• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GENTIANAAštar akbar!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    KOCOURMIKES: To je jako se hádat, že ne fialový, ale růžový neviditelný jednorožec.
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    NOXNOCTIS: Kdo chce hmatatelný produkt ať si jde koupit zlevněné kuře. Ale bute potřebovat helmu, protože by mohl dostat francouzskou holí. Hmatatelně.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    NOXNOCTIS: horici, nikoliv ohniva.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    NOXNOCTIS: těch produktů by bylo, a některé i hmatatelné - kostely, hrobky, kancionály....
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    HAROLD: aniž by to patřilo do Aštar Akbar - já používal MaBook pro dlouho (it admin, správa linuxových serverů, Win severů, databází, programování atd.....) a aktualizace systému kompatibilní jsou nepřetržitě. Stejně jako teď iPhone 4s, který začínal s iOS 6 teď jede na iOS 8. A dále - naprostá kopatibilita iVěcí dokola - MacBook - iPhone(y) - iPad - iPod - AirPort Expess atd... atd... . Všechno spolu šlape jak hodinky. Software vyladěný na maximum.

    Teď už MAcBook nemám, mám Dell kvůli Linuxu, nicméně kolegové mají MacBooky Air a jsou plně spokojeni.

    Aktualizace softwaru, co není od Applu (a jejich kompatibilita), to je záležitost toho kdo ten software vyrábí, ne Applu. Ale pokud jde o mě, tak já problémy neměl. CO jsem potřeboval, to šlapalo (databáze, Perl, XCODE atd...). Včetně IBM Lotus Notes, TeamVieweru, Synology věcí a dalších (ty mi fungují neustále na iPhonu a iPadu.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Já se přiznávám, že mám vůči jabkovinám pózu jak vrata.
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    SHEALA: Já nevim no, já to nepoužívám. Kamarád grafik to musel nějakou dobu používat ve firmě a nejen že mu to nijak extra nevyhovovalo, ale eště hlásil, že jak vyjde nějaká nová aktualizace, tak je to nutný vyhodit a koupit novej, páč ty aktualizace nejsou, narozdíl od běžnejch systémů, mezi sebou kompatibilní. To už mi přišlo poněkud dementní. :)
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    HAROLD: Umělá blbost jako vedlejší produkt vytváření umělé inteligence?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    HAROLD: 11 z deseti muzikantů oceňuje, že se jim to nesesype v polovině produkce. Funkční to je. To že je to pro běžnýho uživatele, co není zvukovej designer, drahej overkill, to je ten základní problém.
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    LEON_KOWALSKI: Aby to nebylo jak s Jidášem!
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    Jobs, to je ten konstruktér dementních nefunkčních jakože-počítačů? Nebo si ho pletu?
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    GUYVER: každý kdo se bude učit historii? Stejně jako budou vědět kdo to byl Nikola Tesla, Thomas Alva Edison, Alan Turing, Charles Babbage, nebo Trofim Denisovič Lysenko (ten je za slavné packaly)
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    LEON_KOWALSKI: Dohledal jsem - Jidáš je mi asi sympatičtější. A kdo bude za dva tisíce let vědět že nějaký Steve Jobs vůbec byl?
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    GUYVER: Nevědět (dnes) kdo je to Steve Jobs, je stejné jako nevědět u maturity kdo je Jidáš.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Ok, dobře, celkově vzato to není ideální marketingová kampaň, i když to má světlé momenty. Já hlavně nevím, co je vlastně Mikešuv produkt. Ohnivé jezero, Ježíš, nebo meditace?
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    LEON_KOWALSKI: Nevím kdo je Steve Jobs a podle popisu jsem rád že to nevím. Ohnivé jezero mi připadá jako mnohem lepší varianta.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    LEON_KOWALSKI: Je fakt, že kdyby se Jobsův marketing omezoval na to, že se občas vynoří na fóru, zahlásí "iPad je věčné dobro" a zase zmizí, tak by to moc daleko nedotáhl...
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    A hlavně by to podal poutavě. Ne odtažitě a stereotypně jako Mikeš kocour.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    GOBERS: No to možná taky :-) ale spíš by od Mikeše převzal koncept a přesvědčil lidi že bez toho nemohou být, že to je přesně to co chtějí a bez čeho se prostě neobejdou. :-)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    LEON_KOWALSKI: iPeklo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam