• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STARFModularni syntezatory
    ::::: Be the modulation you wish to see in the world :::::

    Diskuze venovana vyhradne modularni synteze.
    Vlastnite modular? Stavite? Uvazujete o nem? Vsechny souvisejici dotazy a napady sem.

    www.muffwiggler.com/forum
    www.modulargrid.net

    www.doepfer.de
    www.musicfromouterspace.com
    www.cgs.synth.net/modules
    www.frequencycentral.co.uk
    www.modular.fonik.de
    www.yusynth.net/Modular/modular.html

    www.schneidersladen.de/en/
    www.thonk.co.uk
    rozbalit záhlaví
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    QYDO:
    STARF:
    MIKEH:
    A3D747: ok, tak zkusim predzjednat punctum na podzim podle terminu, ktere by bastlakum vyhovovaly...
    A3D747
    A3D747 --- ---
    CABOWITZ: za me taky punctum.
    MIKEH
    MIKEH --- ---
    CABOWITZ: jsem take pro Punctum, vzdycky to tam bylo v pohode, tak proc menit .)
    STARF
    STARF --- ---
    CABOWITZ: jsem pro Punctum, predevsim kvuli jednoduchy domluve a dostatecnym prostorum... Skolska je taky supr, ale vubec neznam podminky, ani kdo za tim stoji
    MIKEH
    MIKEH --- ---
    Ahoj, rad bych prodal nasledujici moduly, pri vice kusech sleva. Moznost ozkouset na Praze 7:

    Doepfer A-170 Dual Slew Limiter 1250,-
    Doepfer A-116 Waveform Processor 1100,-
    Dopfer A-125 Phase Shifter 1700,-
    Malekko Richter Oscillator II 4800,-
    Malekko Wiard Envelator 3200,-
    2x Frequency Central System X Oscillator 3500,-/kus (DIY)
    Synthrotek Sequence 8 3500,- (DIY)

    jsem otevreny i nabidkam na vymenu za moduly ci jiny HW

    QYDO
    QYDO --- ---
    punctum!!
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    btw. byl jsem nedavno na navsteve za klukama z bastlu a vaclav rikal, ze by radi zase udelali v praze workshop. nekdy na pozim. tak jsem se nabidl, ze to zkusim predzjednat - naposled to tusim bylo v punktu, driv pak meli kluci nejakou dilnu i ve skolske - tam je to moc fajn, ale zase trochu slozitejsi na domluvu terminu - ale muzu se tam zeptat - do podzimu by to urcite vykomunikovat slo. kde/kdy by se vam to ev. hodilo? klidne navrhnete i jiny prostor a posleze muzem treba udelat anketu...
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    ma nekdo z vas zkusenosti s porovnanim diy modulu od MFOS a YUSYNTH? (co se zvuku, ale treba i konstrukce a ozivovani tyce). zvazuju jakou cestou se vydat a zda se mi ze tistaky jsou v pripade yusynhu jednodussi a dostupnost soucastek lepsi.
    QYDO
    QYDO --- ---
    Tak jsem se konečně dokopal k zabudování http://www.midiwidget.com/ do nějakýho "normálního" housingu.... Btw funguje to výborně
    - divize clocku
    - reset
    - spousty drum triggerů který do toho hrnu z octy...




    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    jeste bych se ev. zeptal jestli nekdo ze zdejsich nema zkusenosti s modulama od ladik.eu? domluvil jsem si poslechove setkani, tak jsem zvedav a pokud to bude ok, tak od nej do pocatecni vybavy asi neco odeberu. ale ev. budu rad za postrehy od tech, kteri neco od nej meli uz pod rukou... :)
    MIKEH
    MIKEH --- ---
    CABOWITZ: ja mam kdyztak slusnej pocet levnejch modulu vhodnejch do zacatku, vic v poste
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    tak uz se v tom zacinam pomalu vezt take, chch. ze zacatku budu resit case (asi diy ikea), zdroj a bus boardy, pokud by se nekomu nahodou neco z toho, co by se mi mohlo hodit do starter kitu, valelo doma, tak dejte kdyz tak vedet do posty. :) book...
    GAPPEQ
    GAPPEQ --- ---
    Zdar, prodám A-189-1 za 2000,- a A-119 s upgradovaným operákem za 1200,- případně nějakou i nižší rozumnou cenu. Chci se toho zbavit. Všechno samozřejmě 100% funkční, používané jen doma.
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    CABOWITZ: jojo zaznam uricte udelam, je trosku matouci to ovladani, ze zacatku tak sem ani nepomyslel na nahravani..
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    LEVOS_BOB: hh, no paklize jsi u toho stravil dobu, ktera uplynula mezi tema tvyma dvema postama, tak to beru skoro jako dukaz, nejaky zaznam by nebyl?
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    Hlasim ze Tempi s Renem je absolutni zasek, sileny sekvence z toho lezou, snake mode na tripu...
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    Triumvirat

    MIKEH
    MIKEH --- ---
    QYDO: mam doma dva raily 84HP + stripy (3mm), strelim
    QYDO
    QYDO --- ---
    neválí se doma někomu raily? potřeboval bych 2, minimálně 84HP... taky bych bral třeba 4ks threadstripů
    QYDO
    QYDO --- ---
    tak Clouds už se mi vezou :))

    btw celkem rychlost, čekal jsem že to bude trvat bůvíjak dlouho, ale jak jsem tu psal, tak par dni po tom mi poslali zálohovou fakturu, že už to maj pro mě zabalený....tzn čekání cca 5 dní :D
    no už se nemůžu dočkat
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    a ja si po vcerejsim srazku hodil inzerat na darkweb s nabidkou mejch organu :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam