• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VIDLICKAO čem se vám naposledy zdálo?
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    VIDLICKA: ten plán s bezdomovcema by vlastně mohl bejt docela dobrej...
    VIDLICKA
    VIDLICKA --- ---
    mně se zdálo, že se otevřel projekt "Pomoz Praze", a když někdo přišel s nápadem, jak pomáhat lidem, tak dostal zdarma nabitou opencard na rok. tak jsem odeslala pomocí hlasového e-mailu (v tom snu hlasový e-mail existoval), aby ověření bezdomovci doprovázeli domů pozdě večer holky a následně od nich dostávali kupóny, za které si mohli koupit jídlo a postel v ubytovně. když jsem to odeslala měla jsem hrozný pocit z toho, že je to tak blbý nápad, že jsem pak celou dobu přemýšlela, jestli jsem do toho hlasového e-mailu řekla i své jméno a hodně jsem doufala, že ne.
    každopádně jsem díky tomu přišla na fakt, že už 12 dnů jezdím neumyslně načerno.
    MANICCA
    MANICCA --- ---
    naposled se mi zdalo, ze mam v mozku revizora. normalne me vydesil (a samozrejme vzbudil) pri cestovani po svejch vlastnich neuronovejch drahach
    pak mi taky lezli v zilach mravenci.
    asi pul roku v kuse se mi zdalo, ze mi umrel bratr
    jednou se mi taky zdalo, ze si muj kluk nasel novou holku:(
    casto se mi driv zdavalo, ze hraju znova basketbal. do ty doby nez jsem ho skutecne zacala znovu hrat, pak nic.
    jenom samy haluze
    KAERI
    KAERI --- ---
    Tak před půl rokem jsem měla sen, kde jsme se procházeli s mužem okolo rybníka v parku ve městě, kde bydlela moje babička. Muž to chtěl vzít zkratkou, ale v cestě stála mývalí nora a z ní vylezl příšerně naštvaný mýval a začal na nás prskat a cenit zuby. Zkusila jsem ho obejít, ale vystartoval po mně, tak ho muž chytil, roztočil nad hlavou a hodil do rybníka. Nad mývalem se zavřela voda a já propadla panice, protože v tom parku byli mývalové hrozně chránění a já se bála strážníků. Nicméně nás nikdo neviděl, tak jsme utíkali dál a tam stál na břehu jiný mýval. Muž v domnění, že mýval jako mýval, všechno jsou to agresivní hovada, na nic nečekal a hodil ho za rtím prvním. To už ovšem nezůstalo bez povšimnutí, takže jsme utíkali, seč nám nohy stačily, strážníci nás pronásledovali a všude samý mýval...
    VIDLICKA
    VIDLICKA --- ---
    Já si bohužel nepamatuju, co se mi zdálo naposledy, ale zpětně hodnotím svůj nejhorší sen ten, ve kterém jsem velice precizně a pečlivě naporcovala svou mrtvou babičku (babička žije a mám ji moc ráda). Nejhorhorší na tom snu byl fakt, že jsem se v něm cítila dobře, pohodlně a šťastně. :) Měla jsem z toho hodně dlouho příšerný pocit a bála jsem se vůbec něco takovýho někomu říct, protože mi má reakce nepřišla normální i když se jednalo jen o sen.
    Jaký je váš nejhorší sen?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam