• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NGANASANPlastikové modelářství - slintací obrázky z internetu
    Demotivační tvorba maniakálních třírukých Japonců
    rozbalit záhlaví
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    NGANASAN: "Ano, já jsem to celé pozorně vyslechl a vyvodil jsem z toho ten závěr, že bude-li ještě někdy příležitost a budu požádán o nějakou další rekonstrukci, tak se vám na to vyseru."
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    NGANASAN: Jen do nich. Mě se to líbí.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NGANASAN: Něco slep a pošli foto. ;)
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    Se na vás priste vyseru...)))
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NGANASAN: Tohle je ještě větší mystérium, než to BMW. Hrozný. Proti všem fyzikálním zákonům.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    SALO: pilot zahlasil, ze neco upadlo, tak to hleda na podlaze kabiny:p
    SALO
    SALO --- ---
    GANDHI: mňa by skôr zaujímalo, kam vysublimoval tretí člen posádky
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    GANDHI: jo..to urvaný křídlo by téměř jistě šlo nahoru...
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    NGANASAN: hlavne poloha toho kridla vuci letadlu - na tom prostrednim obrazku to vypada jakz takz, ale na tom hornim to imho bije do oci - cekal bych to urvany kridlo proste za ledadlem, obzvlast kdyz uz drhne vyrazne o hladinu - soude podle toho splichance. Navic bych cekal, ze i na urvany kridlo bude nejak pusobit vztlak etc a nepichne to proste takhle temer kolmo dolu
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    GANDHI: no...snažil se s poškozeným strojem odhodit torpédo na cíl a protože už to schytal ze všech stran, nad mořem se mu utrhlo křídlo. Co ti tak vadí?
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    NGANASAN: heh, hezky - ale porad mi vrta hlavou, co se tam vlastne deje a jak k tomu doslo - je to skoro stejnej orisek jako to zanoreny BMW, ale tohle se na tornado svest neda:p
    SALAM
    SALAM --- ---
    BURKHAR: To je Jeanove. Chap to skor ako obraz, nez realisticke dio.
    ARAON
    ARAON --- ---
    BURKHAR: Za tim bude stopro nejaka zajimava story. :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NGANASAN: Stejný Báwo jsem měl, ale nechápu tu kompozici. Jak? Jak, proboha?!
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    NGANASAN: a tohle je nejvetsi luxus, co jsem tu za posledni roky videl:)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    NGANASAN: tohle by vypadalo uplne dokonale nebejt tam ti warhammer style panacci:p
    MADRABBIT
    MADRABBIT --- ---
    GANBOY - tak to by mi zajímalo, ž čeho je Meteor Mk.III :-D křídelní nosníky ze špejlí. A nejlepší je, že do červené rychlosti se dostaneš vodorovným letem :-D Je to hra.
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    NGANASAN: že je to vlastně ze dřeva si vzpomenu pokaždý když ve warthunderu moc přitáhnu a urvu si křídla... :D
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    POMYJAN: No já musí dokončit ty dvě vinětky co mu tu leží na stole, abych měl místo, než začnu s tímhle :D :D :D :D
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    MIHIK: Jojo, žena si asi před měsícem objednala něco v tomhle smyslu (níže). Že chce mít v knihovně knížku, kde to bude žít. Tak to zatím rýsuju v hlavě, elektriku zatím moc neřeším, to by bylo asi taky na podobný spínač, případně na otevření "hřbetu" knihy sepne. Uvidíme, do narozenin to není úplně daleko, takže asi čas to řešit. Materiál by se na to našel :D :D :D :D :D

    MIHIK
    MIHIK --- ---
    Ukradeno z GIFů

    SALAM
    SALAM --- ---
    MA747: oh wow.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam