• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GENTIANAAštar akbar!
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    A běda, jak manželku bude bolet hlava. Řemen na ni!
    SYMEON
    SYMEON --- ---
    Á, pán biskup fejbukové církve vytváří věrouku:
    (více viz http://www.rytirsky-husitsky-rad.cz/ ; oliheň v záhlaví zmizela. Teď je tam růže. Není luterská. Je to vůbec růže?)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SYMEON: Fujtajbl.
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    SYMEON: Poněkud jarmareční, ale to mi na katolících vadí asi nejméně.
    SYMEON
    SYMEON --- ---
    Já nevím, ze mě se asi římskej katolík nikdy nestane. Terezku mám docela rád, ale aby na mě takhle někde vybafla na svém celoslovenském turné...
    GUYVER
    GUYVER --- ---
    ZUZKAOU: jj, Antonín Dohnal, původem z Hluku. Sral se nám do prezidentských voleb, rozesílal hoaxy v době převratu na Ukrajině a má dost zastánců na Gloria TV, mj. i toho magora Halíka z Obilňáku.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    ZUZKAOU: ti asi nemaj náramek co by udělal jager...
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    :-D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Jogín nám vybral účet a utekl do Bangkoku, stěžuje si radnice Prahy 18 - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/...ici-prahy-18-pry-okradl-jogin-dap-/domaci.aspx?c=A151011_210606_domaci_san

    V pražských Letňanech se ztratil šéf městské sportovně kulturní společnosti. Z jejího účtu zároveň zmizel milion korun. Radnice tvrdí, že ji jogín, kterého do čela společnosti vybrali radní, okradl a ujel i s penězi do Thajska.
    SYMEON
    SYMEON --- ---
    ZUZKAOU: A co takhle doklínání? Nebyla by to díra na trhu?
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    A jak mi to nabídlo další podobná témata, tak jsem našla i ohromný podnikatelský potenciál pro Goberse, např. zde:

    Tchýně mě proklela (3) - Diskuse - eMimino.cz
    http://www.emimino.cz/diskuse/tchyne-me-proklela-170923/strankovani/3/
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SHEALA: Pláču smíchy!!!!
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SYMEON: křesťanská láska npkc. No nic.
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    HAROLD: Matěj Pavlík likes this.
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    SYMEON: většina normálních lidí, co na něco klade důraz, z CCSH prcha


    !!! :D
    SYMEON
    SYMEON --- ---
    SYMEON: Pardon, GENTIANA, už jsem to dovedl nějak off topic.
    SYMEON
    SYMEON --- ---
    GENTIANA: No počkej, ona to taková sranda zas není. V jedné z dotyčných farností je žena husitského faráře katolička. A její spolufarnice na ní poslali udání na diecézi, že by neměla chodit k přijímání majíc muže heretika. Farář se jí za udání omluvil a odeslal je diecéznímu soudu, kam musela i s manželem, aby mohla doma chodit k přijímání. Nádhera, ne?
    Zabraný kostel husity katolíkům byl i v téhle farnosti, nakonec se o něj tak dlouho handrkovali, až ho zabavilo město pro sebe a je v něm rozlučková síň (toho času mimo provoz, protože skladiště a bagr)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SYMEON: fotky s kamenováním! *hyenovník*
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam