• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GENTIANAAštar akbar!
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    SCHWEPZ: Já si vždycky vzpomenu na tohle
    Masakr o trinacte
    http://web.archive.org/web/20070503155009/http://plawa.cyber.cz/up/
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ATOMSK: tož v Pránické bance henty ještírkovské peníze ukládat nejde.
    ATOMSK
    ATOMSK --- ---
    HONZA09: To je jasny, mezihvezdna flotila Astara Serana se prece jenom z meditace neuzivi. Spis me zarazi, ze se nestiti pouzivat jestirkovske banky a ucty.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    SCHWEPZ: U tý grafiky vesmírných lidí vždycky žasnu, jak to vypadá, jako kdyby to kreslilo desetiletý dítě na dvouhodinovce výtvarný výchovy. Jednou jsem se na těch jejich stránkách zasekal asi na hodinu a pak na mě, světe div se, vyskočilo číslo účtu, kam mám poslat peníze. :)
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    GENTIANA: u nás doma mám nejradši pozorovací místnost s velkými telestěnami a prostory pro mezidimenzionální návštěvy

    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    A klidne muzete povypravet, jak to mate doma, prinejhorsim se vam nekdo vysmeje.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MEANKITTY11: zas tak ortodoxní ochránce ontopicu nejsem, je to proboha diskusní klub, tak ať se tu diskutuje. Kromě toho mě to taky pobavilo.
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    Jinak se omlouvám majitelce za smetí v diskusi a klidně to smažte :)
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    ARGANNAH: A teď se tu chechtám jak debil, protože vzpomínám. Vojta srandovně imitoval Luďka Sobotu, jehož syn Pavel s náma taky chodil do třídy.
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    ZUZKAOU: daleko a drahý :-D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ARGANNAH: hele tak ideálně MEANKITTY11: na tu fakultní párty vzít - člověk navíc se tam ztratí...
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    ARGANNAH: Svýmu šéfovi asi neřeknu, že vím, k kým a kde se opil tak vesele, že spadl ze schodů, ale Vojtovi bych to řekla klidně, to je takový nevinný :-)
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    ARGANNAH: Třeba si mě, potrhlo jedno, nebude pamatovat, hehe.
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    MEANKITTY11: Hele, Vojtíšek je můj šéf, ty bys něco takového vyřídila svému šéfovi? :D

    (Come think of it, za měsíc je fakultní párty, naleju do sebe trochu sociálního lubrikantu a dám to :D)
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    ARGANNAH: Religionistika? Vojtíška neznáš? Jestli jo, tak že ho pozdravuje Xantipa, co s ní seděl v 6. třídě v lavici :-D (ano, oslovovali jsme se Sokrate a X.)
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    Hele, výtečníci, nepsal jste někdo kvůli té planetě Nibiru na Katedru religionistiky HTF UK? Anebo už si ze mě Anunaki dělají srandu?
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    NATAKA: Ok, ale v tvém odkazu se píše, že k úpadku docházelo zhruba od poloviny 5. století.
    Jinak samozřejmě chápu tvojí fascinaci vědou, uměním a filosofií této kultury. Na druhou stranu si myslím že nedomýšlíš aspekty jako kastovní systém, otrokářství a podobné, které se k této zastaralé společnosti vážou. Protože k osvícení může dojít každý, pokud má správný původ a postavení.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    NATAKA: jsi nejlepší, nejosvícenější a s nejtvrdší erekcí. Jen exhibuješ ve špatné diskuzi.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    NATAKA: Takže si vymýšlíš. No, jak je libo, ale pak se nediv.
    NATAKA: Pominu-li, že ti furt ta datace lítá o tisíc let sem nebo tam, tak já si třeba připadám svobodná a spokojená dosti. Můžu jet do Vídně, teď hned, protože se mi chce. Mám co jíst. Dělám, co mě baví. Ale tak nějak matně tuším, že pro tebe to nebude ten správný druh spokojenosti.
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    NATAKA: no hele, trošku jsi mě vykolejil, musel jsem si to trochu srovnat, ty nemyslíš 6.-9. století, ale 9.-6. století př.n.l. No myslím že si to dost přibarvuješ, každopádně by mě zajímalo z jakých pramenů vycházíš.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam