• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOLNAKARRobocraft


    http://robocraftgame.com
    http://robocraft.wikia.com/wiki/Promotional_Codes

    Máte pěkného bota? Pochlubte se!
    Zajeli jste super bitvu? Pochlubte se!
    Potřebujete poradit? Ptejte se! (Snad to bude někdo vědět.)
    Chcete se poznat s ostatními v bitvě? Dejte si do názvu bota NYX!
    rozbalit záhlaví
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    tak to je sranda....po těch letech jsem si vzpomněl na heslo a mám tu i všechny robůtky

    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    IMUS: jj koukam ted je to t1-5, mega boti tam jsou, ale inventar nekonecnej, jenom odemykas vyzkum
    IMUS
    IMUS --- ---
    VLAKODLAK: No ta faze s megabotama a T1-T9 nebo T10 to bylo spis ze zacatku, pak se z toho stalo neco uplne jinyho :)) a od ty doby to zmenilo jeste parkrat kabatek. Jeden cas uvazovali snad o tom ze by megaboty zase vratili. Jestli si prestal hrat v dobe tieru a megabotu, tak ta hra je ted pravdepodobne neco uplne jinyho. Na druhou stranu, za zkousku nic krom casu nedas.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Kurňa... mno právě... teď vidim že existujou jen T1 kostky a T5 kostky, wuut?
    IMUS
    IMUS --- ---
    tiery byly hodne davno, ja to naposled zapl asi pred rokem a pul mozna i dyl. Podle steamu sem tam nechal pres 1600 hodin. Porad se to nejak menilo, at uz kostky, energie, cely boti. Jednu chvili sem mel OP boty, po par patchich nebylo mozny je ani ridit. Takhle porad dokola. Zaroven posouvali nebo snizovali limity pro stavbu, pak pridali neco na zpusob lootboxu. Napsoled sem cetl ze tomu konci nejaka oficialni podpora. Ted kdyz na to koukam s odstupem casu, tak mam pocit, ze v ruznejch etapach to byly docela rozdilny hry.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Tak jsem lognul prastarym účtem.. .nebylo tam dřív 10 tierů (jestli si to nepletu s WoWs)? A kde je muj mega robot kurňa?
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Hraje tu ještě někdo? Je to vůbec hratelný?
    HOUH
    HOUH --- ---
    kouknete na vydareneho konkurenta crossout ;)

    [ HOUH @ World of Tanks ]
    IMUS
    IMUS --- ---
    ELDOUGO: me to nechtělo pustit mojeho prvního t10, jelikož byl stavenejz kostek t8-t9 prevazne a ted je sice t10, ale do bitvy nemůže protože potrebuju všechny kosticky minimalne t9, no kdyby byla nejaka funkce jako zaplat rp a automaticky se ti prevedou kosticky tak by to bylo ok, ale takhle ho muzu jen zbourat :(
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    co to je do prdele? mi to nechce pustit robůtky do bitvy
    WULFEN
    WULFEN --- ---
    Kdyz uz nevite coby....

    RAB1T
    RAB1T --- ---
    Tak novy patch je docela zajimavy prekopaly mapy a zda se ze zvedli level cap.
    IMUS
    IMUS --- ---
    RAB1T: ha chalange , ty uz radsi nejezdim jen občas smoji t7 proti t4kam tam je cekacka celkem ok , ale s t10 sem zkusil chalange asi za 10minut sem byl první ve fronte , za dalších 15minut sem to zrusil... nestalo se to poprvé, jednou sem cekal na chalange 45minut a nic...tam to maj nejaky rozbity :D
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    IMUS: na chalange mod jsem cekal 5 minut a pak to vzdal.
    IMUS
    IMUS --- ---
    RAB1T: To me prijde na tech mensich Tierech, ze se ta cekacka protahla. Na T10 to jede celkem svizne, akorát cekani s megabotem se mi zda nejaky dlouhy , tak sem ho uz asi 14dni nevytahl..
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    IMUS: libi. o vikendu jsem jezdil a celkove mne to moc potesilo. Jen mne stvou cekaci doby na bitvy. Hlavne u nestandatnich modu clovek ceka jak jelito.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    Hmm. nevíte o skupině, kde nebude tenhle drobek offtopic?

    IMUS
    IMUS --- ---
    Tak co rikate na zmeny? Konecne je napadlo udelat všechny tvary EP na T10, ten novej mod uz je docela sviznej. Nejak mi prijde ale, ze zrychlili megaboti auta. Ještě by mohli na kosticky pridat pismeno K a byl byach spokojenej. Tady muj novej prirustek v garazi :)

    IMUS
    IMUS --- ---
    CUCHULAIN: Ja ten voice asi poustel do beziciho robocraftu, ale ten sem pak restartoval. Jedinej problém sem mel , když sem to vypnul. Porad se mi to zobrazovala na obrazovce robocraftu, a docela HC když me to v nejakym matchi spojilo do chatu s nejakym Cool 123xyz, zacal tam na me strasne ječet asi 12ti letej klučina a ten kod mi to hodilo az podruhy když sem dal clasic ...

    Ještě mi do mailu prisel Kod na 1 den premia- ROBOMOBA-151204
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    IMUS: to se hodí. akorát když jsem startoval Robocraft se spuštěným Curse Voice, tak mi nenabíhal.
    každopádně je to beta, tak uvidím dál :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam