ANARCHY: Díkes!
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---

    prý 1/10
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    SWT,NGANASAN: 54mm
    ELITE TIN SOLDIER: Samurai Female Warrior 54 mm,metal sculpture. | eBay
    http://www.ebay.it/itm/ELITE-TIN-SOLDIER-Samurai-Female-Warrior-54-mm-metal-sculpture-/262102394537
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---



    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    SWT: to už asi nenajdu, vzal jsem to z FB
    SWT
    SWT --- ---
    NGANASAN: Nějaký detaily pls, co to je a jak je to velký? Google přes pic jsem zkoušel ale neúspěšně, tak mě kdyžtak nebij ;)
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---

    NGANASAN
    NGANASAN --- ---

    NGANASAN
    NGANASAN --- ---

    NGANASAN
    NGANASAN --- ---

    SALAM
    SALAM --- ---
    na spestrenie.. ;)
    SALAM
    SALAM --- ---





    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    NGANASAN: sakra, ony to jsou mraky - mne to prislo jako kour ze zasazeneho stroje, a proto mi i jakz takz davalo smysl, ze je takto nizko - i kdyz nevim o tom, ze by primo nad Ste Marie d'Eglise nejaka Dakota byla zasazena...
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    ANARCHY: myslíš asi ty mraky z vaty. Kdyby ještě jako a Dakota šla k zemi, ale vysazovat parašutisty z téhe výšky je absolutní nesmysl. Jak bylo hezky napsaný v jednom starém speciálu Modeláře na téma dioramy-jedno z pravidel bylo: redukovat, redukovat a zase redukovat.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    NGANASAN: taky se mi nelibi ta idea narvat do dioramatu co nejvic vseho bez ohledu na meritko nebo realisticnost, ale i tak se mi tohle docela zalibilo - a ten kour kolem te Dakopty mi prisel skvele udelanej
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    ANARCHY: určitě bych vynechal tu Dakotu, ale jinak pěkný
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam