• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NGANASANPlastikové modelářství - slintací obrázky z internetu
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    spíš taková zajímavost, aneb když je dost místa..

    JETELICEK
    JETELICEK --- ---
    DRABICZ: Jean Reno!
    VACA
    VACA --- ---
    GANDHI: Tohle je super napad, a z meho lajckeho hlediska i modelarske provedeni. Jen bych si predstavoval tu vrtuly prohnutou naopak, aby byl umocnenej pocit ze to na ni visi.. :)
    GANDHI
    GANDHI --- ---

    ad vata - zalezi na vysledku, v nekterejch dioramatech to zejmena ve spojeni s vnitrnim nasvicenim vypada uzasne - mam na mysli pomerne znamej modylek exploze pod nakladakem nebo jeste znamejsi diorama se skyhawkem shazujicim napalm
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    když už diskutujeme, co si myslíte o vatě?

    GANDHI
    GANDHI --- ---
    DRABICZ: tak ten nakladak je lowpoly a natexturovanej tak, ze bych se za nej stydel - u toho je to na detailnich fotkach (zejmena) patrny na prvni pohled. u tech figurek na ty prvni fotce to tak patrny neni a verim tomu, ze sikula podobnej vysledek da.
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    GANDHI: Nejdřív jsem si říkal, proč mají na plachťáku futra a pak jsem koukl na rukavice u toho, co vykládá krabice a říkám si - aha, to je práce na PC....
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    Ale tak já to tu nechám i s diskusí ať je to zdokumentovány co si příště ohlídat.
    VACA
    VACA --- ---
    GANDHI: díky za odpověď. Já právě jak jsem jenom očumovatel modelářů a modelů tak o tom nemam takový povědomí..
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    VACA: na tech figurkach je to patrny po srovnani toho, co clovek vidi na strankach jako rendry/nahledy a fotky skutecnejch figurek. tady bych rekl, ze to treba prozrazujou skla v plynovy masce, pattern na kamuflazi (kterej by byl neskutecny srani i pokud by to byl model 1/9 - ale imho je to videt i v nasviceni, resp hloubce stinu, zejmena u detailu, ktery figurkari pracne fejkujou - a to co je na obrazku nevypada jako prace zrucnyho modelare ale jako vyrendrovana ambient occlusion:)
    VACA
    VACA --- ---
    a jak to vlastně poznáte? na tom trucku to vidět je, v tom detajlu vlastně celkem dost, ale na teh figurkách se nemam čeho chytit..
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    ARAON: tak to se omlouvám, večer se smažu
    ARAON
    ARAON --- ---
    NGANASAN: Ty figurky taky. Sice je na té sajtě prodávají, ale mají to vysochané (a otexturované) ve 3D a skoro všechny obrázky co tam mají, jsou rendery. Proto koneckonců vypadají tak detailně.
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    SALAM: ten náklaďák jo
    SALAM
    SALAM --- ---
    NGANASAN: render vole, cmon :D
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---



    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    Více zde:
    Ramcke Brigade in Libya... - Photo Features
    http://www.militarymodelling.com/news/article/ramcke-brigade-in-libya/23225
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---



    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    1/72 z facebooku







    NGANASAN
    NGANASAN --- ---

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam