• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GENTIANAAštar akbar!
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    LEON_KOWALSKI: bys taky vstřebával, kdybys byl Kačenka a zjistit, že fskutečnosi jsi Uriel a Ježíš zaráz!
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Wow, Rušení Karmy a léčení s Ježíšem - učastné 2.200 korun! To za to fakt někdo může dát? :oO

    Prozření Andělů - Druhý příchod Kristova vědomí - Naše semináře - 4. Rušení karmy a léčení s Ježíšem - 14. - 15. 5. 2016 Rušení karmy a léčení s Ježíšem - Pozvánka na květen
    http://www.prozreniandelu.cz/...-15.-5.-2016-ruseni-karmy-a-leceni-s-jezisem/pozvanka-na-kveten.html
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    ZUZKAOU: Tak jsem se na to kouknul, jak to vstřebávala a vstřebávala a vstřebávala, až to vstřebala a napadla mě další hláška, tentokrát ze seriálu Daria (Morgendorferová, jelo to na MTV) - "Kevine, když se takhle posloucháš jak mluvíš - dává ti to to smysl?" :oD
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    LEON_KOWALSKI: Tady by se hodil ovšem docela jiný citát: Tam venku je Rimmerova duše. To bude na blití!
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ZUZKAOU: Představila jsem si štětku na lahve zaraženou do řiti. No, a normální DNA jde denaturovat savem.
    LEON_KOWALSKI: Já bych začla tou vypolštářovanou cimrou. A zavřít tam Mikeše s Kačenkou a Ilonkou a pozorovat zpoza pancéřovaného skla.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    ZUZKAOU: :-D musím opět citovat z Červeného trpaslíka, epizoda "Karanténa" (platí to pro ty dámy i s Mikešem)
    RIMMER: Tak už víme, co vám dáme k Ježíšku: lobotomii a vypolštářovanou cimru.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Ale zase jako to maj holky dobrý, že jsou na ně jejich imaginární přátelé/halucinace hodní a všechno je láskyplné. Co by za to dal Mikeš se svým sadistickým Ježíšem a ohnivým jezerem!
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Powerful stuff!
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    Ale je hezké vědět, že druhý příchod Krista je kačenka... tak nějak jsem si to představoval.
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    ZUZKAOU: Kurva... druhý příchod Krista a pc mi hlásí: došlo k chybě, zkuste to prosím později... :(
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Prozření Andělů - Druhý příchod Kristova vědomí - Naše zážitky - 2016 - Osvobození a propojení víry českého národa
    http://www.prozreniandelu.cz/...ky/nase-zazitky/2016/osvobozeni-a-propojeni-viry-ceskeho-naroda.html

    Jediná informace, která nám k tomuto výletu v autobuse přišla, byla, že máme osvobodit, přijmout a aktivovat naše vědomí. Dále napojit vědomí Krista, osvobodit a propojit víru českého národa s božími energiemi a se silou božího slova...

    ...No a jako bonus nás to táhlo do baziliky. Zde jsme propouštěly vibrace Karla IV. Byly propojeny s matičkou Zemí a bylo třeba je osvobodit. Český národ tyto energie zadupal. Vyjmuly jsme je a propustily, aby se mohla dušička Karla IV. znovu inkarnovat.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU: Detox až do hloubky!


    Rádi bychom vás všechny pozvali na semináře Kačenky a Ilonky. Pokud chcete mít z čištění největší užitek, je vhodné začít čištěním čaker. Poprvé bude seminář Čištění čaker s anděly v Praze, a sice v sobotu 16. 4. Tento seminář se liší ještě tím, že se běžně čistí čakry na dvakrát, protože by to naše tělíčka neunesla. Tím, že na to máme v Praze celou sobotu, dostala Kačanka a Ilonka povolení vyčistit všech sedm čaker u všech účastníků. Čakry se čistí pod vedením andělů a světelných bytostí a čeká se na to, až i poslední z přítomných bude mít všechny čakry čisté. Těšíme se na vás.
    A kdo chce své čištění pojmout důkladněji, máte možnost vyčistit si i všech dvanáct vláken DNA. Tuto sobotu se zahajuje v Liberci druhý cyklus. Nevíme, kolikrát se ještě takto DNA čistit. Využijte to.

    Prozření Andělů - Druhý příchod Kristova vědomí - Naše semináře - 2. Čištění čaker s anděly - 16.-17. 4. 2016 Čištění čaker a bourání bariér - Pozvánka
    http://www.prozreniandelu.cz/...-andely/16.-17.-4.-2016-cisteni-caker-a-bourani-barier/pozvanka.html
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU:

    E-shop - Knihy Keltner
    http://www.knihy-keltner.cz/

    Definitivně sem!

    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Tak nevím jestli sem a nebo do alterntivní medicíny, ale protože pán je super ajťák, co má výcvik od Tajné služby a velmistr v bojových umění, konzultat v oblasti osobního rozvoje, spisovatel a motivační řečník!

    O mně | Tomáš Keltner
    http://www.keltner.cz/

    Cena osobní konzultace pro soukromé osoby je 4000,--Kč v ČR nebo 170,--€ v SR. (délka konzultace je 60minut).
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ARGANNAH: je jaro, tak maj rojení nebo co.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ARGANNAH: ccc - si ho přebral Ježíš a týrá ho vizemi hořícího jezera!
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    ZUZKAOU: Ale castanedovci zas vyhráli toho nejvytrvalejšího.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ARGANNAH: U Goberse se tak nějak hromaděj.
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    ZUZKAOU: To je teď nějaká móda, že si každý druhý klub pořizuje vlastního psychotika?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam