• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GENTIANAAštar akbar!
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Magnetická bohyně | Lucie Aujeská
    https://www.lucieaujeska.com/magneticka-bohyne/

    Součástí programu budou tyto témata
    Posvátná sexualita sama se sebou a s mužem
    Použití s Yoni vajíčky a lingamy – jak s krystaly pracovat, programovat a jak je využít naplno k probuzení ženské síly
    Techniky na probuzení kundaliny energie
    Tipy orgasmů
    Strava a očistění těla, aby ses cítila zdravě, nabitě a vitálně
    Zvýšení citlivosti a smyslnosti
    Uvolnění limitujících programů, emocí, vzorců přebraných od rodiny nebo společnosti
    Upgrade vnitřní ženy, vnitřního muže a vnitřního dítě do harmonicky spolupracující, navzájem se vidící a propojené posvátné trojice potřebné k toužebné celistvosti
    Energetické uzavření vztahů a očistění od minulých vztahů
    Aktivace hojnosti, bohatství a uvolnění limitujících vzorců ohledně peněz a financí
    Aktivace poslání duše a s tím uvolnění bloků a rezistencí k její realizaci
    Ztělesnění vlastní esence a přitahování partnerů a příležitostí v souladu s Tvým nejvyšším potenciálem
    Sexuální osvobození a suverenita
    Ženský magnetismus
    Sebeláska a jak ji kultivovat a péčovat o sebe – práce s vnitřní dítětem, vnitřní ženou/otcem a mužem/ženou
    Somatické meditace k uvolnění, spojení a sebe léčení
    Výživa a detoxikace
    Emoční inteligence
    Zdravé hranice, pravdivé ano i ne
    Komunikační dovednosti a práce se zvukem a léčení hlasu
    Hluboký vztah se Zemí a vlastním tělem
    Práce s vnitřním kritikem pro naše výhody
    Práce s traumatem, výživa nervového systému a sebe-rodičovství
    Aktivace energetických center, posílení energetického těla a ukotvování našeho vyššího já za pomoci a podporu duchovních průvodců jako je Isis, Mary Magdalena, Hathor, Afrodite v zasvěcovaní do ženské mysterie a chrámových umění



    BONUS
    Host Helena Houdová na téma ženské orgasmy


    Cena
    33 000 Kč
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    America's new gurus — in search of enlightenment | DW Documentary
    https://www.youtube.com/watch?v=13ALCnOR_4E&ab_channel=DWDocumentary
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    za sledování týhle učený disputace by se měly udělovat zápočty, máte obě velmi kvalitní argumenty a i když spolu nesouhlasíte, dobře se to čte.
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    ARGANNAH: evangelium prosperity je ale docela ostudné
    STALK
    STALK --- ---
    ZUZKAOU: Tak bízár to je rozhodně :) podle mě bude ještě prdel! - Já sem příkrej, - stačí mi ten výtah o kterym se tu bavíte a ma jasno - tohle nejsou známky upřímné pokorné královské supr duchovní cesty - to jsou známky počínající hluboké vypatlanosti v slavnostím hávu. :) nějak mi to sedí. Vždycky mi přišla že dostane nějakej tik, afektovaná, napružená i když rozhovory ok... no těšim se
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ARGANNAH: ano - tenhle je pro mě v kategorii bizár.
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    ZUZKAOU: A je v tom nějaký problém? Synkretismy byly, jsou a budou.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ARGANNAH: jenže ona to celé spojuje s tou římsko katolickou církví.
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    ZUZKAOU: Není. Sorry, ale když se pohybuješ v nějaké společnosti, je logické, že prostě věci prožíváš v jejím kontextu. Když dělá někdo ve Spořitelně, tak i jeho původně pracovní kontakty můžou nabýt postupně duchovního rozměru a ve výsledku bude duchovní iniciace osobního bankéře Unicreditu uskutečněna skrz spřízněnou duši, která na téže pobočce dělá pokladní. Analogicky se můžou takhle vzájemně konvertovat učitelky na základce, pokladní v obchodě, you name it. Nevím, proč to v bance bizár není, ale v médiích ano - Drtinová se pohybuje mezi známými lidmi, sama je známá, tak co je na tom bizarního. Celebrity (v uvozovkách i bez nich) jsou taky lidi.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ARGANNAH: ne - zasvěcen Libuskou Šafránkovou a Daniel Landa duchovní bratr prostě je bizár. Jako jestli to bude mít v elektronický podobě, tak si to chci přečíst a klidně to i koupím, protože to je origináln bizár.

    Pokud to je jen fáze a z duchovního životopisu nevznikne společenství, není to Aštar, ale bizár furt jo :-D
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    ZUZKAOU: Asi by se o tom dalo hádat dál, ale navrhuju, ať nás rozsoudí Drtinová sama. Jestli skončí u autobiografie a občas se jen na tohle téma někde vyjádří nebo se někde objeví v tomhle kontextu, budeš muset uznat, že to sem nepatřilo. Ale jestli rozjede, jako madame Bhútán, kurzy za desítky tisíc nebo se promění v gurua jako Dušek a bude kázat davům, uznám já, že je to Aštar.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ARGANNAH: já ti rozumím, ale mě ta pan prostě sere, stejně jako mě sere kněžka Bohyně. což je pochopitelně nějaké moje téma.

    A tady se hromadí duchovní bizár.

    Navíc teda fakt doufám že to rozjede k tvorbě spolča kde bude dále zasvěcovat královskou cestu nejvyšš kristovské mystiky. úplně nejlepší by bylo, kdyby k tomu měla nějakého hodně jurodivého katolického kněze
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    ZUZKAOU: Tak jak říkám, tohle rozhodně není žádná čistá křesťanská spiritualita, spíš je to křesťansko-alternativněspirituální synkretismus. To je na tom pro mě mimochodem vůbec nejzajímavější - její projev v DVTV je jasně alternativně-spirituální, ale sama se identifikuje jako křesťanka, a nejen to, ale nechala se (v dospělosti!) pokřtít a biřmovat (ergo asi v katolické církvi). Ty ostatní věci jako stromy, sny, Landa, Šafránková a tak dále, včetně komerčního rozměru věci, jsou čiré new age, nicméně tohle z toho dělá mimořádně zajímavou věc.

    A teda jako v jedenadvacátém století odmávnout coby bizár ty formy spirituality, které jsou nějak propojeny s trhem a komercí, je takové strašně, ale strašně oldschool. Doprčic, když i američtí evangelikálové mohou jet spiritualitu prosperity, proč by nemohla Drtinová propagovat svou mystickou autobiografii.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ARGANNAH: hele já jsem vcelku dlouho váhala jesti ji sem mám pověsit a nebo to respektovat. Ale vzhledem k tomu, že ten rozhovor je promo její knihy a vzhledem k její bohorovnosti vydávané za bohabojnost a větám jako: "neměla bych o tom mluvit, je to profanace nebes - ale zasvětila mě Libuška, héč, více podrobností v knize" jsem naznala že to je bizár.

    Plus teda to spojení Královské Cesty křesťanské mystiky. po kterém teda kráčí. Ona začala křesťanská spiritualita používat jogovou marketinvovou terminologii?
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    ZUZKAOU: Tak jako rozhovory, co dělá pro DVTV, jasně tohle už roky ukazujou. Že se identifikuje jako křesťanka je pro mě překvapení, nicméně ono stejně, odborně vzato, to křesťanství moc není, spíš takový křesťansko-spirituální synkretismus.

    Ale jako v podstatě respekt. Tohle není ani psychóza ani nějaká pseudoduchovní rychlokvaška, zjevně to prožívá velice hluboce a kontinuálně a odpovědně. Spíš vlastně trochu nechápu, že o tom dokáže mluvit takhle veřejně - vždyť si musí uvědomovat to riziko, že z něčeho hlubokého a velmi autentického vyrobí komickou figurku praštěné ezo-novinářky.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    LUCIASHECK: tipuju to na mysticko řeholní jméno typu Magdaléna, Terezie a případně vlastní spolčo.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    ZUZKAOU: Treba si zacne rikat Psenice 55
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Jestli máme trošku štěstí tak právě sledujeme zrod velké učitleky křesťanské mystiky. Kráčí její královskou cestou zavětila ji do ní libuška Šafránková, Daniel Landa je její duchovní bratr, kdyby používala svoje zděděné dovednosti po předcích tak by mohla být někde mnohem jinde ale ona je bohabojná, odmítá používat své síly a je velmi racionální.

    vše výše uvedené jsou citace které Daniela Drtinová myslí smrtelně vážně. Nepřijde mi že by procházela schizofrenní atakou.


    Bude prdel.

    Jsem na mystické cestě, popisuje svou spiritualitu Daniela Drtinová | Radio Wave
    https://wave.rozhlas.cz/jsem-na-mysticke-ceste-popisuje-svou-spiritualitu-daniela-drtinova-8387072
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    CDR: tak Korál v době occupy byl dost aktivní na nyxu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam