• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STARFModularni syntezatory
    WTK
    WTK --- ---
    PANDAMON: mel bych pique s dmc fw, ma fajn emulaci 808 a solidni fm drum mod, 4hp. a nebo vetsi snazzy kick_me
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    Nemá někdo na prodej nějaký malý kick modul?
    VEX
    VEX --- ---
    kinks bych taky bral:D
    KRYSTOFK
    KRYSTOFK --- ---
    mám tady navíc MI Veils black alu, pro puristy bílý dibond MI panel 🙂
    profi DIY built.
    vyměním za MI kinks, Upeaks / Pique, nebo nějakou srandu na 2HP 😉
    v krajním případě prodej za 2500

    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    Mno už to občas začíná znít zajímavě :))

    Broken modular beat
    https://www.youtube.com/watch?v=8G-D4a37xf8
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    WTK: vším možným:) momentálně jsem tam dal věci co mám a jdou prodrátovat. Do budoucna se tím chci hlavně bavit a jamovat, takže nějakej jednoduchej ale pokud možno zvukově zajimavej setup. Skočil jsem do toho po hlavě takže uvidíme co čas přinese. Btw kufr má i vršek 7U 92HP, ale ještě to chce doladit.

    WTK
    WTK --- ---
    PANDAMON: hezkej zacatek:) cim to planujes zaplnit?
    WTK
    WTK --- ---
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    Korunku ke korunce:)))

    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    Kokosák
    https://www.youtube.com/watch?v=hFcV6uEPwtY


    projekt meho 13yo synatora na letosnim tabore , furt mi vrtalo hlavou kdo delal syntakovej doprovod ... odpoved se dozvite na konci :)
    KRYSTOFK
    KRYSTOFK --- ---
    Ahoj, nechce nekdo pohodlnejsi a vetsi moduly? potrebuji zestihlit rack, mam 2x MI Peaks (profi DIY build, Dead mans catch FW), rad bych vymenil za JakPlugg Piques
    TMH
    TMH --- ---
    WTK: mini OLED?
    WTK
    WTK --- ---
    WTK
    WTK --- ---
    VEX: to je podpora prodeje:)
    VEX
    VEX --- ---
    kdyžtak bych pustil i Crave za 3k, kdyby někdo chtěl.
    A erica synths pico drive za 2k
    VEX
    VEX --- ---
    WTK: to mám nejradši. Jak se rozhodnu, že něco pošlu dál a přijde týpek se super argumentem proč si to nechat:D
    WTK
    WTK --- ---
    VEX: na ty me zaujal tenhle fw co to zmeni na pattern generator/euclid seq, ale nejak jsem nemel cas vyzkouset https://github.com/Widy75/Eurorack-Builds/blob/master/erbse/README.md
    VEX
    VEX --- ---
    Nechcete někdo MI branches za 1500,-? Jsem druhý majitel a za rok, co je mám, jsem je použil jednou.
    WTK
    WTK --- ---
    OTZ: srovnavat uliho s fordem nebo batou, to jako promin :D on si ten moloch muze dovolit vyvijet spoustu veci a posouvat to dost dal, ma v podstate jedny z nejvetsich R&D kapacit, ale znacka behringer je proste uz od zalozeni levna min kvalitni cinska kopirka jinech vyrobcu, jeste kdyz delal hlavne PA. jediny o co tu jde jsou snadny prachy, takze business model zeptat se na fb co maji oklonovat a podle poctu lajku zadat vyrobu:) tak si rikam kde jsou ty maths, kdyz je tam analyzovali v promovideu uz pred dyl jak rokem. btw ty syntaky vypadalo ze ani nerozda nez do nej zacal benn jordan prudit na youtubu.
    WTK
    WTK --- ---
    OTZ: myslim ze 199 vs 99
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam