• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STARFModularni syntezatory
    GAPPEQ
    GAPPEQ --- ---
    STARF: VERB už je zamluvenej
    MIKEH: hoď mi do pošty o který přesně
    I ostatní zájemci prosím do pošty.
    MIKEH
    MIKEH --- ---
    GAPPEQ: o par modulu bych mel pripadne zajem
    STARF
    STARF --- ---
    GAPPEQ: Si to s tim psytrancovym duchodem vedle v auditku myslel vazne, ne? nebo setris na Propheta? :)
    Jestli se ti nikdo neozve na celej system, mel bych zajem minimalne o jednu FC obalku a ten verb. Mohl bys mi poslat nahravku verbu do posty?
    GAPPEQ
    GAPPEQ --- ---
    Oukej, tak já začnu s tou galerií, když se k tomu tady nikdo nemá. I když asi trochu netradičně:
    PRODÁVÁM MODULÁRNÍ SYSTÉM EURORACK - viz obrázky v příloze.
    Preferuju prodej vcelku, ale asi se nechám časem přemluvit i k rozprodeji. Cena se slevama - zvlášť: cca 45.000,- Kč plus kabely (55 ks) za 1.500,- Kč, vcelku 40.000,- Kč a kabely zdarma. Používán v nekuřáckém studiu, postaven s láskou :o) Je to vyladěná zbraň hromadného ničení! Chtěl jsem ještě postavit parádní sekvencer, ale to už nechám na někom jiném. Chci ho nabídnout nejdřív tady, než to hodím na tržiště NYXu nebo na další fóra a bazary.
    Ceny:
    2x DIY MFOS oscilátory (možno dokalibrovat): 2.000,- /ks
    1x DIY suboscilátor s mixem jednotlivých suboktáv a výstupy pro všechny suboktávy zvlášť: 1.000,-
    1x MakeNoise FUNCTION - generátor funkcí: 4.100,-
    1x DIY kombinace Barton quantizer + Yusynth gated slew: 1.200,-
    1x DIY S&H (vlastní návrh): 500,-
    1x stavebnice Elby/Stone/Hall Bi-N-Tic Filter: 4.500,-
    1x DIY MFOS SVF filter 12db/oct (luxus!): 1.500,-
    1x Doepfer A-106-5 SEM filter: 1.900,-
    1x stavebnice Synthrotek EKO: 2.000,-
    1x stavebnice Frequency Central Ultra Wave (digitální LFO): 4.000,-
    1x DIY pružinový reverb se zpětnovazební smyčkou a EQ (vlastní návrh): 1.000,-
    1x Doepfer A-190-1 - MIDI to CV/SYNC interface: 2.300,-
    1x kombo A160+A161 (dělič+sekvencer): 1.800,-
    2x Frequency Central System X Envelope (skvělé ADSR obálky!): 1.500,- /ks
    1x Doepfer A-137-1 Wavefolder (brutální!): 2.700,-
    1x Doepfer A-147 VC LFO: 2.000,-
    1x Doepfer A-189-1 VC bitcrusher se 16 módy: 2.300,-
    1x DIY MFOS noise&trigger source: 500,-
    1x Modulator (vlastní nápad - kombinace 2x VCA + dalších 2 vstupů, mixáku, modulátoru ring/am a XOR modulátoru): 1.000,-
    1x mixer (vlastní design: 1x pevný mix, 1x attvert. mix a 1x OR combiner): 1.000,-
    1x VCA (2x lin/log VCA): 1.000,-
    1x Doepfer A-119 External Input (s vyměněným čipem za TL074): 1.700,-
    1x krabice: 3.500,- obsahuje bednu IKEA RAST, zdroj MEAN WELL T-60B, multy, atenuátory s vypínačem a přepínačem, 2x DI box, sluchátkový zesilovač











    ZERO
    ZERO --- ---
    tak jestli mate nejaky domaci nahravky ze syntaku tak nahodte. rad bych si poslechl. dik
    STARF
    STARF --- ---
    Uz hodinu si tu hraju s timhle kouskem a nestacim se divit, co ten Olivier dokazal nacpat do jednoho oscilatoru. Fakt bomba. Nejvetsi zasek mam asi na grain programech (granular syntezu mam vseobecne hodne v oblibe), coz me privadi k tomu, ze bych asi nekdy rad poridil Clouds. Na ty je ale prej vsude nekolik mesicu cekacka. No nastesti na to v dohledny dobe stejne nebudu mit. :)

    SIDE
    SIDE --- ---
    INSECT: skoda ze aprilovej joke. ale neco takovyho by se mi libilo....teda tak 3x vetsi :)
    QYDO
    QYDO --- ---
    je to tu zase - nechtel by nekdo neco z thonku? maj tam ted naskladnenej springverb a turning machine :)
    INSECT
    INSECT --- ---
    to je cutie)

    MIKEH
    MIKEH --- ---
    Ja jsem si tu dvojku taky koupil, ale asi k tomu neumim zatim rict nic moc relevantniho. snad jen ze vyystup je vic nahlas nez z myho druhyho Frequency Central VCO a bez problemu ladi nejakejch 5-6 oktav i bez nejaky dalsi kalibrace
    BURAN
    BURAN --- ---
    multiple, to jsou akorat paralelne zapojeny jacky, ne? :)
    INSECT
    INSECT --- ---
    QYDO: tak to je vpoho .) vyrabet si multiple, takovou dovednost zavidim)
    Jo docetl jsem se ze to ma dobrej zvuk ta dvojka a je sikovnej, ze je mensi.
    QYDO
    QYDO --- ---
    INSECT: multiples si navyrabim z hlinikovejch plechu co se mi tu valej :)

    spousta lidi, vcetne mistra doepfera prave doporucuje tu osc dvojku.. tak ja nevim
    kazdopadne v dalsim kole bych rad poridil nejaky kvalitnejsi osc, tam uz sina bude urcite
    INSECT
    INSECT --- ---
    To zni fajn .) a-110-1 ma sinu, to chce mit v prvnim osc. A multiple se hodi.
    QYDO
    QYDO --- ---
    Tak slava podarilo se mi prodat nakou starsi techniku, tak mam korunky na nakup prvnich modulu, chtel bych slyset vase nazory.

    Momentalne mam
    Mutable Instruments CVpal
    MA VCA
    Mutant Bassdrum

    a chtel bych koupit - limit cca 12tis
    A-110-2 (nebo spis jit do A-110-1 ?)
    MFB Dual ADSR
    MFB Dual LFO (nebo koupit A-147 ? pripadne neco jinyho)
    A-124 Wasp filter

    Cilem je udelat aspon jednoduchej synth voice s kterym muzu zacit pracovat. Vsechno co tu mam je dostupny z thomannu, u cehoz bych rad zustal
    MIKEH
    MIKEH --- ---
    Kdyby se nekdo chystal kupoval raily a thread stripy, nasel jsem jeden nemeckej shop, kde je maji o dost levneji nez treba u schneidera. akorat maji jen 84HP verze, thread stripy jsou se zavitem M2.5

    Raily 6,4E / kus
    BGT GB 29L: Trägerprofil bei reichelt elektronik
    https://www.reichelt.de/...ries/BGT-GB-29L/3/index.html?ACTION=3;ARTICLE=50387;SEARCH=BGT%20GB%2029L

    Thread stripy 7,4E / 4 kusy (!)
    BGT 384-2: Gewindestreifen bei reichelt elektronik
    https://www.reichelt.de/...x.html?&ACTION=3&LA=446&ARTICLE=50392&artnr=BGT+384-2&SEARCH=thread+strip

    postovny do Cech je 10E
    MIKEH
    MIKEH --- ---
    QYDO: nakupuju zde: http://www.aliexpress.com/snapshot/6482114310.html?orderId=65677241204660

    z GME je to taky cina a prijde mi, ze jeste horsi kvality. ty z GME maji tu vlastnost, ze jack nikdy nezacvaknes uplne "nadoraz", vzdycky trochu odpruzi zpet a mne to vzdy mate, protoze nevim, jestli je nadoraz zacvaknuty. ty z aliexpress nacpes na doraz a zadny pruzeni se nekona. snad jsem se vyjadril aspon trochu srozumitelne :) akorat si na to z ciny pockas cca 3 tydny. ja jich nakupuju vzdy vetsi mnozstvi.
    QYDO
    QYDO --- ---
    BURAN: sorry, jsem uplne totalni lama... je tam uplne normalni obyc jack dostupnej i v GME
    BURAN
    BURAN --- ---
    QYDO: takze nechces "neco jako toto" ale "presne toto"? ok. v tom pripade netusim. mas nejaky vazny duvod proc to nekoupit u Thonka?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam