• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NGANASANPlastikové modelářství - slintací obrázky z internetu
    Demotivační tvorba maniakálních třírukých Japonců
    rozbalit záhlaví
    SALAM
    SALAM --- ---
    CHEVALIER, NGANASAN: Bristol Beaufighter, predloha je australsky stroj na tahanie cielov (TT21 RAAF No 1, Air Trials Flight A8 357, Woomera South Australia 1950) model Marcel du Long, postavene z tohto kitu, tj. verzia Mk VI – ci je historicky spravne netusim, autor sam pise ze mu o to zrovna neslo. Inak moc pekne ero, like.
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    NGANASAN: prosim Te co to je za typ?
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---

    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    MORIARTY: Podle mě Lexington
    CABA
    CABA --- ---
    MORIARTY: Podle toho komínu je to Lexa.
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    NGANASAN: To má být potopení Lexingtonu nebo Yorktownu? Podle těch připravených letadel na palubě bych si tipnul Lexington.
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---




    NGANASAN
    NGANASAN --- ---

    NGANASAN
    NGANASAN --- ---

    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    1:35 diorama “American soldier find the German submarine in its factory (1945)” od Yuebiao Huang


    NGANASAN
    NGANASAN --- ---



    VACA
    VACA --- ---
    jen mě nějak trklo do očí jaký maj oba obrovský teleobjektivy. Ten jeden tak na mě působí jak nějakej špión, a ten páreček jakoby si fotil drobné ptactvo v zologické zahradě :D
    To nemyslim jako hanu, jako divák to obdivuju. Jen tenhle detajl mi rozbijí tu do detajlu vypiplanou atmosféru. Kdyby jeden měl jakože širokáč, a duhrej ňákej základ, zkrátka prostě jen "menší trubičky"..., tak by to na mě celý působilo sakra super uvěřitelně..
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    DRABICZ: v dvaasedmdesátce neuvěřitelný postavy. Pro mne zajímavé i z toho důvodu, že se o urbex zajímám.
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    NGANASAN: viděl jsem naživo na modelbraní ve Znojmě - opravdu velice povedené ! Jak na fotce, tak i v reálu.
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---



    GANBOY
    GANBOY --- ---
    ANARCHY: spis tyce zrcatek sou tlustsi nez ve skutecosti sou- ale to poznam jenom diky tomu ze sem mel mergla z obdobnyho roku vyroby co tenhle...
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---




    NGANASAN
    NGANASAN --- ---





    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    ARAON: Já se rovnou zasekl na té první fotce :-)
    ARAON
    ARAON --- ---
    ANARCHY: Ja na prvni pohled, podle toho blbe zakryteho kusu kartonu, na kterem to stoji. :D
    FRANTANEN
    FRANTANEN --- ---
    NGANASAN: hustokrutoprisny .......... tekhle dloho jsem uz obrazek neocumoval
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    NGANASAN: Neuveritelny - tohle bych fakt od realne fotky poznal jen podle ne uplne dolehajiciho praveho zadniho kola, a i to jsem nasel az po dukladnem zkoumani
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam