• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SKATEMURAIminimalismus — mám málo věcí a je mi fajn
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    no ale když budu pár dní pryč? to holt asi nebudu počítat.
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    S0DA: já jdu, já mám krámů pořád hodně.))

    dnes třeba jsem vyřadila kabát! teda!
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    S0DA: Ale mohla bych se přidat a podvádět, protože kromě těch nezbytných věcí mám docela velkou hromadu origami jeřábů a každý den přibývají noví. Tak bych to mohla táhnout skoro do nekonečna :-)
    S0DA
    S0DA --- ---
    ALONSY: lucky you :)

    ja sem zrovna nedavno objevila druhy lis na cesnek tak resty mam. takze vyzyvam nekoho na souboj ;)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    S0DA: Vzhledem k tomu, že mám doma už opravdu jen nezbytné věci (pro mě samozřejmě), tak bych fakt dlouho nevydržela :)
    S0DA
    S0DA --- ---
    minimalism game jdete nekdo do toho? ;)
    S0DA
    S0DA --- ---
    NYX: it's like a yin-and-yang thing to me.. rereading Kerouac.. with so many zeroes on my bank account.. I guess I'm going to have to figure out where and when to give in." aneb krásný příběh něžného sportovce, který toužil po tom změnit svět. davám tomu dva roky než přijde s vlastní značkou toaletní vody.
    NYX
    NYX --- ---
    MASOO
    MASOO --- ---
    Uklizeno po "rekonstrukci", zbavila jsem se dalsich dvou paru bot, dalsiho obleceni, spousty nepotrebnych drobnosti, kosmetiky, co nepouzivam a zefektivnila jsem ulozeni veci do policek a skrinek.
    Pocit prostoru je skvely:)
    S0DA
    S0DA --- ---
    LUKEH: vkus?;) ale to samozrejme neni relevantni. sleduju hochy delsi dobu a neco je fajn neco sou prazdny self help plky. necim se zivit musej a ocividne jim to funguje.
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    SKATEMURAI: a co?
    LUKEH
    LUKEH --- ---
    Nevím jestli už nebylo:
    A rich life with less stuff | The Minimalists | TEDxWhitefish
    https://www.youtube.com/watch?v=GgBpyNsS-jU

    Adventures with Minimalism and Happiness: Marty Stano @ TEDxUMDearborn
    https://www.youtube.com/watch?v=t0dTdJTHTIk

    Graham Hill: Less stuff, more happiness | Talk Video | TED.com
    http://www.ted.com/talks/graham_hill_less_stuff_more_happiness
    HELA
    HELA --- ---
    ALONSY: ha, ten jsem měla jako počítačový - teda ještě krapet menší, v šířce 80, aby se dal narvat mezi okno a postel. Sice se tam vešel monitor s klávesnicí, ale zase se tam už jaksi nevešly moje ruce tak, aby to bylo aspoň trochu ergonomické :)
    JANA4U
    JANA4U --- ---
    Já si život bez internetu a počítače nedovedu představit. Taky mě živí, navíc většinou pracuji doma, takže ho doma nemít ani nejde. :-D A vlastně mi tak nějak i zajišťuje spojení se světem. (Kdyby to šlo, tak nebudu mít mobil, ale bohužel minimálně na internetové bankovnictví ho prostě člověk potřebuje... Telefonování nesnáším.)
    JANA4U
    JANA4U --- ---
    Koukám, že IKEA je mezi minimalisty oblíbená. ;-) U mě taky vede. Mám ráda ten strohý severský design.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    ALONSY: ja ho mam v praci az az, tak si ho doma rad odpustim :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    KCHARI:
    LADY_MYSKA: Život bez počítače a netu je fajn. Uričtě. Ale to bych asi pošla hlady, když mě živí :D
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Jako nejlepsi reseni je tohle, ale chapu, kdyz nejsou penize.
    KALLAX Psací stůl s úložným prostorem - bílá - IKEA
    http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S59046553/
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    ALONSY: v tom pripade zrusit pocitac, kdyz zabere tolik mista ;-))

    KCHARI
    KCHARI --- ---
    ALONSY: me ceka uplne to samy a dost se tesim :) věci co si tam beru jsou jen kramy na sport (cca 80% všech mych věci), trocha obleceni, par kusu nabytku si dokoupim (postel, stul, zidle, skrinka). a dost se tesim, ze tam nebudu mit internet ani pocitac .) ach to bude krasa....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam