• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLINIKAKLIniKA
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    WASHO23: ty vole, pekny heslo.. jak z demosky :)


    RAVEBOY: myslim, ze by stacilo, kdyby to zadokumentovali hasici.... pokud vubec byli k pozaru privolani, kor kdyz jsou volani ke kazdemu horicimu kosi... :P
    WASHO23
    WASHO23 --- ---
    RAVEBOY: dík za lepší formulaci
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    VYHULENY_UFO: Samozřejmě to, že tam kamera ještě nebyla DiY demontována je chyba! Ale PČR by měla hořící těleso řádně zdokumentovat, zaprotokolovat a opatřit číslem jednacím!

    ...a pak to uhasit

    NEPAL/CO TĚ NEHASÍ
    WASHO23
    WASHO23 --- ---
    VYHULENY_UFO: no navazoval jsem na ten Tloudevův mail.. ale víš co? asi máš pravdu. příště už ani nebudu natáčet na telefon jak ti dávaj do huby páč to bych nebyl anarchista a musel bych si založit nový ID bez 23...

    moje pointa byla spíš:
    jejich faleš? jejich zbraně
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    WASHO23: ve chvíli kdy už tam ty kamery tak jako tak jsou

    aha, tomu nejak nerozumim. vetsina lidi co maji klinicky diagnostikovanou anarchii a nebo 23 vetsinou ma problem s kamerami a tudiz nechapu tento pristup, kdyz uz tedy sou, tak jsou... budto jsou a nebo nejsou a kdyz sou a nesouhlasim s nima... :P tezkej zivot anarchisty no... :)
    WASHO23
    WASHO23 --- ---
    VYHULENY_UFO: ve chvíli kdy už tam ty kamery tak jako tak jsou a ve chvíli kdy jde o to dokázat že to je jen trapnej fízlí pokus a jednak to co psal RAVEBOY
    KLINIKA
    KLINIKA --- ---
    Nedělní brigáda | Autonomní sociální centrum KLINIKA
    http://451.cz/klinika/2014/12/15/nedelni-brigada/
    KLINIKA
    KLINIKA --- ---
    Iniciativa Klinika nemá nic společného s údajným zapálením policejního auta. Provedenou akcim považujeme za hloupou. Kdyby nás chtěl někdo diskreditovat tak to udělá takhle a teď.
    Od jednání Anarchistické solidární akce se Klinika distancuje | Autonomní sociální centrum KLINIKA
    http://451.cz/klinika/2014/12/15/vyjadreni-k-podpore/
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    VYHULENY_UFO: Hehe, správná připomínka, taky bych tim moc nežongloval. Na druhou stranu, když už se člověk poníží natolik, že začne s druhou stranou komunikovat jejím jazykem, pak bych se rozhodně nebránil jeho vyjadřovacím schopnostem... ;-)

    GENERATIVNÍ/GRAMATIKA
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    DOGGY: to jeho tajnej sen
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DOGGY: slysel sem tady na nyxech ledasco, od vyhulenych pubertaku, fetek, dementnich hulicu, dokonce i to ze sem herec, ale jxd jeste ne :P

    kchemo, dneska si zaruloval :PP
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    VYHULENY_UFO: hele nejses ty nahodou JXD ?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    WASHO23: jakej zaznam kamer.... vzdyt to je proti duchu svobody kamerovat lidi a jeste pozadovat nejaky zaznamy. neni kamerovej system v ulicich big brother a nemely by ty kamery byt pryc, protoze omezuji svobodu jedincu?
    MASOO
    MASOO --- ---
    dulezity sou lidi vole;) a nase mesto a prava a povinnosti a vubec
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MASOO: dulezita je podpora. soukrome ruce kapitalistovy v tuto chvili nesmrdi. je mi to jasny a vytrolit se muzete sami :P
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    RANO: gibs, jakozto urad pro zametani pod koberec, odpovi obavam se i na dotaz "kolik je hodin" vetou "slosovani tahu sazky a sportky probehlo v poradku a dle reguli"
    WASHO23
    WASHO23 --- ---
    TLOUDEV: si mě předběhl, už nemám co sem rozčíleně psát :)
    ale přesně tak - ať zveřejněj
    zdroj informace
    potvrzení od ČTK že vůbec nějakou takovou zprávu obdrželi
    záznam kamer že to auto vůbec hořelo

    páč podle těch fotek a videa to vypadá že se ani nic takovýho nestalo... prostě oktávka na kraji silnice
    a skupina "Anarchistická solidární akce" mi přijde taky trochu vybájená

    každopádně jestli fakt existujou, tak jsou to pěkný ňoumové když neuměj ani zapálit auto a navíc ho zapalujou prázdný :D
    RANO
    RANO --- ---
    TLOUDEV: dobrá iniciativa, akorát tuším něco jako "vzhledem k probíhajícímu vyšetřování nelze jakékoliv podrobnosti zveřejnit". jakože dotaz na čtk ohledně ozdrojování má spíš šanci, zajímá mě, jak se k tomu postaví.
    SHM8
    SHM8 --- ---
    MASOO
    MASOO --- ---
    VYHULENY_UFO: kolem facebooku sou dycky dohady... ale podpora na nem je velka no
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam