• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GENTIANAAštar akbar!
    Diskuse věnující se mapování a výzkumu náboženských kutilů všeho druhu.
    rozbalit záhlaví
    SYMEON
    SYMEON --- ---
    ZUZKAOU: dobře, tím se to vysvětluje.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SYMEON: proč jeli husite na Balt? Aby jejich tajný řád přivezl vajíčko jednoho z prastarých a z něho se teď vylíhla ta oliheň a řád vystoupil z utajení!
    SYMEON
    SYMEON --- ---
    SYMEON:
    Charakter spolku
    Spolek je dobrovolným, nevládním, neziskovým svazkem občanů, v němž se spolčili zastánci náboženské etiky ve společnosti

    Základními účely spolku jsou:
    Poskytování obecně prospěšných služeb v oblasti náboženské etiky, což je hlavním posláním spolku.

    Formami činnosti spolku jsou zejména:
    Pořádání vzdělávacích akcí (přednášky, semináře).
    Sdružování osob stejného smýšlení v rámci náboženské etiky.
    Modlitební a vzdělávací činnost.

    Člen spolku je povinen zejména:
    Hájit zájmy náboženského svědomí všech členů spolku a sdělovat radě spolku změny údajů uvedených v přihlášce.
    SYMEON
    SYMEON --- ---
    Tohle nejspíš patří sem:
    EKUMENICKÝ LAICKÝ RYTÍŘSKÝ HUSITSKÝ ŘÁD POSVĚCENÝCH BRATŘÍ A SESTER

    Více zde: http://www.rytirsky-husitsky-rad.cz/
    Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.cz

    ŽIVNOSTENSKÝ LIST

    OLDŘICH KRÁL, dr. h.c. - DIČ: CZ7308295115, IČO: 76445674

    Bankovní spojení: 166230324/0300 - POŠTOVNÍ SPOŘITELNA
    1. Zámečnictví, nástrojářství.
    2. Zprostředkování obchodu a služeb.
    3. THE INTERNETS´KNIGHT / MASTER OF BIBLICAL SCIENCE.

    Členové řádu
    Velmistr: Oldřich Augustin Král, dr. h.c.
    Běloruská 521 / 14
    625 00 Brno
    Brno - Bohunice

    Potřeboval bych ale poradit. Netuším, proč je v záhlaví stránky obří oliheň.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    nene :P

    Brněnská policie mi zabavila všechny předměty víry.
    Řekli, že jsem blázen a chudák blbá blondýna!
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ZUZKAOU: pravda o genocide cirkve guru jary :P lol
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Hele Jára má nový webik!

    http://www.cestagurujary.cz/
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    NOXNOCTIS: Něchtěli by jít nadávat na poměry někam jinam? Klubů je na to dost.
    CROME
    CROME --- ---
    co je to tu za sracky? Ocekavam mapovani kultu a tady se vytvari kult grafomana Notoxise wtf?
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    NOXNOCTIS: Takže podle té zmínce o euro-americké aktivitě jsme součástí Ásie?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NOXNOCTIS: ne, vdecime za to predkum, euro-americka aktivita je poslednich sedmdesat let jako dusledek prvni a druhy svetovy valky. evropa a severni amerika se celkem poucila z tech jatek ktera byla...

    jinak ty zvasty o otrocich a pany jsou takovy zvasty z nejakych podivnych alternativnich webiku (predpokladam prdlamentni listy, orgonety, ac23, aeronety a jina duchovne-esotericky-meditativne zamerena media). myslim, ze vis hovno o tom co je otroctvi, maximalne si otrok internetu, nyxu a fejsiku, ale to je takovy prijemny otroctvi, jenz je zase jen dusledkem blahobytu.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NOXNOCTIS: prave, je to vyhra v loterii narodit se na zapade. chapu, proc sem vsichni chtej.
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    GENTIANA: Jo. V Indii si bez astrologie ani neškrtnou. Ale používají jinou než v Evropě (sidereální zodiak plus nakšatry na lunární dráze, které jsou poněkud jiné než arabské lunární stanice).
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    NOXNOCTIS: a narodili se ve dny, které si podle horosklopu neodporujou a tak vůbec. To už je skoro lepší tvoje pole, moje pole.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NOXNOCTIS: to plati podle me vsude, ze za penize se muzes mit vzdy lip. ale mam radsi zapadni standardy.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    jo, no přijde mi lepší bejt nasraná než žít mezi sračkama,
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NOXNOCTIS:
    ja myslim, ze kdyz uz na prijde katastrofa typu povodne a zniceny vesnice (napriklad troubky), vzdy nastoupi armada a skody se rychle opravuji. praha byla pred par lety zaplavena a metro jezdilo za dva mesice a pokud se pomatuju, armada se prstem v prdeli nedloubala. to vetsinou vsude na svete funguje.


    NOXNOCTIS: otazka je, jestli si z trosku nedela prdel a nezkousi nas :P
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    NOXNOCTIS: hmm, by mě zajímalo jakou si prošel výchovou. Asi nic moc, když si myslíš že je ok mluvit za jiný ĺidi jak mají vnímat a co si mají myslet. Jdu se radši proběhnout, moji sousedi jsou poněkud inspirativnejší a nekecaj mi do života, což považuju za docela fajn kulturu.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    NOXNOCTIS: sorry ale je to můj život. Pokud se prosím se mnou nemanipulovat, lidi to nemaj rádi. Ďýki čau.
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    NOXNOCTIS: Partner se nepřiděloval na základě životních zkušeností, ale na základě toho, že "se mladí vezmou a ty grunty se spojí". Tak vzniklo to dusné zaprděné pařeniště, zvané "tradiční rodina", ke kterému ještě dnes někteří jedinci vzhlížejí s úctou a obdivem.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    NOXNOCTIS: ok, to je tvoje.... moje jsou ty záchody a taky to že žít v indii jsem mrtvola, žít v česku jsem sice věčně nasraná, ale naživu a pokud jsem nasraná, dokážu těm lidem na který jsem nasraná okopávat kotníky natolik, aby se věci někam pohly směrem co mi umožní omylem neumřít.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam