• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NGANASANPlastikové modelářství - slintací obrázky z internetu
    AMANT
    AMANT --- ---
    NGANASAN: to poskozeni by bylo realny nekdy v ´52 na strelnici na osum let mrtvym vraku:) tyhle kanonovy prustrely by imho spolehlive urvaly to levy kridlo a po dopadu by zbyl jen kour a motor
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    Nejste tu taky nekdo modelar? Potreboval bych vyrobit model skalni jeskyne. Vic info v poste
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    as nějakej papír od Michala Traje

    NGANASAN
    NGANASAN --- ---

    NGANASAN
    NGANASAN --- ---

    NGANASAN
    NGANASAN --- ---

    NGANASAN
    NGANASAN --- ---

    Marianc Bunc (Síra)
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---

    to poškození mezka se mi moc nezdá, ale super podložka
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---

    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    tohle mne tam včera dostalo nejvíc. Novostavby motorek z papíru. Bohužel nemám lepší fotku tý vzadu. Neuvěřielný jak se dá z ničeho postavit model.

    NGANASAN
    NGANASAN --- ---

    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    už jsem dával, ale včera jsem zase viděl naživo na Proseku. Michal Traj-papír


    NGANASAN
    NGANASAN --- ---



    Tiran od Michala Dostála (co vede ty workshopy, na které jsem upozorňoval v druhém auditku)
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---

    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    SALAM: Beaufightera jsem tusil, ale zmatly mne ty sklopny krovky..
    SALAM
    SALAM --- ---
    CHEVALIER, NGANASAN: Bristol Beaufighter, predloha je australsky stroj na tahanie cielov (TT21 RAAF No 1, Air Trials Flight A8 357, Woomera South Australia 1950) model Marcel du Long, postavene z tohto kitu, tj. verzia Mk VI – ci je historicky spravne netusim, autor sam pise ze mu o to zrovna neslo. Inak moc pekne ero, like.
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    NGANASAN: prosim Te co to je za typ?
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---

    tak zase obrázky, trabanta už jsme probrali dost
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    GANDHI: Otázka, jestli si francouzský autor uvědomuje materiál, ze kterého byl Trabant vyroben? Ono taky jsem potkal mnoho LCVP od spousty modelářů s nádhernou paneláží, vystínované promáčklé plechy atd. Jen to má háček, že tenhle člun je plechovej jen po bocích, kde je náklad/lidi, kryt motoru, rampa a skruže u kulometů, zbytek je Lousianský dub a jiná dřeva.... Čili i zde u Trabanta standardní podcenění podkladů....
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    NGANASAN: on i sam ten duraplast je relativne ostre hnedej (navíc ta 500 i 600 rada mela jednu z variant továrního laku i rezave hnedou strechu, ev. bocnice nadblatnikama), ale staci kouknout na fotky z webu (projel jsem toho včera fakt hodne a to, co sem hodil ARAON lze imho povazovat za unikat a doted mi není jasny, jak to ten chlap dokazal dostat do tohohle stavu:) ) a je videt, ze pokud uz by to mělo byt v takovymhle stadiu rzi, tak by hlavne kryty svetlometu a nárazníky mely bejt uplne rezavy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam