• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STARFModularni syntezatory
    WTK
    WTK --- ---
    CHINOXR: s takovym uvazovanim sis asi nemel porizovat rings, ktery na nem stojej taky:)
    WTK
    WTK --- ---
    CHINOXR: myslis spis pushermana ne, jakplugg kitz nedela. t4 oc jsem pak moc nesledoval, podarilo se mi jeste objednat 3.2 z ty posledni vlny od pjrc, vlastne mam i oc navic:) kazdopadne je nejaka experimentalni verze, asi ale teda lepsi pockat na tu pristi verzi https://github.com/djphazer/O_C-BenisphereSuite/releases
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    CHINOXR: tot otazka esli je rozumny do toho jit kdyz je to EOL , se pak vysere ten kodek a muzu to vyhodit ... nebo pockat na tu novou verzi
    KRYSTOFK
    KRYSTOFK --- ---
    v mym racku si hovi Typhoon a muzu doporucit, ty alt firmwary moc nepouzivam, ale jak psal WTK, sam jsem si myslel ze vsechny ty inputy navic nebudu potrebovat a je s nimi spousta srandy, uz dlouho premyslim ze poridim jeste jeden :)
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    WTK: no ja premejslim o kitu od Jakkpluga, a vic me asi drazdi den Tajfun , a to s tema FW jsem trebas vubec nevedel ...

    nevis jak to vubec vypada s prepisem O_c/T_u na T4 , pred mesicem, dvema, sem nekde slysel nejaky drby ze se na tom maka
    WTK
    WTK --- ---
    CHINOXR: do monsoonu se vejde bud parasite nebo kammerl, do typhoonu oba + ma vca, mute a dalsi fm vstup. jo a aux vstup kterej krmi vsechny nezapatchovany cv najednou, ten dela veci.. ty bych i nejaky zas udelal, mam ale za to, ze ty wm8731 kodeky uz jsou EOL. ale zahlid sem ze to jeden clovek zkousi prepsat na jinej kodek..
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    WTK: je to malo :(
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    Moonson nebo Typhoon?
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    SMETI: no dneska mi rikal zrovna kamos ze premejsli ze ji pusti a par dalsich NE modulu.. :)
    KRYSTOFK
    KRYSTOFK --- ---
    OTZ: to je Tomas z Neco neco :) kdysi jsme spolu pracovali
    VEX
    VEX --- ---
    KRYSTOFK: to jsou černý. Zkusím co píše wtk
    WTK: díky, mrknu na to
    OTZ
    OTZ --- ---
    Tomáš Tkáč

    Čau, prodávám komplet svůj modulár. Než to nahážu po bazarech po jednotlivých kusech, tady je to celý, kdyby něco někoho zaujalo. Ideálně v Praze osobně, ale zvládnu i poslat.


    Facebook
    https://www.facebook.com/photo/?fbid=7183327125066915&set=g.1642245779352820
    OTZ
    OTZ --- ---
    nabidka z FB, bud cely nebo po modulech prej :)



    KRYSTOFK
    KRYSTOFK --- ---
    VEX: to jsou ty bily? ty jsou od Pavla Hubisse, posli mi prosim zpravou kontakt na FB - propojim vas, myslim ze by to melo jit za konstrukterem ;)
    WTK
    WTK --- ---
    VEX: zalezi na fw - zkus podrzet tlacitko mode pri startu, mely by se rozsvitit vsechny ledky, pak knobem 1,2 nastavujes out1 a 3,4 out2, zmer necim vystup a natoc knobama 0v, pak zmackni split tlacitko. jestli ti to do toho kalibracniho modu nevleze tak asi jedine preflashnout na fw co to umi.
    VEX
    VEX --- ---
    KRYSTOFK:
    WTK: když vás tu mám. Bral jsem od tebe Kryštofe před časem dva Peaks a propouští signál i když netriggeruju envelopu. Dá se to nějak opravit? Asi kontakt, nebo?
    SMETI
    SMETI --- ---
    WTK: to vypada supr
    WTK
    WTK --- ---
    WTK: hagiwo za 22$ :D
    [ $22 ] DIY eurorack modular synth Spin FV-1 based high quality DSP effect FX module / guitar pedal
    https://www.youtube.com/watch?v=X7DACIx0x40
    SMETI
    SMETI --- ---
    WTK: hmmm hmm noise engineering koukam ze delaji i muj nejvic oblibenej plugin v euroracku mnam
    Noise Engineering Ruina Versio, Black | Gear4music
    https://www.gear4music.cz/cs/Klavesy-and-klaviry/Noise-Engineering-Ruina-Versio-Black/3SAL
    WTK
    WTK --- ---
    SMETI: je to postaveny kolem spin fv-1 cipu, s nim toho je docela dost, z diy treba gbiz dervish, mxmxmx taky neco delal a snad i hagiwo. z komercnich pak treba xaoc timiszoara, alm mfx, tiptop z-dsp, erica blackhole/dualfx.. vsechno je zvukove stejnej zaklad a lisi se jen v algoritmech. na ty ma tusim spin i nejakou platformu kde se to da nakreslit podobne jako v max/msp, ale to me nejak minulo.
    z efektu mi prijdou trochu zajimavejsi veci postaveny na electrosmith daisy platforme, jako treba noise engineering versio, tam muzes menit fw ale zustava to knob na funkci
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam