• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GENTIANAAštar akbar!
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    GENTIANA: i totální kravina jde napsat vzletným jazykem, a spisovnou češtinou. ;-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    NOXNOCTIS: Tvým úvahám je nutno přiznat obstojnou interpunkci. Teď mě však omluv, jdu se udusit smíchy.
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    SHEALA: Ještě že jenom chřipku!
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    MACSKA: moje babička se prý zas bála toho že chytne chřipku od lidí při podání ruky :)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    NOXNOCTIS: Věcnými argumenty rád přispěji, pokud bude diskuze smysluplná. U těchto tvých fantazií budu jen citovat svého oblíbence Pauliho: Nejen, že to není správně, tohle není dokonce ani špatně.

    Na druhou stranu klub jsi zvolil dobře. ;-)
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    NOXNOCTIS: Ne. Kristus jako Kristus. Bez těch nábožensko - filosofických blábolů okolo.
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    NOXNOCTIS: Třeba...Kristus?
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    MACSKA: Kdyby se klobouček vymáchal ve křtitelnici, fleky by zmizely, ne?
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    Počkat, to je vážná věc! ;) Moje maminka odmítla již v předškolním věku docházet do kostela, když jí pan farář pocákal svěcenou vodou nový klobouček a zůstaly jí tam fleky.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Já si hned vzpomněl na Červeného trpaslíka a vířivé adventisty sedmého dne, co vířili kolem večeře :-D
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GENTIANA: odhaduju že ta modlitba mohla naopak složit k tomu, aby si příliš horlivý lidi nespálili čumák.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    NOXNOCTIS: Tak opustit křesťanství kvůli vystydlému žrádlu, to je taky mocný důvod. Z kategorie Podřezali sme stromy, abysme pod ně mohli traktůrkem, sekat trávu. Všichni ostatní pláčou, Franta se nemusí zohejbat, když to bere sekačkou.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ARGANNAH: tak mohlo jít o nějakou obecnou vzpouru spojenou s hledáním identity, a nějak to nedokázali verbalizovat, tak si našli zástupnej problém :)
    GOBERS: Mě hlavně nenapadlo, že se Gentiáně podaři vytvořit takové bezpečné prostředí pro Aštary, takže nebudeme muset shánět materiály, materiály dojdou sami :)
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    NOXNOCTIS: znám případy lidí, kteří křesťanství opustili v důsledku zážitků z dětství, kdy jim pravidelně vychladlo jídlo, než se rodina domodlila

    good riddance.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    Nestačím valit oči na NocNočníkovy hluboké náhledy do učení a praxe prvotní církve. LOL.
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    LEON_KOWALSKI: Oni teď jedou v ultrakatolictví.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    GUYVER: Jako že by tě příznivci kultu mohli za odměnu obětovat jejich božstvu?
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    NOXNOCTIS: Našel jsem o tom kdesi zmínku. A je to věc, do které je lepší nevrtat.
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    NOXNOCTIS: Díky, od tebe je to pocta. :)
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    NOXNOCTIS: V Irsku dokonce kultu, který vůbec není helénský. Ba, ani keltský.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam