• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLINIKAKLIniKA
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    a muzem se tady na nyxu dovedet, jak se jako kolektiv stavite k te nabidce?
    LAMIA
    LAMIA --- ---
    a tady ten parádní proslov neexistující osoby starostce, která zdrhla:
    Starostka Prahy 3 šíří o Klinice nepravdivé informace | A2larm
    http://a2larm.cz/2016/03/starostka-prahy-3-siri-o-klinice-nepravdive-informace/
    DATELON
    DATELON --- ---
    Vyražte radši ven, ještě možná stihnete něco z dnešního programu...

    19:00 Setkání dobrovolníku k výuce češtiny
    19:00 Přednáška pro zájemce o dobrovolnictví v azylových zařízeních ČR
    20:00 Honza Majicek - DiEM25 a Plán B: Naděje pro Evropu?
    21:00 Adam Kadmoň + Lopucha

    bw děti společně s MamaTata se znovu vrací na Kliniku! Kurzy jazyků dle stálého rozpisu.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    BRETONEC: ano, ale to nevysvětluj mě žejo, to je to, na co tu poukazuju celou dobu...
    BRETONEC
    BRETONEC --- ---
    ADAMIRA: To jsem nenapsal. Masarykův nacionalismus není roven nacionalismu Mussoliniho. To je v kostce všechno.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    BRETONEC: No dobře ale omlouvá rasisty z casa pound "nedostatečný vzdělání" když dělaj zajisté mnoho kurzů a workshopů?

    Omlouvá nedostatečné vzdělání zmrdy co hodí molotow do pokoje romskýmu dítěti?

    Omlouvá nedostatečné vzdělání člověka co jeden den udělá ve svý hospodě GNWP koncert a druhej den tam pozve Ortel?

    Proč bych měl jim jejich tupost omlouvat?
    BRETONEC
    BRETONEC --- ---
    ADAMIRA: Tady se musím Datelona trochu zastat. To co se mi na klinice líbí, nejsou ani tak koncerty (z toho postautonom diska opravdu nakřivo nejsem), ale kruzy jazyků, kresby a workshopy. To má k těm lepším Masarykovým stránkám osobnosti a jím prosazované politiky docela blízko.... To, že někdo z lidí kolem Kliniky neumí rozlišovat mezi jednotlivými druhy nacionalismů (pokrokové stránky se některým směrům upřít opravdu nedají) přikládám spíš k velice tristní úrovni politického vzdělání ve společnosti obecně. Jako anarchista jsem občas hodně nasranej, když zjistím, že se lidi hlásící se k anarchismu ani neobtěžují si o něm něco zjistit a jejich praktická politika má blíž k maoistickým chaotům, než k syndikalistům, platformistům apod.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    DATELON: Jasný, nic mezi vystavováním praporu čs. legií a neházením Masaryka s Moravcem do jednoho pytle není...

    Stejně tak jako je muslim buď mozkový chirurg zachraňující milion životů denně nebo sebevražedný atentátník v židovské školce...

    Nepůjdu tam, protože bych musel bych někomu rozbít držku ;)

    A jak už jsem psal, chodit na Miladu nebo na brigádu na Cibulku mi problém opravdu nedělalo, ale to předpokládám k tomu, aby jsi mě hodil někam mezi Vandase s Vávrou nevadí viď...
    DATELON
    DATELON --- ---
    ADAMIRA: prosimtě a co čekáš za diskuzi? je mi jasný, že bys byl asi klidnější kdyby na Klinice vlál prapor čs.legií ale nevlaje a asi ani nebude... možná kdyby si se někdy zastavil, tak bys Klinice mohl porozumět víc a naopak. Ale mám dojem že tě baví spíš žvatlat a kritizovat na nyxíčku než svou přítomností utvářet realitu.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    DATELON: wow, díky za kvalitní diskuzi, tímhle stylem zajisté získáte spousty dalších příznivců...
    88
    DATELON
    DATELON --- ---
    ADAMIRA: Děkujeme za názor a tady máte klíčenku.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SIMSALABIM: tady příklad pár nácků, mluvěj tam i o svý motivaci, můžeš se podívat

    Kamarádky na smrt — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/porady/10123225932-kamaradky-na-smrt/
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SIMSALABIM: tak to ššš ššššš se týkalo spíš toho že jsem reagoval na úplně někoho jinýho...

    Ale jak chceš, děláte NAPROSTO to samý co "islamofobové", všichni vlastenci jsou špinavý náckové, vlastenectví je shit bla bla bla... Samozřejmě ignorujete lidi, který byli ochotný (z pozice vlastence) prohnat si kulku palicí v rámci boje proti fašismu, nebo jít do koncentráku nebo mrznout v potoce na východní frontě. A takhle vedete svůj boj proti fašismu, ale když přijde 10 zmrdů se světlicí tak se hromadně poserete - následně kritizujete17-ti letý československý vlastenky co vzali pušku těžší než ony a šli na frontu.

    No passaran fakt ;)
    MASOO
    MASOO --- ---
    BRETONEC: tos napsal moc hezky a decetne
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    ADAMIRA: a ššš ššššš je podle tebe asi neco jineho nez "mlc a soupej nohama"???
    ...kdyz uz se ohanis nevyrcenym...

    misto hledani konfliktu, bys mohl jasne odpovedet na jasnou otazku od Kviiik
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    KVIIIK: ADAMIRA

    Nedokážeš to bez toho "nácku"? Jakej je rozdíl mezi tebou a někým, kdo automaticky předpokládá že muslim je terorista? V čem je muslim lepší než čech že u něj tahle automatická implikace neplatí a u čecha ano?
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    ADAMIRA: ptal jsem se, kde jsi přišel k označení "xenofobní hater a kretén" ve vztahu ke Klinikářům a jestli pro něj máš nějaké podklady z osobní zkušenosti (například jestli jsi na Klinice viděl něco jako xenofobii a co konkrétně je ten hate, o kterém píšeš), diskuzi jsi zabil sám ;)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    KVIIIK: ono stačí číst FB kliniky ;)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    KVIIIK: Ano přesně tak, nesouhlasim s Váma tak čtu IVCRN a upaluju malý muslimy...
    Děkuji za kvalitní diskuzi. ;)
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    ADAMIRA: xenofobni hateři a kreténi z Kliniky? Ten názor máš z vlastní zkušenosti na baráku, nebo jen moc čteš facebook Bloku proti Islámu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam