• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GENTIANAAštar akbar!
    Diskuse věnující se mapování a výzkumu náboženských kutilů všeho druhu.
    rozbalit záhlaví
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    ZUZKAOU: Zajímavý. Aby si poznal sám sebe, tak musíš jet na chatu s dvaceti chlapama, co nevědej co se sebou a nechat tam do sebe hustit moudra někoho, kdo je obviněnej z několika znásilnění. :D Seems legit.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU: oškliví vrabci cvrlikají, že z Vojíka bude druhej guru Jára - aneb běží trestní řízení za znásilnění více žen.

    Vyloučili ho za to z komory takových těch sexuálních koučůu - bodywork.

    Tak dlouho opracováváš hranol tvrdé mužské síly, až je z tebe sadista a nestačí ti holky, co se nabízej...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Richard Vojík - Sraz hustých mužů 2017
    https://www.youtube.com/watch?v=lV2lVXWj_7k&feature=youtu.be
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HONZA09: ocividne to prehnal s medicinou a samolecbou.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    ZUZKAOU: Co jsem tak nějak vyzjistil, nějaký zlom nastal během nebo po festivalu Ufo Bufo. Když jsem se dozvěděl, co se tam (zase) dělo, cítil jsem vnitřně velmi nepříjemný pocit. A už jen na základě vyprávění odstup.
    V prostředí mnoha různých cizích lidí, kde se asi i pil alkohol, Petr na Ufo Bufo přijal asi několik různých psychedelických látek. Byl ve stavech. Byl otevřený (kteří znají, vědí). Něco se tam s ním hodně dělo, prý.

    ...

    Zajímavej eufemismus pro to se přendat na mejdanu. :D Jinak teda TLDR, ale vypadá to, že ten kluk prožíval slušnou mánii.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU: ornamentalisté v Hergotu!

    Hergot!: Magický ornamentalismus jako umělecký směr i duchovní praxe | Radio Wave
    https://wave.rozhlas.cz/hergot-magicky-ornamentalismus-jako-umelecky-smer-i-duchovni-praxe-7600741
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    LEON_KOWALSKI: Dostuduju.
    Mě tyhle věci vcelku zajímají, jenomže nemám kapacity na to, abych se jim věnovala nějak důsledněji. Potřebovala bych to v nějaké verzi pro gramotné, ale tak nějak neznalé.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    GENTIANA: reformovaná : luteráni
    Helvétské vyznání víry : Augsburské vyznání víry

    Augsburské vyznání víry
    http://polaris.nazory.cz/augustana.html
    Druhé helvetské vyznání
    http://polaris.nazory.cz/helvetica.html
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    LEON_KOWALSKI: Děkuju.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    HAROLD: To je tak, když jsem neznaboh a vidlák a pokouším se o teologii, byť na úrovni mateřské školy pro mentální bezzemky, přičemž si zvu na pomoc lidovou etymologii. Ale snad je pochopitelné, že pointa je jinde.

    A proč jsou reformní kalvinisti a luteráni ne?
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    :-D
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    HAROLD: byls rychlejší :-)
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    LEON_KOWALSKI: Pozdě. :-p
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    GENTIANA: apoštol Pavelbyl čistokrevný žid co měl od narození Římské občanství, jediný nežid byl evangelista Lukáš, řecký doktor.
    Apoštol Petr byl židovský rybář :-)
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    GENTIANA: A teda k tomu svatýmu Pavlovi, ehm:

    Zdá-li se někomu jinému, že může spoléhat na vnější věci, já tím víc: obřezán osmého dne, z rodu izraelského, z pokolení Benjamínova, Hebrej z Hebrejů; jde-li o zákon - farizeus; jde-li o horlivost - pronásledovatel církve; jde-li o spravedlnost podle zákona, byl jsem bez úhony. (Fp 3,4–6)
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    GENTIANA: Reformní nejsou luteráni, ale kalvinisti. :-p
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    VYHULENY_UFO: máš pravdu. Už zase hele. Díky za osvícení, o veliký souditeli správnosti!
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VESPER_INDIGO: myslim, ze si uplne v tom spravnym auditku.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    VYHULENY_UFO: Marpa z Tibetu, který měl několik manželek, vlastnil defakto několik vesnic a spoustu dobytka a byl realizovaným duchovním učitelem, který pomohl ke zrodu legendy - Milarepy. Choval se často extravagantně a nepochopitelně a nechával si za své učení platit. On a mj. zástup dalších, co nebyli zrovna chudí. Neznám Chryzantéma, ale chápu, že se zrovna tobě dobře nadává, ty bys mohl z vlastního života učit o vznešenosti, duchovním postupu a budování charakteru, žejo =^.^=
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    CHORCHEOS: A to je nápad :D
    CHORCHEOS
    CHORCHEOS --- ---
    GENTIANA: Tak jí to asi moc komplikuješ. Stačí vědět, že existují katolíci a ostatní jsou zbloudilí katolíci :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    CHORCHEOS: Právě že trolling to není. Debaty tohoto typu vedeme průběžně léta letoucí v různých variacích a ona to vážně nechápe.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam